ניו אורלינס ממשיכה לנסות לגנוב את המקום המוליך לפלייאוף, הלילה דרסו כריס פול וחבריו את בוסטון של פירס אחרי רבע שני נדיר. צ´יילדרס ופאצ´וליה היו הכוכבים התורנים בניצחון אטלנטה על סקרמנטו הלילה.
=======================================
ניו אורלינס 106 - בוסטון 88
=======================================
נראה כי ביירון סקוט היה מייחל לכך שהעונה היתה נפתחת אתמול. ההורנטס משחקים בנתיים כדורסל גדול ומראים ניצוצות של כישרון שעלולים להוביל אותם לפליי-אוף בטעות. הלילה הקורבן התורן היתה הקבוצה האירית מבוסטון שרק לפני כמה ימים חגגה את סיינט פטריק´ס דיי עם ניצחון גדול על סאן אנטוניו.

הרבע הראשון של פירס וחבריו נפתח כהמשך ישיר למשחק מול הספרס. הסלטיקס שלטו בנעשה במגרש וקלעו כמעט מכל טווח. הירוקים סיימו את הרבע הראשון עם יתרון 31-26. סקוט, מאמן ההורנטס, שלח למגרש את שני המומחים שלו למשימות מיוחדות, באטלר ופרגו ויחד עם דווין בראון הם הוליכו את ההורנטס לריצה של 21-4 בדרך לסגור רבע גדול של 31-9 לניו אורלינס.

באטלר הוליך את המנצחים עם 18 נק´ מהספסל (5-7 לשלוש), צ´אנדלר תרם 16 נק´ עם 11 ריב´, פול תרם 15 משלו. מנגד בלט פירס עם 28 נק´, ריי הוסיף 12 נק´ וגרין תרם 11 נק´.


===================================
אטלאנטה 99 - סקרמנטו 76
===================================
עוד קבוצה שהיתה רוצה שהעונה תתחיל עכשיו היא ההוקס. הקבוצה מאטלנטה, שהיתה כל כך תלויה בג´ו ג´ונסון בתחילת העונה, עשתה סוג של סוויץ´ ומצליחה בעזרת משחק קבוצתי יעיל להתעלות על יריבותיה, על אף חסרונו של הכוכב הגדול.

המשחק היה בשליטה מלאה של ההוקס. הקבוצה האדומה ניצחה בכל אחד מהרבעים (למעט האחרון שהיה לפרוטוקול) כשיתרון הגדול שלה מודגש במיוחד ברבע השלישי אותו היא מנצחת 25-8.

כדי להמחיש עד כמה המשחק היה חד צדדי אפשר להסתפק בתוצאה. 5:25 לסיום הרבע השלישי התוצאה עמדה על 73-44 לטובת אטלאנטה. עד הסיום הקינגס צימצמו במעט את ההפרש אבל לא גרעו מגודל הניצחון של אטלאנטה.

צ´יילדרס הוליך את ההוקס עם שיא עונתי של 25 נק´, פאצ´וליה תרם 23 נק´, וויליאמס הוסיף 13 נק´ ו-11 ריב´ כשברקע ג´וש סמית מפספס טריפל דאבל בנקודה אחת כשהוא תורם 9 נק´, 12 ריב´ ו-10 אס´. מנגד בלט קורליס וויליאמסון עם 14 נק´, מרטין הוסיף 13 נק´ וארטסט סיים את המשחק עם 12 נק´ ו-7 ריב´.