תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    יכולים להביא לי מארצות הברית פלךסטשין 3 או אקס בוקס 360? מה אתם אומרים מה יותר כדאי שיביאו לי ? יש לאקס בוקס 360 קורא צרובים ככה שזה פותח אזורים אז לא משנה מאיפה זה מה אתם אומרים עדיף? אני יוכל להיתחבר לאינטרנט אם הסוני או האקס בוקס מאצרות ההברית הכול יעבוד לי חלק? כל המישחקים הכול? והאם יהיה קוא צרובים לסוני או שיהיה הפשר להוריד מישחק מהאירנט ולשמור אותו על הארד דיסק? תגידו לי מה דעתכם

ראיתי שישי פה לכמה את 2 המכישרים תגידו לי מה אתם מעדיפים מה יותר כיף לכם לשחק

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי bird
    יכולים להביא לי מארצות הברית פלךסטשין 3 או אקס בוקס 360? מה אתם אומרים מה יותר כדאי שיביאו לי ? יש לאקס בוקס 360 קורא צרובים ככה שזה פותח אזורים אז לא משנה מאיפה זה מה אתם אומרים עדיף? אני יוכל להיתחבר לאינטרנט אם הסוני או האקס בוקס מאצרות ההברית הכול יעבוד לי חלק? כל המישחקים הכול? והאם יהיה קוא צרובים לסוני או שיהיה הפשר להוריד מישחק מהאירנט ולשמור אותו על הארד דיסק? תגידו לי מה דעתכם

נתחיל בהתחלה: אסור לגנוב. (לא, באמת, זה לא נאמר בציניות - אסור לגנוב)
    אחרי שעברנו את השלב הזה נרד לפרטים:
    1. לPS3 כרגע אין פריצה וייקח עוד זמן (לדעתי לפחות כמה חודשים) עד שתהיה פריצה יעילה. ככה שכרגע אין לך מה לבנות על זה.
    2.הקורא צרובים של 360 לא פותח אזורים (NTSC \ PAL) אלא רק קורא את אותה השיטה בצרובים.
    3. חלק נכבד מהחוויה ב 360 זה לעלות לLIVE. עם קורא צרובים אתה לא תוכל לשחק - ויש סיכוי שמיקרוסופט תעלה עליך ותכנס לרשימה השחורה ולא תוכל להתחבר אף פעם. (כלומר כדי לשחק ברשת תצטרך תמיד דיסק מקורי ולכבות את הציפ.)
    4. ולכן זה מביא אותי לשאלה החשובה היחידה: חווית המשחק. אומנם זה דבר סובייקטיבי (אישי) אבל כרגע לדעתי ה360 לוקחת. כל עוד לא ייצאו משחקים טובים לPS3 וכל עוד הקונסולה לא מנצלת את הכוח שלה (וכרגע היא לא) אין לדעתי מה לקחת PS3 (אלא אם אתה בונה על הבלו ריי DVD)

מסקנות:
    360 ולא כדאי לגנוב (יש מספיק דרכים להסיג משחקים באופן חוקי - להחליף עם חברים, יש שניה וכו)

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    מי שעכשיו בא לארץ עוד חודש הוא בא הוא בא לאיזה חודשיים וחוזר לארצות הברית אתם אומרים כדאי אני יחיכה את זה ובפעם השניה שהוא נוסע ושילח לי לראות לאיזה כיוון כל קונסלוה מיתפתחת ואז לקנות?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כפי שאמרתי - תלוי כמה אתה יכול לחכות - לפי מה שאתה אומר ייקח לפחות חצי שנה עד ששוב תוכל לקבל קונסולה אם אתה לא בטוח לאיזה כיוון ולא בוער לך - תחכה.
    אולם אם אתה יותר לחוץ. (ומשחקים של SHOTERים מדברים אליך) - עדיף 360.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי bird

אחי כבר אמרתי לך... קח את הPS3 יותר אופציות וגם המכשיר הוא כמו מחשב אתה יכול לשים XINDOWS XP!!! זה שולט!! גרפיקה מדהימה!! אולי עדיין אין הרבה משחקים אבל יהיו!!...

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    נתחיל בהתחלה: אסור לגנוב. (לא, באמת, זה לא נאמר בציניות - אסור לגנוב)
    אחרי שעברנו את השלב הזה נרד לפרטים:
    1. לPS3 כרגע אין פריצה וייקח עוד זמן (לדעתי לפחות כמה חודשים) עד שתהיה פריצה יעילה. ככה שכרגע אין לך מה לבנות על זה.
    2.הקורא צרובים של 360 לא פותח אזורים (NTSC \ PAL) אלא רק קורא את אותה השיטה בצרובים.
    3. חלק נכבד מהחוויה ב 360 זה לעלות לLIVE. עם קורא צרובים אתה לא תוכל לשחק - ויש סיכוי שמיקרוסופט תעלה עליך ותכנס לרשימה השחורה ולא תוכל להתחבר אף פעם. (כלומר כדי לשחק ברשת תצטרך תמיד דיסק מקורי ולכבות את הציפ.)
    4. ולכן זה מביא אותי לשאלה החשובה היחידה: חווית המשחק. אומנם זה דבר סובייקטיבי (אישי) אבל כרגע לדעתי ה360 לוקחת. כל עוד לא ייצאו משחקים טובים לPS3 וכל עוד הקונסולה לא מנצלת את הכוח שלה (וכרגע היא לא) אין לדעתי מה לקחת PS3 (אלא אם אתה בונה על הבלו ריי DVD)

מסקנות:
    360 ולא כדאי לגנוב (יש מספיק דרכים להסיג משחקים באופן חוקי - להחליף עם חברים, יש שניה וכו)
    אני אחזור ואומר: אסור לגנוב.

וכמה תוספות:

2. נכון שהוא לא פותח אזורים אבל רוב המשחקים ניתנים להורדה בשני הפורמטים ואגב NTSCיוצא קודם...

3. כרגע עם קורא צרובים אין שום בעייה לעלות בLIVE (אונליין) וישנם השארות לכל עיוון לגבי מה מיקרוסופט תעשה בנידון וכרגע מה שנראה באופק זה שהיא לא עושה כלום חוץ מכמובן להחליף כוננים במהדורות החדשות של הקונסולה דבר שיקשה על הפריצה.

4. מסכים. לך על ה360.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    די, כמה ת'רדים יש כבר על "PS3 או 360"?
    למען השם אנשים, תשיגו דיעה אישית על דברים.

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    נכתב במקור על ידי yuvi77
    אחי כבר אמרתי לך... קח את הPS3 יותר אופציות וגם המכשיר הוא כמו מחשב אתה יכול לשים XINDOWS XP!!! זה שולט!! גרפיקה מדהימה!! אולי עדיין אין הרבה משחקים אבל יהיו!!...
    וואו מדהים ווינדוס XP על הקונסולה שלי! איזה כיף אפשר לשחק סוליטר? WTF?!?!?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    די, כמה ת'רדים יש כבר על "PS3 או 360"?

למען השם אנשים, תשיגו דיעה אישית על דברים.
    תראה זה נושא חם לאור העובדה שבימים אלו מתחיל השיווק בארץ. דבר שני אנשים רוצים להגן על הבחירה שהם עושים (אף אחד לא רוצה להיות היחיד השונה)
    ודעה אישית אנשים משיגים ע"י השוואות, אבל זה נכון שבסוף אתה צריך לעשות מה שאתה חושב ולא סתם מה שאמרו לך

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כן, אבל יש כבר 17 ת'רדים בכל אחד מהפורומים פה על זה.
    אם משהו רוצה לראות השוואות ולשמוע דיעות, שיקרא אותן שם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    צודק. פשוט אנשים עצלנים מדי לקרא מה היה לפניהם

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי sprqy
    וואו מדהים ווינדוס XP על הקונסולה שלי! איזה כיף אפשר לשחק סוליטר? WTF?!?!?!
    אחי אם את רוצה אני נמצא לך את הסירטון...

הרשמה