תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    טוב, הנה הקומיקס החדש שלי, חם מהתנור, ואני חייב לציין שפשוט גאוני. אתם יודעים, אני גם בחור מאוד צנוע, אז זה בכלל מושלם...
    אז, הנה הקומיקס:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    רעיון טוב, אהבתי את כל הדברים המוסתרים... "מכת בחורות"- :funny:

אגב, ביצוע מעולה, זה נראה אחלה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    תודה תומר, ועכשיו, מי רוצה להיות המתמודד הבא שלנו?
    אז, אני מקווה גם ששמת לב לפריט שממנו מורכבת קערת הפסח... :inlove:
    נהניתי בחיפושים בגוגל מכל רגע...
    ד"א למי שלא הבין זהו הדיסק של המשחק Dead or Alive, שמטעמים מסויימים לא יצא לי עדיין לשחק באף אחד מכותריו השונים, ובייחוד לא ב Volleyball... :mad:
    עוד תגובות? מישהו? מישהי? משהו?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לא לרדת עלי אם אני נשמע אדיוט ולא להעלב אבל לא הבנתי את הפאנצ'ליין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי Terminator
    לא לרדת עלי אם אני נשמע אדיוט ולא להעלב אבל לא הבנתי את הפאנצ'ליין.
    אני אסביר (מי שהבין או שעדיין מנסה להבין, מומלץ לא לקרוא מכאן, זה יהרוס כמו תמיד)
    אז ככה, בפסח ירון המסטול והשיכור השתכר עוד קצת, ואז זה מה שהוא ראה בקערת הפסח (קראו לזה הזייה)
    במקום חזרת - דם
    במקום כרפס - הראש של רועי
    במקום חרוסת - מוח
    במקום מרור - היהלום של 'הסימס' אשר מזכיר בצבעו מרור
    במקום זרוע - הדקראב
    במקום ביצה - הביצה הזאת שאביב שמה באחד מהסטריפים לשימוש אישי, לא יודע של מה הביצה הזאת באמת.
    במקום 3 מצות - שלושה שברים של המשחק דום 3. באמת, מי אוהב מצות? אותם אנשים חריגים ומוזרים שאוהבים דום 3... אני מקווה שאתם מזדהים איתי (?)
    ובמקום הקערה עצמה, חדי העין שביניכם אולי יוכלו לראות במטושטש את הדיסק של Dead or Alive, אתם מבינים למה הוא שם, אני משער.
    חוץ מזה יש עוד כמה בדיחות קטנות, יענו מגחגחים:
    תשעת הקומבואים (מריבוע ואיקס בבקר של הפלייסטיישן ניתן ליצור 9 צירופים שונים ע"י לחיצה רציפה על 3 כפתורים ויצירת קומבו.)
    מכת בחורות (הייתה חסרה מכה, ובהקשר ל DoA...)
    וברכת ה 'פסח שמח, משכר, כשר ומכשר' (כי כותב הסטריפ השתכר קצת גם הוא, לכן התוספת של המילה הלא ברורה האחרונה)
    ושכחתי את 'כרפס, איך שזה לא נראה' (כי אחרי פסח אני אף פעם לא זוכר איך כרפס נראה, רק שזה שורש או משהו. לכן גם הראש של רועי, כי זהו השורש לכל הצרות של ירון).
    אני מקווה שנהנתם מהניתוחים הפסיכולוגיים שלי, או שמא יש לומר הפסיכיים שלי.
    בברכת פסח שמח, אני אנוכי ועצמי.
    עריכה: תודה רבה לאור - הביצה היא בעצם האבוקדו מהסטריפ של באטמן... נו טוב...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    יפה. יש תחכום מאחורי הדברים אבל די צריך לשבור את הראש כדי להבין את כל הרמזים המוסתרים כי אחרי הכל חלק מהדברים שהבעת בקומיקס הם גם דיעה אישית שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי Terminator
    יפה. יש תחכום מאחורי הדברים אבל די צריך לשבור את הראש כדי להבין את כל הרמזים המוסתרים כי אחרי הכל חלק מהדברים שהבעת בקומיקס הם גם דיעה אישית שלך.
    הגזמת, רק החלק עם הכרפס. חוץ מזה אני משוכנע שיש עוד הרבה אחרים כמוני... נכון? :un1:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    וולין אתה יכול לעזור לי להעלות את הקומיקס שלי אני גרוע בנושאים האלה והבנתי שאתה מומחה (אגב, סחטיין על הקומיקס!!!)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אהבתי מאוד את הקומיקס בייחוד את הקטע עם doom 3 בתור מצה חבל"ז יפה על ההשקעה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בגדול אני מסכים עם טרמינטור - אישית אני מעדיף סטריפ עם סיפור כלשהו, במקום אוסף של הרבה מאוד בדיחות קטנות שצריך לפרש בעצמך. רוב הבדיחות סבבה, אבל את חלקן לא הבנתי עד שהסברת (והביצה היא אבוקדו!)
    כרגיל, עבודת הפוטושופ שלך סבבה וצבעונית להפליא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אאוץ' זה ממש לא נכון! הרעיון הכללי הוא 'זה מה שקורה כשירון משתכר' (דבר שקורה די הרבה בסטריפים של אביב). הרעיון הוא לשייך את הנושא הכאוב הזה לפסח. הבדיוחות הצדדיות הן לא מה שבאמת משנה, הרעיון הכללי הוא החשוב: ירון משתכר בפסח -> ירון רואה דברים מוזרים בפסח -> ירון רואה דברים מוזרים ולא קשורים לפסח בפסח -> פאנל לפני האחרון בקומיקס. זה הכל, לא כזאת בעיה. אני מודה שהבדיחות הצדדיות אולי לא היו ממש במקום, כי לא כולם כמוני, כמובן, אבל רציתי להוסיף קצת נימה אישית. עדיין לא ראיתי פה התייחסות כללית לקומיקס, וזה די מבאס אותי. נו, טוב.

שתף ב-Google+

הרשמה