תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    מי שגלש בזמן האחרון לאתר של Coop Warfare בטח הבחין שפורסם ריאיון עם אחד מהאנשים המובילים בצוות הפיתוח של Coop, הלא הוא botz3000.
    בריאיון עצמו לא נאמרו הרבה דברים שמי ששיחק כבר עם המוד לא יודע, אך יש כמה פיסות מידע מעניינות ביותר שנחשפו לגבי הגרסאות הבאות של המוד:
    הנשקים שהוספו במוד (HC-3000, Sniper) כנראה יוחלשו לאחר שצוות הפיתוח קיבל תלונות על כך שהם חזקים מדי.
    אני יכול להבין את המקרה של HC-3000, שכן הוא בהחלט נשק מפלצתי אבל ה-Sniper נראה לי מאוזן למדי. הוא אמנם הורג בירייה אחת אבל הוא איטי, זמן הטעינה שלו עצום ו-Rate of fire זה לא מושג שקיים בלקסיקון שלו.

דבר נוסף שאמר botz3000 באותו ריאיון (הרשו לי לצטט):

We also have ideas for new weapons, probably another, single wielded but stronger pistol

אכן כן, הוא דיבר על פיתוח (פוטנציאלי) של אקדח יחיד, אבל חזק יותר.

I think I just had an evilgasm

לריאיון

עוד פורסם באתר של Coop- הצצה ראשונה לעבודה בתהליכים על מפה בשם Roll High School. תמונות מהמפה ניתן לראות בדף עצמו פה.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נראה ונשמע מגניב! אני מקווה שהם גם יתקנו את הבעיה שגורמת למשחק לקרוס כשמחליפים מודל.
    שתף ב-Google+

הרשמה