תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ברוכים הבאים לסקירה השבועית של Raw.
    היה Raw שלא ישכח להרבה זמן.
    היו אמורים להקבע שני מיינאיבנטים לערב אבל ג'ון בראדשו לאייפילד התחמק מהקרב שלו בטענה שהוא יהיה זה שיחליט אם הוא חוזר מפרישה ואמר לשון מייקלס מאחורי הקלעים שאין לו שום סיכוי לנצח את ג'ון סינה ושהוא מחליא אותו. HBK הגיב עם סוויט צ'ין מיוזיק ל-JBL.
    בקרב שנערך בין בנואה וג'ון סינה שלקח את שני האנשים לגבול, סינה הצליח בסופו של דבר לגרום לבנואה להכנע ל-STFU. סלאדג'האמר, הבטחת לנו משהו.
    HBK היה פשרן אורח בקרב ומיד אחרי שסינה ניצח הוא נכנס לזירה לפני שסינה הסתובב והתחיל לרקוע ברגל כאילו סינה עומד לקבל חתיכת בעיטה לסנטר. איך שסינה הסתובב מייקלס כמעט הרים את הרגל ואז צחק. לסינה נמאס ש-HBK עושה את זה וכבר לא בפעם הראשונה והרים אותו ל-FU על הכתפיים!
    מייקלס השתולל כמו משוגע וסינה הוריד אותו וככה סינה הוכיח לו שגם ה וא יכול לעשות לו תרגילי מיינדגיימס. אחרי כל זה נכנס ג'ייביאל ואמר לשניהם שבשבוע הבא הם עומדים לקחת בקרב חוזר מנו וואי אאוט את טייקר ובטסיטה בשבוע הבא ב-Raw בטאג טים!!!!!
    מאחורי הקלעים ראו שיוג'ין בטעות נתקל במר מקמהן ושפך עליו משקה קר. מקמהן קבע ליוג'ין קרב נגד אומגה. אחרי שאומגה ניצח עם הבוהן לגרון, מקמהן ואומגה שמו את יוג'ין על כיסא ספרים וגזרו ליוג'ין המסכן את כל השיער. מאחורי הקלעים יוג'ים בכה וכל הזמן עמד מול המראה ושאל:"למה אני?".
    מר מקמהן היה מוצף באדרנלין וקבע קרב מיוחד לשבוע הבא-הוא נגד בובי לאשלי ב-Raw.
    בובי לאשלי הצליח לשבור את האחיזה של המאסטרלוק באופן רשמי!!!!!!!!!!!!!! ב-ECW נקבע קרב בין מאסטרס ללאשלי. אחרי שבשבוע שעבר אדג' סידר לאורטון קרב נגד בובי לאשלי רנדי החזיר לאדג' ושכנע את מר מקמהן לשים את אדג' בבאטל רויאל של עשרה אנשי ואם אדג' לא ינצח בקרב הוא יאבד את ההזדמנות שלו בקרב הכסף בבנק. בתחילת הקרב נראה היה שאדג' נפצע בברך.
    בסוף הקרב נשארו פלייר וקרליטו. פלייר הצליח להעיף את קרליטו. מיד אחרי זה אדג' נכנס לזירה והעיף את פלייר מעל החבל העליון. אדג' הצליחל לשמור על ההזדמנות שלו בקרב הכסף בבנק.
    ג'ף הארדי המעופף ניצח את רנדי אורטון בפסילה. באמצע הקרב נכנס אדג' לזירה והכניס סולם!
    אורטון השתמש בסולם ונתן להארדי מכה עם הסולם באמצע הגוף. אחרי זה אדג' נטש את אורטון שקיבל לג דרופ מהסולם ע"י הארדי שהצליח לחזור לעצמו.
    מלינה ניצחה את קנדיס מישל בקרב חזיה ותחתונים. מיד אחרי הקרב באה אשלי לזירה והפריעה למלינה. מלינה הצליחה להרביץ לאשלי וברוח מהזירה. מיד אחרי זה בא קאלי לזירה ותפס את אשלי בגרון ועמד לעשות עליה צ'וקסלאם אם ג'רי לולר לא יבוא לעזרתה.
    ג'רי הג'נטלמן בא לעזרתה של אשלי וחטף את הצ'וקסלאם במקומה. כנראה גם קאלי יודע לשלוח מסר לקיין ע"י כיסוח אנשים חלשים יותר. ג'רי היה צריך לקבל טיפול רפואי בצאתו מהזירה.
    עד כאן הסקירה השבועית של Raw.
    אל תשכחו לצפות בסקירה השבועית הבאה של Raw ביום שני, ECW של סלאדג'המאר (שצריך לשים חתימה של רוסו) ביום שלישי, ו-!Smackdown ביום שישי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אהבתי את הסקירה המושקעת ..
    האמת שלא היה מעניין כמו שתיארת אבל היה פרק לא רע בכלל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Rageous
    האמת שלא היה מעניין כמו שתיארת
    מה זאת אומרת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    יופי של סקירה תודה, סלדגמר באמת הייתה לך איזו הבטחה קטנה חחח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    אני תמיד עומד במילה שלי... וחבל :sad1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ל-DXXX בבקשה. ולסלאדג'. אני מה זה מתאפק לא לצחוק אבל ...........
    חחחחהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה ההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    מי היה מאמין שדווקא סינה יכניע את בנואה, שגם אחרי ג'ריקו, אנגל, וברט הארט- לא נכנע מעולם.
    ואני היחיד שדווקא ציפה לראות את JBL חוזר לזירה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ממש גועל נפש לדעתי שבמקום להיכנס לפיוד עם מייקלס (כדי לקטוף ממנו את החגורה אחרי מניה)
    הבוקרים הגרועים נותנים לבנואה לעשות ג'ובים גרועים כאלה לסינה... וזה לא שסינה יצא אובר.. פשוט קרב אידיוטי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    מסכים בהחלט במקום לתת לבנואה פוש הוא עושה גוב, צריך לפטר את הבוקרים ולהביא כמה חברה מהאתר אנחנו בטוח נעשה עבודה יותר טובה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    דרך אגב מה סללאדגמר אמר שהוא יעשה במקרה שבנואה נכנע?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    נכתב במקור על ידי t bone
    דרך אגב מה סללאדגמר אמר שהוא יעשה במקרה שבנואה נכנע?
    אתה חושב שיש לי חתימה של וינס רוסו בשביל הכיף?
    ודרך אגב אני מסכים עם שניכם, בנואה לא צריך לעשות ג'וב לאף אחד- חוץ מזה שהוא אלוף ארה"ב (אליפות שכיום שווה לתוצאה של יוג'ין בפסיכומטרי), זה כריס פאקינג בנואה!!! ואני לא מאמין שמי שניצח את HHH ומייקלס בקרב משולש, שבר לסאבו ת'צוואר, התעלף במקום להיכנע ללסנר, וקפץ בכוונה על הראש יותר פעמים מכל אדם אחר- נכנע לSTF פשוט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    בנואה נכנע לסינה..בנואה נכנע לסינה?!?!
    אני שונא את הWWE כל כך..מישהו יכול להשיג לי כרטיס לארה"ב,כדי שאני יירה בוינס?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SLeDGeHAmmER
    מי היה מאמין שדווקא סינה יכניע את בנואה, שגם אחרי ג'ריקו, אנגל, וברט הארט- לא נכנע מעולם.
    ואני היחיד שדווקא ציפה לראות את JBL חוזר לזירה?
    בטח שבנואה נכנע בעבר.
    הוא נכנע לבראט הארט ב-WCW בפרק לזכרו של אואן הארט.
    הוא נכנע לקורט אנגל ברויאל ראמבל ובאולטימט סבמישן שהיה להם.
    הוא נכנע לג'ריקו בקרב של 2 מתוך 3.
    איך אתה יכול להגיד שהוא אף פעם לא נכנע?
    נ.ב
    גם בקרב של טייקר נגד אנגל בנו וואי אאוט 2006 אמרו שקורט אף פעם לא נכנע, אבל זה לא נכון! הוא נכנע לכריס בנואה כמה וכמה פעמים!
    שתף ב-Google+

הרשמה