תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    תראו לא לפני כמה זמן קיבלתי באן מהאדמין אז הייתי ערבי והיתי בהליקופטר אז קיצור איזה מטוס בא ושיגר עלי טיל אז ברחתי עד שהגעתי לספינה אז הוא פיצץ אותי ואז הגעתי לספניה אז החבר שלי ירה בי (בטעות) וגם אני כי נבהלתי אז רציתי לרפות אותו אבל אז בא אמרקאי והרג את שנינו ואז לי עשו באן אני לא יודע למה ודדוקא אתמול חיכתי עד שההורדה של הפאץ יסתיים והיום מצאתי רק את ה IP ואז עושים לי באן

אדמין בבקשה תוותר לי אני חדש אפילו אני כמעט התרסקתי עם הליקופטר :sad3:

נ.ב אני חדש פה אז אני רואה שהאדמין העיף המון אנשים לא קצת הגזמת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.02.2007
    עיר
    סאן חוזה , קוסטה ריקה D:
    נכתב במקור על ידי omer1000
    אדמינים, רחמים על הבחור הוא "כמעט" עלה מת"ש על המסוק הזה XDXD XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    תראו לא לפני כמה זמן קיבלתי באן מהאדמין אז הייתי ערבי והיתי בהליקופטר אז קיצור איזה מטוס בא ושיגר עלי טיל אז ברחתי עד שהגעתי לספינה אז הוא פיצץ אותי ואז הגעתי לספניה אז החבר שלי ירה בי (בטעות) וגם אני כי נבהלתי אז רציתי לרפות אותו אבל אז בא אמרקאי והרג את שנינו ואז לי עשו באן אני לא יודע למה ודדוקא אתמול חיכתי עד שההורדה של הפאץ יסתיים והיום מצאתי רק את ה IP ואז עושים לי באן

לא הבנתי כלום ואני לא רוצה להבין, עד שתלמד להשתמש בסימני פיסוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    ת"א
    חח תאמת שגם אני לא הבנתי כל כך

בחסות: DC shoes,giant bicycles
    טהזרו לי יס לי שגיהות קתיב lol
    תן חיוך קולה הרגו אותך.)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    או קי קיצור חזרתי לBF2 אז חפשתי שרתים ישראלים אז הבנתי שיש רק את השרת של האתר שלכם אז היה מפה עם (נריא לי שהיה לי שגיאות כתיב) GLAF OF AOMAN אמרקאים נגד ערבים אז התרסקתי על הספינה של האמרקאיםידעתי שיש חוק שאסור לתקוף בסיסים שאי אפשר לתפוס אז פשוט רצתי לגנוב ולא להרוג אבל הרגו אותי ואת חבר שלי שהיה איתי במסוק

היה גם עוד חוק שאסור להרוג חברים מהקבוצה אז הוא ירא בי נירא לי שהוא ירא בטות ואני יראתי בו כי נבהלתי ואז הוא כתב תעשו לו(לי) באן

השם שלי שם זה OMER1000
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    עיר
    כפר סבא

לפני זמן קצר, קיבלתי באן מאדמין.
    הייתי בצד ה-MEC, ובתוך מסוק קרב. פתאום מטוס קרב ניסה לשגר עלי טילים, אז ברחתי לספינת המלחמה האמריקנית. כשהגעתי לשם, מטוס האוייב פיצץ את המסוק, אבל אני יצאתי בזמן ונחתתי על הספינה (?). חבר שלי ירה עלי בטעות, ואני נבהלתי ורציתי לרפות אותו (???), אבל פתאום בא חייל אוייב והרג את שנינו. אחרי זה, קיבלתי את הבאן שלי.

איזה ביש מזל!
    בבקשה תוריד לי את הבאן, אדמין! אני חדש פה.

גרסא 2:
    או קי קיצור חזרתי לBF2 אז חפשתי שרתים ישראלים אז הבנתי שיש רק את השרת של האתר שלכם אז היה מפה עם (נריא לי שהיה לי שגיאות כתיב) GLAF OF AOMAN אמרקאים נגד ערבים אז התרסקתי על הספינה של האמרקאיםידעתי שיש חוק שאסור לתקוף בסיסים שאי אפשר לתפוס אז פשוט רצתי לגנוב ולא להרוג אבל הרגו אותי ואת חבר שלי שהיה איתי במסוק

היה גם עוד חוק שאסור להרוג חברים מהקבוצה אז הוא ירא בי נירא לי שהוא ירא בטות ואני יראתי בו כי נבהלתי ואז הוא כתב תעשו לו(לי) באן

השם שלי שם זה OMER1000
    חזרתי לשחק ב-BF2, וחיפשתי שרתים ישראלים. הבנתי שיש רק את שרתי VGAMES, אז התחברתי אל שרת הרכבים.
    כשהתחברתי, עלתה המפה GULF OF OMAN.
    אני הייתי בצד ה-MEC, והתרסקתי על הספינה האמריקנית. אני ידעתי שיש חוק שאוסר את תקיפת הדגלים שבלתי ניתנים לכבישה, אבל בסך הכל רציתי לגנוב משהו מהספינה, ולא להרוג אף אחד. התוכנית לא פעלה כראוי והרגו אותי ואת חבר שלי.

יש גם חוק שאוסר לעשות TK, אבל בכל זאת חבר שלי ירה בי (אבל נראה לי שהוא עשה זאת בטעות). אני יריתי בו חזרה, כי נבהלתי, אבל הוא אמר שצריך לתת לי באן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Asaf^L
    אדמינים, רחמים על הבחור הוא "כמעט" עלה מת"ש על המסוק הזה XDXD XD
    על טעויות משלמים.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    ת"א
    קודם כל החבר שלך זבל על זה שהוא ביקש שיעסו עליך באן למרות שהוא צודק

ואני עדיין לא מבין מה אתה חושב שלא עשיתה נכון אתה הלכתה לבסיס שלא ניתן לכבישה למה סתם, לא ניראה לי יש הרבה ים בין היבשה לבסיס במפה הזאת קשה לי להאמין שפתאום מצאתם את עצמכן על הספינה של האמריקיים. אני לא בטוח מה בדיוק עשיתה אבל יכול ליהיות שזה בגלל שאתה חדש ואתה לא מבין פה את החוקים שזה דיי מוזר כי הם כל הזמן עוברים למאלה

תן חיוך קולה הרגו אותך.)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    הבאן מוצדק, עוד לפני שעשית זאת, היית עם האמריקאים ותקפת עם המסוק בסיס שלא ניתן לכבישה, הסיבה היחידה שלא קיבלת באן באותו רגע היא מפני שלא היה אדמין בשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    לא!! תראה אני ראתי שהפסדנו אז לקחתי את המסוק ואז מישהו בא לעזור לי הוא נכנס גם למסוק. אז מסוק אחר שהוא בצד הרע שיגר עלי טיל אז ניסיתי להימנע מיננו עד שהגעתי לבסיס שלא ניתן לתקיפה אז יצאתי לפני שהוא פגע בי ובחבר מהקבוצה ואז הוא ירא בי בטעות ואני נבהלתי ויראתי הוא לא מת הוא רק נפצע אז פשוט ציתי לרפות אותו אז בא איוב הרג אותי והרג אותו והוא אמר תעיפו אותו

וזה הסרבר היחיד שאני יכל לשחק בבקשה

ל MADMAX לא רציתי לתקוף ניסיתי להימנה מהטיל של המסוק ואז הוא פגע ונחחתי על הספינה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.02.2007
    עיר
    סאן חוזה , קוסטה ריקה D:
    נכתב במקור על ידי Digz
    על טעויות משלמים.
    Digz ,זה היה בצחוק כפרה ,שמתי 3 סמיילים כדי שהמבין יבין :smiling:.

"אבל בסך הכל רציתי לגנוב משהו מהספינה" - חחחחחחחחחחחחח!!
    אהבתי XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    ת"א
    לא יודע משהו פה לא ניראה לי הגיוני!

תן חיוך קולה הרגו אותך.)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    ת"א
    אבל אני לא מחליט

תן חיוך קולה הרגו אותך.)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    נו אדמין אם אתה שומע אז פליז תוריד לי תבאן זה לתמיד ואני בכלל חדש אני כל הזמן משחק בשרת שלכם בלי הרכבים אז תוריד לי תבאן עם הרכבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Asaf^L
    Digz ,זה היה בצחוק כפרה ,שמתי 3 סמיילים כדי שהמבין יבין :smiling:.

"אבל בסך הכל רציתי לגנוב משהו מהספינה" - חחחחחחחחחחחחח!!
    אהבתי XD
    "הוא ירה אז הרגתי אותו כי נבהלתי" עומר, נסה לשחק בסינגל פלייר אתה לא מוכן לירי "רטוב".
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    באן יורד ב24/03.
    נא לשמור על חוקי השרתים.
    שתף ב-Google+

הרשמה