תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    ש: ברסלמניה 19, כשברוק לסנר עשה את תרגיל השוטינג סטאר, מה עבר לך בראש?

ת: לא הייתי בטוח אם הוא בסדר, אני שאלתי אותו והוא הגיב, בערך, ואז התקדמנו לכיוון עמידה והיינו צריכים לסיים ולהציל את הקרב, שהיה יכול להיות אסון. אמנם הנחיתה שלו הייתה מפחידה, אבל הרגשתי שזה הוסיף לקרב. הכל יכול לקרות בהאבקות.

ש: אני חושב שהמון אנשים מאוד מודאגים מהעובדה שאתה חוזר לזירה. מה שונה כאן, לאחר שאמרת שאתה תהיה משוחרר ולא כבול?

ת:בעבר, אף פעם לא היה לי את הזמן להרפא. אני אתאבק כאשר אהיה כשיר ב-100%, ואם ארגיש שאני לא יכול אני לא אתאבק, פשוט מאוד. דיקסי (מ-TNA) הניחה את הדברים על השולחן, ואני אתאבק רק כאשר אוכל ורק כאשר הם יזדקקו לי. אני שם חדש ב-TNA, ואני אהיה באירועים חשובים, אבל אני צריך את הזמן להרפא ולנוח. אני פשוט לא יכול להתקדם כ"כ מהר, אם נשארו לי 5-10 שנים, אני אעניק למעריצים עבור מה שהם שילמו

ש: שמענו שהיית מתוסכל מה-WWE, היית שם עבד?

ת: לא קיבלתי זמן מנוחה וזמן להרפייה. הם היו מבטיחים פסק זמן ואח"כ היו אומרים שאני צריך להופיע בגלל שאחרים היו פצועים. אני הרגשתי שהייתי חייב לעשות את זה והם היו זקוקים לי, אבל נהגו כלפיי בצורה לא הוגנת. הם ידעו את היסטוריית הפציעה שלי, אבל בכל זאת שמו אותי כשהייתי צריך פסק זמן. אני גם הייתי צריך לעשות הופעות לתקשורת. אני רציתי לחתוך את העניין והייתי ממש ממורמר.

ש: האם אתה חושב שיש המון לחץ סביב ההצטרפות שלך ל-TNA?

ת: אני חושב שיש לחץ. הם חברה שגודלת, ואני יחד איתם, אנשים מצפים לרייטינג. אני חושב שזה יקרה איתי, אבל זה גם יקרה בלעדיי. ל-TNA יש אתלטים מדהימים, והם פי 5 יותר טובים ממה שיש ב-WWE. ב-WWE יש מס' אנשים מוקצבים למיין איבנט, ואילו ב-TNA זו רשימה לא סופית. אני מקווה שאנשים יעקבו אחריי פה, ואני חושב שהחברה הזאת יש לה את היכולת להיות בטופ בקרוב ואני רוצה להיות חלק מזה, ואם אני יכול לעזור להם לעשות את זה, זה יהיה שווה את זה. לוינס תהיה עבודה מאוד קשה בכדי לנסות ולהוריד את TNA.

ש: האם הרגשת שלחצו עלייך לעזוב את ה-WWE כסגנון הסיפור של ברט הארט במעברו ל-WCW?

ת: אני עזבתי את ה-WWE. הם החתימו אותי לחוזה בן 5 שנים. וינס רצה להתחרות עם עצמו והוא רצה לשמור את זה ככה, הוא לא רצה להוריד את TNA. הם אף פעם לא נתנו לי פסק זמן שהייתי צריך ואף פעם לא נתנו לי את ההזדמנות להכשיר צעירים ממני, שיכולים להיות העתיד של העסק. אני ביקשתי להפגש עם וינס, אני ביקשתי להשתחרר. זה היה שחרור הדדי, וכל מה שדווח היה שקר. וינס רצה שאשאר, אבל כבר לא נהניתי וה-WWE היו בכיוון התדרדרות.
    אני הרגשתי שהיו צריכים להתנהג אליי כראוי והרגשתי שהייתי הטוב ביותר שם. גם הסוכנים שם הרגישו את זה, אבל וינס ממש לא. אני לא רואה את עצמי חוזר, אבל אתה אף פעם לא יכול לדעת מה יהיה. אשתי לא הייתה מסכימה לי גם.
    אני מבטיח שב-TNA יהיה לי כיף ולא אהיה תחת לחץ. הם חיפשו רעיונות. לא הכל פוליטיקה ואני לא אדבר עם אנשי ה-WWE.. אני אהיה כאן עם דיקסי ו-TNA לפחות 30 שנה אני מקווה כסוכן, כותב, סקאוטר וכל דבר שאוכל לעשות. יש לי תשוקה ואני תמיד אהיה כאן ואצפה כיצד החברה תתפתח. אני אפילו אהיה יותר גדול עם חברה שמתייחסת אליי כראוי. אני יצרתי המון אנשים ב-WWE אבל עכשיו אני רוצה לקדם את TNA. אני נהנה מזה וזה יצמח מאוד מהר.

ש: היו שמועות שלקחת יותר מדיי משככי כאבים. איך אתה מסביר את זה?

ת: לא לקחתי משככים למעלה מ-3 שנים. הייתה לי בעיה והייתי תלוי במשככים והלכתי ל-JR ולוינס ואמרתי להם שאני חושש מלמות. הייתי בדרכים למעלה מ-300 ימים בשנה והייתי לוקח כדורים. אשתי לקחה אותי לרופא והייתי צריך לעבור בעוד 3 ימים קרב מול ג'ון סינה. נאמר לי ללכת לשיקום. התקשרתי לוינס והודעתי לו שאני צריך שיקום במשך 3 חודשים. וינס סירב ואמר שהשיקום יהיה תוך כדי הדרכים. הוא אמר שהוא לא רוצה לשמוע תירוצים, והרופא אמר שזה בלתי אפשרי. היה לי את הקרב מול סינה, גרמתי לו להראות טוב וחשוב ל-WWE. אם אתה עושה כסף גדול בשביל וינס, ואני עשיתי בשבילו הרבה, לא אכפת לו ממך. יום אחרי הקרב עם סינה, הייתי אמור לקבל יום חופשי, אבל שוב מישהו היה חולה ונקראתי שוב לבוא לעבוד במקום יום חופש. איבדתי את הכבוד לוינס באותו זמן, ושנתיים- שלוש אחרי שנעשה יותר גרוע אפילו לא דיברנו. זה היה אשמת שנינו. לוינס היה יותר אכפת מהעסקים מאשר הבריאות של המתאבקים.

ש: האם תרצה להודות לו על שהוא שם אותך בטלויזיה?

ת: בטח, בחיים לא הייתי מוצלח ככה בכל מקום. היו לי הצעות מכל מקום אבל בחרתי דווקא את ההצעה של וינס, שהייתה הנמוכה ביותר. הייתי יכול להיות ב-MMA, WCW, JAPAN או בסרטים. אני מודה לו, אבל אני נזרקתי לאש ואני מודה גם לפאטרסון ולברוסקו ולעצמי על ההצלחה שהשגתי. בחיים לא הייתי את מחליף את חיי בקריירה שלי.

ש: איך זה היה להתמודד עם לוח הזמנים המטורף של ה-WWE?

ת: זה גרם להמון בעיות ביני לבין אשתי ונפרדנו, אני כמעט איבדתי אותה ואת משפחתי. לאף אחד ב-WWE אכפת מעניין כזה, ואם הייתי רווק היו לוקחים אותי יותר ממה שנאמר לי. לא אומר שוינס תכנן את העניין ככה, אבל הוא לא עשה משהו בכדי לעזור לי. קורט אומר שעל הבוס לכבד אותו ומשפחתו ולתת להם זמן ביחד. לדיקסי מאוד אכפת מהמשפחות יותר מאשר ההאבקות. היא רוצה שאנו נצליח, אבל לא ברמה של כתוצאה מכך שנאבד את המשפחה. אני לא חושב שוינס מבלה יותר מ-10 ימים עם ילדיו, ואני מרגיש שלינדה אשתו גידלה את הילדים.
    אלוהים בשבילי זה הראשון, אח"כ משפחתי ואח"כ הקריירה שלי.

ש: אתה הפנים החדשות של TNA, ולפני זה היה כרסיטיאן במעמד הזה. מי אתה חושב שגם יגיע למעמד שלך?

ת: כריס בנואה. הבעיה היחידה היא שיש לו חוזה חתום ל-5 שנים. כריס הוא מכונה, ואם TNA הייתה יכולה לקחת אותו הוא היה בטופ. הוא היה יכול להיות אחלה מדריך ואחלה חונך כאן ב-TNA. גם בלעדיי בנואה החברה תצליח, אבל הוא יהיה הבחירה שלי.

ש: כשהופעת בפרומו ל-PPV היית מופתע. האם היית מופתע מהתגובות השליליות של אנשים בגלל שהם דאגו לבריאות שלך?

ת: אני לא יכול לומר למה ציפיתי. אני הייתי כ"כ שמח. באשר לבריאות שלי, אני רוצה להודות לקהל האוהדים ויש לי הרבה כבוד אליהם. כ"כ שמחתי לראות שאכפת להם ממני. אני יכול להרגיע אותם שאני 100% בריא ואין בעיות רציניות. אני כרגע עכשיו בפוקוס איך לעשות את TNA מס' 1 בענף. ליבי וליבה של אשתי שאני יכול לעשות את זה. אני מאוד מאמין ואלוהים נותן לי את הכיוון להמשיך כי טרם סיימתי. ה-WWE בחיים לא נתנו לי להחזיק את הכדור למרות שעבדתי מאוד קשה.

ש: ציינת שצפית ב-TNA במשך שנה. האם האנשים ב-WWE מודעים לגביי TNA ומודאגים לגביהם?

ת: כן. TNA בנתה דיוויזית המשקל הכבד, דבר ש-WWE לא עשו. TNA המציאו מחדש את ההאבקות וזה כ"כ נהדר לצפייה. אני מרגיש שאני מס' 1 היום ולא עוד אחד שעוסק בבידור כמו לנשק את התחת של הבוס. TNA מחדשים כל דבר וזה מאוד מרגש. ל-TNA אין מספיק זמן מרשת SPIKE, אבל אם הרשת הייתה מעניקה לנו לפחות שעתיים אני מבטיח שהרייטינג היה מטפס. היינו יכולים לראות את כל הכשרונות שיש ב-TNA. כולם רעבים שם ויש שם התרגשות. ב-WWE כל המתאבקים עם פרצופים למטה.

ש: אתה טוען שאתה ביקשת את השחרור. ה-WWE הסכימו וזה היה הדדי ואז אמרת שזה היה בעימות. וינס מקמן אמר שבוע שעבר שאתה תקבור את עצמך ולא חושב לטווח הארוך. מה דעתך בעניין התגובות האלה?

ת: וינס בחיים לא חשב שאלך למקום אחר. וינס אמר שהוא היה משחרר אותי לנוח ואז אח"כ לחזור. הוא הציע לי חוזה לעוד 5 שנים כשאני אהיה מוכן לחזור. זה רק מראה שהוא לא רצה לאבד אותי. הייתי הרוס, והתנהג אליי כמו כלב במשך שנים והותקפתי במשך כל הפגישה כשביקשתי להתאבק במשרה חלקית. אז ביקשתי להשתחרר וזה גרם להם לשוק מוחלט. האם אח"כ אמרו לי שאני מתנהג מוזר. זה לא היה מסמים, אלא עשיתי את זה בגלל שהם היו מתעלמים ממני. הם רצו להחתים אותי על חוזה חדש אבל לא רציתי לחתום עם השטן. לא חשבתי שאקבל את השחרור, הפכתי להיות רגשי ומאוד עצוב בעמדה שהם שמו אותי. וינס שינה את הגישה שלו. הוא שמע שאני אעשה 30,000,000 דולר בגאווה אבל לא האמין לי. הוא אמר שהוא יתן לי את הזמן ולאחר הוא יחתים אותי שוב.

ש: אם היה חושב ש-TNA עומדים על הפרק, האם אתה חושב שהוא היה משחרר אותך בלב שלם?

ת: אין מצב. אני חשבתי ללכת ל-MMA אבל אח"כ הכרתי את דיקסי קארטר והכל הסתדר. ערוץ ספייק הוא ערוץ נהדר ואני רוצה להיות חלק ממנו. וינס פשוט זרק את השומר שלו. וינס חשב שהייתי הרוס, הייתי אבל לא עד כדי כך, וזה מה שרציתי שיחשוב. הוא לא רצה לשאת באחריות אבל בכל זאת רצה אותי חזרה. וינס היה שוטר טוב ורע.

ש: האם היית מצוברח לגביי הודעת השחרור השלילית?

ת: לא הייתי מופתע ווינס עשה את זה בגלל שעברתי ל-TNA. הם ידעו שחתמתי שם בגלל שזה עבר מפה לאוזן כמו שמועות. ביקשתי להשתחרר, הוא לא פיטר אותי. אני רציתי להפגש והחלטתי כבר. וינס ניסה לפגוע בשם שלי, אבל הוא לא הצליח. הוא בסה"כ השיג תשומת לב, דבר שתמיד הוא רצה שיקרה.

ש: הייתה גם שמועה שדיברת עם UFC, עם מי הם רצו שתמודד ומה אתה חושב על מחשובותיו של דנה עליך עכשיו?

ת: העסקה שהוא הציע לי הייתה להיות שחקן. לא רציתי להיות תחת שליטה של מישהו. אבל דנה הוא כמו וינס. שקלתי ללכת לשם, אבל הוא רצה התחייבות לזמן ארוך. הוא רצה שאלחם ב"ילדים" מהתחרות TOUGH ENOUGH וניסה לעשות כסף על חשבוני. הייתי עובד עם דניאל פיודר אם TNA היו מחתימים אותו, אבל הוא לא היה מספיק טוב לאור מה שהם ראו אותו כשהוא היה ב-WWE.

ש: עכשיו כשאתה ב-TNA עם מי אתה הכי מצפה לעבוד איתו?

ת: סמואה ג'ו. הוא הכוכב בעשייה ובחיים שלי לא ראיתי בחור שמידה שלו עובד בצורה שהוא עובד בה. אני חשבתי שאני צריך להתרחק ממנו לזמן מה, אבל אני חושב שאני והוא צריכים להתמודד אחד מול השני במוקדם או במאוחר. אם תראה את התוכנית השבוע, אתה תראה שהסיפור בינינו יזעזע אותך. הכל מדהים כאן ואני חושב שהייתה לי אחלה דביוט ב-TNA. אנחנו שני בחורים מעולים בעסק הזה ובטוח שיהיה כיף.

ש: יש לי שאלה שעולה מהמכתב שלך. אמרת שמעולם לא היית שמח ב-WWE, אז למה נשארת שם?

ת: מעולם לא הרגשתי שהיה לי את הזמן לחפש אופציות אחרות. הם תמיד רצו שתחתום לפני שהחוזה מסתיים ולפני שאתה יכול לנהל מו"מ עם אחרים. הם רצו שאחתום להם 6-7 חודשים לפני סיום החוזה. הם היו מציקים לך בבית, באולם. אולי היה לי קצת כיף, אבל זה הוביל אותי לסוף רע. יש לי כשרון מאלוהים ואותו כשרון ה-WWE ניצלו. ראיתי את אוסטין והרוק מריצים את התוכניות רציתי להיות הבחור שמחזיק בכדור, להיות האלוף, והרגשתי שלא קיבלתי את הזדמנויות האלה. הם רצו שאהיה יותר בבידור, להיות ליצן ולא האלוף רק בגלל שאני לא פוליטיקאי. רציתי לעזור לאחרים, אבל שוב לא הייתה ההזדמנות. כל אחד שהיה למעלה היה מפחד לאבד את המקום שלו וזו הייתה בעיה גדולה.

ש: איך הייתה ההרגשה לצעוד בתוכנית אימפקט בפעם הראשונה?

ת: הכניסה שלי הייתה משהו מיוחד. הם נתנו לי לדבר וזה מה שחשוב. הכניסה בתוכנית הייתה הרגשה נהדרת, וכולם היו נהדרים. המוזיקה שבחרתי הייתה בשבילי יותר מכל דבר אחר, וזו הכניסה הטובה ביותר בהאבקות היום.

ש: עכשיו כשאתה מחוץ ל-WWE, מה המחשבות שלך לגביי השימוש בשמו של אדי גררו?

ת: דבר ראשון, אדי נפטר כתוצאה מתשישות. ה-WWE משתמשים באדי לסטוריליין, הם תומכים במשפחה שלו, אבל החברה עושה גם המון כסף מזה. אנשים זוכרים את אדי, אבל הייתי רוצה שכל סנט מהרווחים ילך לויקי ולבנות שלו. אם הן רוצות להיות הבחור הטוב, הן לא צריכות לעשות כסף בגלל שמו. אני בספק שהם מקבלים טיפ מהרווחים האלה.

ש: מה היו המחשבות שלך לגביי ECW?

ת: וינס אמר שזו חברה להאבקות, וכשהגעתי לשם לא היה לי עם מי לעבוד שם. היה לי את RVD, סאבו עם כיסאות וסנדמן עם מקל. אני גרמתי לסאבו להראות טוב בלי גימיקים. אני שמחתי, סאבו עשה את החלק שלו אבל אח"כ עם מי יכולתי לעבוד. הייתי סוכן בדרכים והבחורים היו מצוברחים בגלל שהם הרגישו נפל. אני רציתי ללמד אותם ולתת להם דברים לעבוד עליהם. הם לא רצו בכלל לשמוע אותי. אני בעצמי לא הייתי מבסוט אז הפסקתי עם זה. אני לא משתמש בגימיקים. אני לא הייתי זה שהוליך את ECW, אלא RVD היה זה וגם הגיע לו לקבל את זה. הייתי כ"כ שמח בשבילו. לא רציתי את התואר ורציתי לקבל קרבות טובים. לא הייתי בסאמרסלאם בגלל שלא היה לי עם מי להתאבק.

ש: כשהתחלת עם האבקות אז WWE היו ממש חמים. היום אתה מנסה להביא את TNA לרמה חדשה. מה אתה חושב ש-TNA צריכים לעשות בכדי להשיג את זה?

ת: הזירה עם 6 פינות זה פשוט רעיון אדיר. אני לא רץ לחבלים בד"כ. TNA פשוט צריכים להמשיך את מה שהם עושים וג'ארט עושה עבודה נפלאה בתור אלוף. TNA מבוססת על אקשן ללא הפסקה והאבקות. נכון שהם לעומת וינס הם פרימטיביים, אבל בעוד שנתיים הם יוכלו להיות ברמה של ה-WWE.

ש: מי זה קורט אנגל האמיתי?

ת: הוא אדם שתוכל לראות אותו ב-TNA. WWE אהבו ליצור דמויות, אבל הם אף פעם לא נתנו לי להיות עצמי, שזו באמת דמות אמיתית. אני מרגיש שהייתי מעורב בקרבות נהדרים ב-WWE, ולא בקרבות גימיק, קרבות אמיתיים! אני מתייחס לרסלינג כאל אמיתי וזה קורט אנגל האמיתי שאתם הולכים לראות. סוף סוף אני הולך להיות עצמי ב-TNA.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אחלה ראיון תודה.
    יש פרט לא מדויק בביגרופיה שלו אנגל טוען שוינס הציל אותו עם ההצכה להצטרף לWWE,
    מכיוון שלא היה לו עבודה במקום אחר.
    ופה הוא טוען שהיו לו הצעות מWCW ומאירגונים ביפן.

שתף ב-Google+

הרשמה