תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    איך אני מגיע לעיר של הגמדים?

אני עכשיו בtheramore lsle!

אני רוצה לתפוס שם נמר לבן...

אני חוזר גמדים ולא ננסים..
    תודה ויום טוב.

נ.ב
    לוול 20 עם הדראני האנטר שלי

ואם זה ספינות אז תגידו איפה היא נימצאת בידיוק כי יש כל כך הרבה ואני לא יודע איפה רשום לאן זה...

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    therammor זה דרום kalimdor נכון? אם כן אז תיקח משם ספינה לwetlands (זה במנמל של העיר של ה ally) צא מהעיר ולך בשביל כל הדרך ישר עד שתגיע למערכת תעלות, תעבור את כל התעלות וכשתצא תפנה ימינה תעבור שתי תעלות והנה אתה בdun morogh ודרך אגב הsnow leopards הם רמות 8 ככה שאני לא ממליץ למישהו ברמה 20 להישטלת עליהם אפילו שהם בין החתולים היפים במשחק.
    My life for Aiur...I mean for Ner'zhul

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    לאאאאא איזה טיפש למה עליתה לרמה 20 היתה נשאר 19 בישביל הBG עסיתה טעות היתה מקבל מלא דברים נדירים שיעזרו לך בעתיד עכשיו תגיע לרמה 29 ואל תעלה יותר רמות איזה שבועה

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    מזה bg?

שדגדשגשדגשד

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    באטל גראונד אחד הדברים היפים במשחק

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    לא נורא..
    אז בלוול 29 אני יעשה את זה

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי «Plada»
    לאאאאא איזה טיפש למה עליתה לרמה 20 היתה נשאר 19 בישביל הBG עסיתה טעות היתה מקבל מלא דברים נדירים שיעזרו לך בעתיד עכשיו תגיע לרמה 29 ואל תעלה יותר רמות איזה שבועה
    מה אתה בסדר? הבן אדם רוצה לעלות רמות או שהוא כבר עשה מספיק bg's מה אתה מצפה ממנו ליהיות תקוע ברמה 19 כל החיים שלו? למה כדי שזה יעזור לו בעתיד? יהיו לו מספיק הזדמנויות לזה גם בעתיד. ולמה לעזאזל אתה קורא לו טיפש? אתה מכיר אותו בכלל? אתה יודע למה הוא עלה לרמה 20?
    My life for Aiur...I mean for Ner'zhul

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    חח... אממ לא. דמויות רמה 1-70 לא צריכות BG, (זאת אומרת בשביל ציוד, אלא אם הדמויות הן TWINK) אתה מקבל ציוד יותר מהר כשאתה עולה רמות. אם כבר אז כשאתה ברמה 70 וכשאין לך לאן לעלות רמה, אז לך ל BG, תשיג HONOR ותקבל ציוד ממש טוב

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    תראו, לפי AV, ALTERAC VALLEY, אני מבין שהרמות בBG הם מ- 11-20(כולל), 21-30, 31-40 וכן הלאה.
    אז הוא לא עשה דבר לא נכון.
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    BG, כרגע, בגלל המערכת החדשה של ה honor, זה חרא. רובכם שחקנים חדשים מדי כדי להבין מה זה אומר, אז על תנסו להבין. פשוט תקשיבו טוב לעצה של מישהוא שמבין - אל תלכו לשום BG עד דרגה 51, אז, תעשו פעם אחת את AV בשביל הנשק שתקבלו, ושוב, שום BG עד דרגה 70.
    מה אני אומר במילים אחרות? פעם הייתם קונים את הנשקים לפי דרגות. אם אתה בדרגה המתאימה, אתה יכול לקנות מה שבא לך וכמה שבא לך. עכשיו אתה פשוט מקבל נקודות. אלא אם אתם רוצים חפץ ספציפי, ולדעתי החפצים של BG הם חרא טהור, עדיף לכם להשקיע את הזמן בלהשיג חפץ דומה באיזה instance.
    נחזור לנקודות. אם אתם לא רוצים חפץ מיוחד, אז הנקודות שאתם מקבלים כרגע לא יהיו שוות כלום כשתהיו בדרגה גבוהה, ותוכלו להשיג כזאת כמות בפחות מקרב אחד.

מוסר השכל, את תעשו BG, תעשו קווסטים!
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    מזה AV??????????????????????

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    Alterac Valley
    BG לרמות 51+
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    יש עוד סיבה לעשות BG, כי זה הדבר הכי כיפי במשחק, כן כן יותר ממבוכים , אולי לא יותר מריידים

אבל אם יש לך קבוצה מאורגנת של חברה שהולכים לאותו BG אין מצב נגדכם, כל הבעיה בBG זה שאין תיאום, צריך להתארגן ככה איזה פעם על קבוצה אם טקטיקה טובה ולחרוש טיפה BG, זה דווקא כיף

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    נכתב במקור על ידי דימה
    יש עוד סיבה לעשות BG, כי זה הדבר הכי כיפי במשחק, כן כן יותר ממבוכים , אולי לא יותר מריידים

אבל אם יש לך קבוצה מאורגנת של חברה שהולכים לאותו BG אין מצב נגדכם, כל הבעיה בBG זה שאין תיאום, צריך להתארגן ככה איזה פעם על קבוצה אם טקטיקה טובה ולחרוש טיפה BG, זה דווקא כיף
    אותה מידה שזה יכול ליהיות כיפי, אותה מידה שזה יכול לעצבן אותך.
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הרשמה