תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    לפני שבוע התחלתי לשחק בקמפיין של נוור 2 ועכשיו כשהתפנה קצת זמן החלטתי להשקיע אותו בנוור. אז הגעתי אתמול להייקליף ולא יכלתי שלא לשים לב איך המשחק דחף לי את המלווים בלי שום בושה לחבורה. אני מודה שאת קלגר רציתי כי יש לי חולשה לגמדים משורינים עם גרזן, אבל אלא אם מתעלמים ממנו או נלחמים נגדו בקטטת שיכורים, לא הצלחתי להבחין בנתיב מילוט כלשהו. את נישקה הייתי מקבל בין כה וכה מתוך רחמים, אבל במקרה שלה לא הייתה כלל אפשרות לסרב! והלני סתם מרגישה כמו דמות נדחפת; אולי אם הייתי מתאמץ יותר הייתי נפטר ממנה (מה שניסיתי לעשות בעדינות, כי מי באמת יכול לסמוך על stalkers במצב הנתון), אבל משום מה יש לי ספקות לגבי זה.

אז מה, ככה יהיה כל המשחק? לא שאני לא נהנה ממנו, להפך, בינתיים הוא מעביר את הזמן ואני כלל לא סובל, אבל קצת קשה להתנער מהתחושה המעיקה הזאת שאובסידיאן לוקחים אותי לטיול עם רצועה סביב הצוור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    הם מצטרפים אליך, אבל כשתגיע לעיר נוורווינטר תהיה לך בחירה של מי אתה רוצה בקבוצה ותוכל לבחור בין כל המלווים שפגשת (יש לא מעט) ואפילו לא לקחת אף אחד.

בעיקרון יש פקודת קונסולה שפותחת את החלון קבוצה מתי שאתה רוצה, בלי צורך להכנס ולצאת מהפונדק וככה לחסוך זמן יקר, ואפילו להעיף מהקבוצה לפני שאתה מגיע לעיר.

http://forum.vgames.co.il/content.ph...ew&f=61&id=142

שתף ב-Google+

הרשמה