תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    חי מהשטח: דיווח מהשקת ה-PS3 בתל-אביב, פרטים חדשים על הקונסולה בארץ.

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הרבה רעש וצילצולים - אבל בתכלס - אין הרבה. בקושי 6 משחקים במחירים מופרזים, שירותים חסרים ורשת ללא תמיכה בארץ. נצטרך לחיות ולראות מה ילד יום

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    למה מתכוונים כשאומרים שהשלט של הPS3 רגיש לתנועה ב-6 צירים.

קראו לי מתומטם (או לפחות תסבירו לי העניין), אך מהם 6 הצירים הללו? השלט מסוגל לקלוט בעיקרון 3 צירי תנועה (או 6 אם אתם מחליטים להתייחס לציר תנועה בתור כיוון תנועה, מאשר מישור, אבל אז זאת הטעייה) מרכזיים, כל שאר הכיוונים מורכבים משילוב של שלושת הצירים הללו.

לא יהיה יותר פשוט להתייחס אל הצירים האפשריים כזוויות, מאשר להטעות את הצרכן?

אני מניח כי הרעיון של הזוויות כבר תפוס, אז הם נאלצו להסתדר עם הטעייה במקום .
    נו מילא...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    למה מתכוונים כשאומרים שהשלט של הPS3 רגיש לתנועה ב-6 צירים.

קראו לי מתומטם (או לפחות תסבירו לי העניין), אך מהם 6 הצירים הללו? השלט מסוגל לקלוט בעיקרון 3 צירי תנועה (או 6 אם אתם מחליטים להתייחס לציר תנועה בתור כיוון תנועה, מאשר מישור, אבל אז זאת הטעייה) מרכזיים, כל שאר הכיוונים מורכבים משילוב של שלושת הצירים הללו.

לא יהיה יותר פשוט להתייחס אל הצירים האפשריים כזוויות, מאשר להטעות את הצרכן?

אני מניח כי הרעיון של הזוויות כבר תפוס, אז הם נאלצו להסתדר עם הטעייה במקום .
    נו מילא...
    בתנועה נהוג לציין 6 צירים כי יש שוני בין למעלה למטה מאשר מטה ומעלה (כמו נניח כביש בין ת"א וחיפה זה כביש אחד אבל יש הבדל אם אתה נוסע בין ת"א לחיפה או להיפך)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אכן אתה צודק, 3 צירים, XYZ.
    הם קוראים לזה 6 צירים מאותה סיבה שהם אמרו שאסור למכור לעירק PS2 כי זה מחשב על ושלPS3 יש גרפיקה 4D. קוראים לזה ספין תקשורתי.

אה, ויש טעות בכתבה. כתבתם שבארה"ב בלבד המכשיר מוכר 30,000 בחודש וזה אמור להיות 30,000 בשבוע. גם שכחתם לציין שזה מספר מגוכח בשביל קונסולה בתקופת השיגור בזמן ששוכבים מכשירים על מדפים ומעלים אבק.

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    בקשר למחיר: עד שלא יהיו משחקים טובים אין טעם לקנות את הפס3. ועד שלא יוותרו על הפס2 לא ירדו המחירים של הפס3.
    בקשר לצירים: יש שלושה צירי מרחב ועוד שלושה צירי סיבוב סה"כ 6.

DimaIL (10:56 PM) : ‎
    נייה, השאיפה שלי לעתיד נשארה אותו דבר
    ‎DimaIL (10:56 PM) : ‎
    שגאידמק יאמץ אותי

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    כשאתה צירי מרחב, האם אתה מתכוון לצירים XYZ?
    כלומר כלפי מטה/מעלה (עם/נגד כיוון שדה הכבידה), ימינה/שמאלה (ב-90 מעלות לשדה הכבידה) וכלפי פנימה/חוצה (שוב 90 מעלות לשדה הכבידה, רק במישור אחר)?

כי אם זה מה שאתה מתכוון, אז זה יהיה שם טוב יותר לשלט של הווי מאשר של הפס3, מאחר והאחרון רק יכול לקלוט את 3 צירי הסיבוב, אבל אני מניח שאתה יודע את זה, רק מזכיר את זה עוד פעם לאחרים כדי שסוני לא תעבוד עליהם.

נב. אולי כדי לשנות את השורה בכתבה שאומרת "ה-PS3 נהנית גם מבקר חדיש ואינטואיטיבי שרגיש לתנועה, ומסוגל לקלוט שמזיזים אותו בשישה צירי תנועה, באמצעות ג'יירוסקופים." ואולי גם להזכיר כמה חסרונות פרט ליתרונות, כמו זה שהשלט הוא חסר רטט.

זה אולי נשמע כאילו אני אומר את זה בתור פאן בוי של נינטנדו (ואולי זה נכון), אבל אני רק רוצה שהצרכן לא יוטעה ע"י השקרים של סוני.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא קשור לפאנבואיות של קונסולה אחרת, הם משקרים תמיד וזה מרגיז. אפילו השם 6 צירים הוא שקר.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    יש גם ג'יירוסקופ אחד בלבד בשלט של סוני שמזהה את התנועה בצירים. בניגוד ל-Wiimote שיש בו שניים. זו גם הסיבה שאולי בגללה לנינטנדו קשה לייצר קונסולות בקצב מהיר יותר, שהרי היא תלויה בחברות אחרות שיספקו לה טכנולוגיה שעד היום כמעט ולא השתמשו בה למטרות שוק.

לגבי ישפאר, תלמדו ממני, אל תצהירו הצהרות. 5000 קונסולות ימכרו בשבוע הראשון, נו באמת. תהיו ריאלים, אנשים בארץ לא יגעו בקונסולה שעולה כמו מחשב כשעל מחשב אפשר להוריד סרטים ועל ה-PS3 אפשר לחמם ביצים.

כמו ההצהרה המופרכת שהם ימכרו 20,000 PSP תוך שנה או משהו כזה... ב-ס-ד-ר.

אני מקווה שויגיימז יעלו ביקורת אמיתית על הקונסולה. שלא ידברו על העתיד בה, אלא ידברו על ההווה. קרי עכשיו מה היא מציעה, ושלא יגידו שהיא נפלאה כי בעתיד ידה ידה ידה. מה גם שכדאי מאוד שויגיימז יזכרו שכמו באירופה, גם בישראל, חדירת טלוויזיות HD אמיתיות (1080 וסביר להניח 720) נמדדת באחוזים בודדים, כך שזה בטח לא פאקטור.
    ומה קרה לכתבות ה-Wii? ערן??

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נראה לי שהחדירה של טלבזיות 1080P בארץ היא בערך 20.
    ואני לא מדבר באחוזים, אני מדבר על מספר האנשים שיש להם אחת.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    לא לקנות שום דבר מישפאר! (גם חרוז) חרם על החברה הזאת שחושבת שהיא מעל לכל ומוציאה לסוני שם רע! שישפרו את שירות הלקוחות שלהם לפני שיחלמו שאני ועוד הרבה אנשים יקנו מהם משהו. לא מאמינים לי? תגגלו ''שירות ישפאר תלונות'' תראו מה תמצאו. כל המדינה מתלוננת על היחס המגעיל שלהם, בכל מוצר, מאוזניות עד טלוויזיות חדישות.
    אז לא לקנות כלום מישפאר, גם לא PS3!
    אם מישהו מתכנן לקנות משחק בGreenManGaming, אודה לו מאוד שירשם דרכי, כך שנינו נקבל 2$, לאחר הרכישה. תודה!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Klayman
    חרם על החברה הזאת שחושבת שהיא מעל לכל ומוציאה לסוני שם רע!
    לי זה דווקא נשמע כמו יצוג מושלם לסוני, מיצגים את הקו שלהם בצורה מושלמת

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    1. רגע, אתם אתר גיימינג או אתר פרסומי? איפה דעת הכותבים על כל הנושא?
    בונא, ויגיימס כל-כך נפלו בזמן האחרון שזה לא יאומן.
    2. לא קוראים למשחק Formula One 06, אלא Formula One Championship Edition
    3. מה זה משנה כמה צירי תנועה יש לשלט, הוא זז כשמזיזים אותו וזהו .
    4. חבל על ויגיימס, איך נפלו גיבורים.
    כן, תמשיכו לסכם את כל הקהילות הקטנות והלא חשובות (wwe, cs:s וכל שאר החרא) שלכם בסיכום השבוע, בזמן שהפורומים שלכם מתים.
    כוסומו המדינה הזאת.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    לא עם שירות הלקוחות העלוב שלהם!
    אם מישהו מתכנן לקנות משחק בGreenManGaming, אודה לו מאוד שירשם דרכי, כך שנינו נקבל 2$, לאחר הרכישה. תודה!

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני עדיין קצת בשוק מההכרזה של קאפקום, על DMC4 שכבר אינו בלעדי ל-PS3. אבל יחד עם זאת, אני חושב שאפשר להגיע למסקנה שה-PS3 היא פשוט כישלון. לא רק מסחרי. מבחינת תפיסה, אפילו מפתחים מתחילים לשמור ממנה מרחק.

מי שקונה PS3 עושה טעות יקרה.

הספינה שוקעת.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני ואתה יודעים שאין על רגזה...

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    fuck חשבתי ש DMC זאת עוד שטות פאנבואית של עדי,מתברר שזה נכון! טוב אז איזה מותג נשאר לפס3 חוץ מMGS!?וואי איזה דור נורא.

למרות שחייבים לציין שאולי זאת מכה לסוני וזה מותג חשוב אבל תכלס DMC4 נראה ממש לא מעניין עם אותה משחקיות של דור קודם,לא הפסד גדול,אבל המגמה שהוא מסמל...אם נסכם בקלישאה,זה לא נראה טוב עבור סוני.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי bling
    fuck חשבתי ש DMC זאת עוד שטות פאנבואית של עדי,מתברר שזה נכון! טוב אז איזה מותג נשאר לפס3 חוץ מMGS!?וואי איזה דור נורא.
    חכה - עוד יהיו הפתעות אחרות...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי bling

למרות שחייבים לציין שאולי זאת מכה לסוני וזה מותג חשוב אבל תכלס DMC4 נראה ממש לא מעניין עם אותה משחקיות של דור קודם,לא הפסד גדול,אבל המגמה שהוא מסמל...אם נסכם בקלישאה,זה לא נראה טוב עבור סוני.
    אני לא ממציא שטויות יא חביבתי. כל מה שאני אומר אני עומד מאחוריו, ואם טעיתי, אז אני אגיד שטעיתי. אני כן מאמין ש-MGS4 יגיע ל-360, אבל אני לא אגיד משהו כזה עד שנדע לבטח.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עדי אתה תמיד עושה רושם של פאנבוי ענק ולפעמים אתה אומר דברים בביטחון כאילו הם רשמיים,אבל בוא לא ניכנס לזה,סכ"ה עד עכשיו הולך לך לא רע

דרך אגב התעדכנתי קצת בGT על הפס3 וגראפית הוא נראה מדהים,הוא הרבה יותר מרשים מהבחינה הזאת מבעבר,למרות שזה היה צפוי ולא שזה משנה מדי כשהדבר הזה מוכר כמו שהוא מוכר.

הרשמה