תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    עם תהיה עוד הרחבה מה לדעתכם יהיה אני חושב שיהיה גזע נוסף באלינס אנשי הסוס אלה שנלחמו בטוראנים איזה גזעים לדעתכם יהיהו בהרחבה הבאה

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    לפי השמועות כרגע,ההרחבה היא בטוחה במאה אחוזים.
    יש מצב שיוסיפו פאנדארנים בתור גזע(אם יוסיפו גזע) לי נראה שיוסיפו קלאס.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    לדעתי בהרחבה הבאה יוסיפו Panderen לאליאנס, ואיזשהו Form של נאגה עם רגליים להורד.
    זה יכול להיות נחמד...
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אנשי סוס?! אתה מתכוון centaurs תמיד קיויתי שיוסיפו אותם כי זה מגניב ליהיות גם humanoid וגם beast\mount אבל לא נראה לי שיוסיפו אותם כי הם שבט מתבודד והם האויבים של כולם.
    אני מקווה שיוסיפו faction חדש כמו burning legion או scourge או משהו שונה לגמרי ואני גם מקווה שיוסיפו class חדש.
    My life for Aiur...I mean for Ner'zhul

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    נצרת עלית
    אני רוצה שיוסיפו כבר class חדש וכמו בguild war שהיה guild hall זה הדבר הכי מגניב ביכולים להוסיף
    In Any Darkness Ther Asmall Light

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    חח תחמנים קודם תנצלו את outland... יש עוד כל כך הרבה לעשות, כל כך הרבה לחשוף... חוץ מזה, מה יהיה ה- Mount של אנשי סוס? רולרבליידס?
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לדעתי בהרחבה הבאה יהיה את הצפון המושלג איפה שה- Lich King יושב + המבוכים התת-קרקעיים האלה של ה- Crypt Lord ההוא שליווה את Arthas ב- TFT.
    בנוסף, יהיו שני גזעים חדשים: הפנדות לאליינס, כי הם קשורים לעלפי הלילה, וההורד יקבלו את הנאגה כי יש להם קשר עם ה- Blood Elves.
    חוץ מזה הגיע הזמן שיהיו כמה מקצועות חדשים. אני אומר שיהיה נקרומנסר, שיוכל לזמן אל-מתים לפי הגופה שהוא מקריב (אדם=זומבי, אלמנט=בנשי דרקון=Frost Wyvern וכ'ו) ו/או מקצוע WARDEN, שיהיה שילוב בין היכולות של הרוג' לבין לחימה בטווח רחוק של ההאנטר רק עם סכינים במקום רובה/קשת.
    ומה עם קצת כלי נשק חדשים? למה שלא ימציאו סוג נשק חדש כמו Double Edge Sword (חרב דו-להבית) או משהו שירענן את ארסנל הנשקים הקיים? לא יזיק אם יכניסו משהו כזה להרחבה הבאה.
    מייסד "הלול" - פינת ביצי ההפתעה של ויגיימס

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    חח תחמנים קודם תנצלו את outland... יש עוד כל כך הרבה לעשות, כל כך הרבה לחשוף... חוץ מזה, מה יהיה ה- Mount של אנשי סוס? רולרבליידס?
    אתה לא מבין? אנשי-סוס אתה מתחיל כאיש וברמה 40 את מצמיח סוס, לעומת זאת אם התכוונת לcentaur אז בהחלט יהיה מגניב אם יהיה להם סקייטים והepic mount יהיה רולרבליידס.

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    לא יודא אבל אני סומך אל blizzard שהם ימצאו משהו מגניב.
    אבל הפנדות האלה יהיו מגניבות. ובקשר להcentaurs הם לא צריחים maunt כי בהתחלה הם מהירים(לקול גזע יש יחולת מישלו)
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    נכתב במקור על ידי Sith_lord
    אתה לא מבין? אנשי-סוס אתה מתחיל כאיש וברמה 40 את מצמיח סוס, לעומת זאת אם התכוונת לcentaur אז בהחלט יהיה מגניב אם יהיה להם סקייטים והepic mount יהיה רולרבליידס.
    ובדרגה 70 מצמיחים כנפיים והופחים לחד קרן מעופף בלי קרן

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    חד קרן מעופף? תגיד לי איפה אתם חיים? centaur הוא humanoid, וחוץ מזה שחקו בmight&magic או בD&D או אולי אפילו תקראו את המיטולוגיה היוונית, תלמדו איך קוראים ליצורים משם, בלהגיד חד קרן מעוף בלי קרן אני מניח שאתה מתכוון לpegasus.

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    הממממ...מה הייתי רוצה שיוסיפו בעוד הרחבה??? הייתי שמה דגש על תפקידים חדשים - בהחלט לא הייתי מתנגדת עם היו מוסיפים monk או אולי bard (עם זה בכלל אפשרי). כמובן איזור חדש יהיה נחמד.
    יהיה נחמד עם יהיו אנשי סוס - הם בהחלט לא יקבלו מאונט בלבל 40 אבל לדעתי תינתן להם אפשרות של הגברת מהירות למהירות של מאונטס רגילים.
    אני רק תוהה עם באמת תהיה הרחבה ומתי - עם אני לא טועה לקח המוןןןןןןן זמן להוציא את ההרחבה הראשונה
    .נ.ב. עם להורד יהיו נאגות - כנראה שניתן להניח כי אלו יהיו מה שנקרא יואן טי - אני נגה. הם נראים כמו אנשים עם תכונות של נחשים - גפיים ארוכות, גמישות בקיצור רוגס מצויינים

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    נצרת עלית
    כפי שאמרתי הדבר הכי מגניב שאיפשר להביא הוא guild hall זה יכול להיות כולכך מגניב א.... תחשבו אל זה נוכל לשפר את הguild hall בעזרת הכסף עכשיו צריך לחכות עד שביזרד יחשוב על זה או יעתיקו את זה מי guild war
    In Any Darkness Ther Asmall Light

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    אולי נשאל את בליזארד וזהו?
    אני אשלח להם מייל.
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    ואתה באמת חושב שהם יענו לך? איזה אינטרס יש להם? פשוט תשאל אותם: מה יהיה בהרחבה הבא? אתה רציני?

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני חושב שיהיו בתים, כל אחד והבית שלו, כולל עיצוב הבית לפי הנוחות שלך ובניית הבית עצמו על ידי שטח שאתה קונה לפי גודל (ד"א היה תיכנון לדבר כזה בהרחבה שיצאה)
    והמיגבלה היא כסף ורמה מקסימלית

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    היתבלבלתה עם פורום סימס

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    זה דוקא הגיוני,במשחקי MMO קודמים ניתן היה לרכוש בית ולאבזר אותו

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Viking_Oi!
    זה דוקא הגיוני,במשחקי MMO קודמים ניתן היה לרכוש בית ולאבזר אותו
    אתה מתכוון כמו בfable? כי לא שמעתי על אף משחק תפקידים אחר אם אופציה כזאת.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    באולטימה אונליין בזמנו היה אפשר לרכוש בית

בכל מקרה אם יהיה גילד הול ובית זה בסוף יהיה כמו סקנד לייף (לא שאני נגד)
    מבחינת איזור בטוח שיהיה את הנרטרנד ויהיה אפשר לראות את ארת'ס ואת
    לאליינס יוסיפו את הפאנדות על בטוח, למרות שעוד אפשרות מגניבה יכולה להיות הנובים (הג'וקים הענקים) או אנשי הזאב, עוד דבר הגיוני הוא להוסיף להורד OGERS

מלבד זה הייתי שמח אם גם יהיה עוד ברית כמו הברנינג ליג'יון שם תוכל לשחק איזה דרד לורד מתחיל או פיט לורד קטן
    הייתי רוצה גם שהם יעשו יותר אירועים חד פעמים כמו איזה קרבות ענק שישפיעו על האלילה או משהו בסגנון (רק בלי שהשרת יקרוס) כדי שתרגיש שאתה איך שהוא משפיע על מהלך הדברים ולא רק תוחן XP

הרשמה