תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    היי. ראיתי סרטונים באינטרנט על החנות האלקטרונית של הWii ושמתי לב לWii Points (או משהו כזה), והבנתי שזה תחליף לכסף.

-כמה עולים בכסף אמיתי WiiPoints?
    -אם למשל אני רוצה לקנות משחק גיימקיוב כמו סמאש מילי, כמה זה יעלה לי? איפה זה שומר את זה?
    -כמה עולה השלט הקלאסי למשחקים ישנים?
    -הם שולחים בדואר גם לישראל מוצרים שקונים שם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי AquaLord
    היי. ראיתי סרטונים באינטרנט על החנות האלקטרונית של הWii ושמתי לב לWii Points (או משהו כזה), והבנתי שזה תחליף לכסף.

-כמה עולים בכסף אמיתי WiiPoints?
    -אם למשל אני רוצה לקנות משחק גיימקיוב כמו סמאש מילי, כמה זה יעלה לי? איפה זה שומר את זה?
    -כמה עולה השלט הקלאסי למשחקים ישנים?
    -הם שולחים בדואר גם לישראל מוצרים שקונים שם?
    בוא נעשה קצת סדר בבלאגן. 100 נקודות Wii עולות דולר אחד. אתה לא יכול לקנות משחקי GC דרך החנות, אלא רק משחקים של קונסולות ישנות יותר כמו ה-Nes, ה-Snes, ה-N64, ה-Genesis, ה-TurboGrafx-16 ועוד בעתיד... וזה לא איזה משחק שבא לך, אלא רק כאלו שנינטנדו שיחררה, כרגע.

משחקים נשמרים בזיכרון המובנה של המכשיר ומעצם גודלו הזעיר (512MB) אף פעם לא תהיה מסוגל להוריד משחק GC אליו. אתה כן יכול פשוט לרכוש משחק GC מחנות ולהפעיל אותו על ה-Wii.

השלט הקלאסי עולה 20 דולר (והוא לא עובד על משחקי GC).

הם לא שולחים בדואר מוצרים שקונים שם לשום מקום. מה שאתה קונה שם יורד למכשיר שלך דרך האינטרטנט ואתה יכול להתחיל לשחק ברגע שזה מסיים להוריד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    -אז על מה השלט הקלאסי כן עובד? על המשחקים שאפשר לקנות בWII (כאילו הקונסולות הישנות)?
    -אפשר להפעיל את המשחקים הקודמים אם השלט הרגיל?
    -רגע, אז מה עוד אפשר להוריד חוץ ממשחקים קודמים? (שמעתי משהו על Channels)

- מה זה WiiConnect24?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    WiiConnect24 הוא שירות אונליין של נינטנדו, שמחבר את הקונסולה כל הזמן לרשת. כך שאם אתה מקבל הודעה, הקונסולה אומרת לך. לא ממש הבנתי איך זה משמש, ונינטנדו עצמה נראה לי לא ממש מבינה אונליין.

השלט הקלאסי כן עובד על כל הקונסולות הישנות. משחקי NES נדמה לי אפשר להפעיל עם השלט הקיים, אם יש לך שלט גיימקיוב, גם הוא יכול להפעיל נדמה לי את כולם. לא ג'יימז?

ה-Channels הם סוג של דברים נוספים ל-Wii. הם לא משחקים, אבל הם עשויים בצורה נחמדה וכיפית שאם ממש משעמם לך, אתה יכול לשחק עם זה.
    יש ערוץ חדשות, ערוץ מזג אוויר, ערוץ הצבעות וערוץ אינטרנט.
    שתף ב-Google+

הרשמה