תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ברוכים הבאים לסקירה השבועית של smackdown.
    בטיסטה התארח במיז טיוי, שזוהי סדרה חדשה שמנחה המיז בה הוא מארח כוכבים שונים.
    הוא החל לומר שהוא קרא שבטיסטה חושב שהוא בלתי ניתן לעצירה ואז הוא אמר לו, שרצף הניצחונות של טייקר ברסלמניה-זה משהו שבלתי ניתן לעצירה. בטיסטה לא השתעשע.
    פתאום האורות כבו ונשמע צליל הגונג של טייקר. אבל הוא לא בא לזירה ומיז צחק.
    הוא אמר שהוא שילם למישהו מאחרוי הקלעים שיעשה את זה. בטיסטה תקע למיז בטיסטה בומב.
    במיינאיבנט של הערב, נערך קרב בין טייקר לבוקר ובטסטה עשה קריינות יחד עם מייקל קול וג'ייביאל.
    טייקר עמד לנצח עם kast ride אבל אז בא פינלי ונתן לטייקר מכה בברך עם השליילי.
    בוקר ופינלי התאחדו על טייקר אבל הוא הצליח להדוף אותם. טייקר הכניס לבוקר צ'וקסלאם ואז התפנה לפינלי. הוא החזיק את פינלי כמה רגעים ואז זרק אותו על בטיסטה!
    MVP ניצח מישהו במסיכה שקראו לו "גרנדה לטה" שנראה לי שבספרדית זה אומר החלב הגדול.
    אחרי הקרב MVP אמר שהוא רוצה קרב נגד בנואה ברסלמניה 23 ושהקרב יהיה על התואר, וכריס בנואה בא לזירה ואז התחילו מכות. כריס כמעט נעל את MVP בקריפלר קרוספייס, אבל MVP יצא מהזירה הכי מהר שהוא יכל.
    מאט הארדי ניצח את מר קנדי. לפני הקרב קנדי אמר שאף אחד לא יוכל לנצח אותו, בלה בלה בלה...
    קיין מחץ את דווארי כדי לשלוח מסר לקאלי.
    MNM עם מלינה ניצחו את לונדון, קנדריק ואשלי. לא משהו מיוחד.
    הורנסווגל, הגמד של פינלי מסר לכולם חג סיינט פטריק שמח ונתקל בצרחות מצד שרמל כשביקש ממנה לנשק אותו.
    עד כאן הסקירה השבועית של smackdown.
    אל תשכחו לצפות בסקירה השבועית הבאה של Raw ביום שני, ו-Smackdown ביום שישי.
    מזל טוב לסלאדג'האמר שמתחיל לעשות את הסקירות של ECW ביום שלישי קבוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    תודה על הסקירה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    אחלה של סקירה תודה. לפי מה שקראתי, לא היה משהו כל כך מעניין בסמקדאון.
    מזל טוב לסלדגאמר על הפינה החדשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    בבקשה.
    הדיעה שלי על סמאקדאון: אני חושב שהיא מעין חממת בישול לסופרסטארים שעוד לא מוכנים להיות מיינאיבנטרים. אני גם חושב שהיא תמיד הייתה התוכנית הנספחת ל-Raw מכיוון שאחרי הכל, Raw הייתה הרבה לפני smackdown. לא שלסמאקדאון אין כמה מיינאינבטרים כמו טייקר בטיסטה מיסטיריו ובנואה אבל לא יותר מזה. דוגמאות למתאבקים ש"הבשילו" בסמאקדאון: בובי לאשלי, ג'ון סינה שניהם אלופי עולם שהיו צריכים להתחיל איפה שהוא ולא שמו אותם ישר ב-Raw כדי שהמתאבקים שיש שם לא יאכלו אותם חיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    אחלה סקירה טרמינייטור, תמשיך ככה!
    ודרך אגב, גם אתם שמים לב שבטיסטה עשה היל טרן?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SLeDGeHAmmER
    אחלה סקירה טרמינייטור, תמשיך ככה!
    ודרך אגב, גם אתם שמים לב שבטיסטה עשה היל טרן?
    אני חושב שבטיסטה הוא פייס כי תשמע, אחרי הכל ב-Raw שטייקר בחר נגד איזה אלוף הוא רוצה להלחם ברסלמניה, הוא תקע לבטיסטה צ'וקסלאם. זה הפך את טייקר להיל?
    אם כן אז גם בטסיטה היל ואם לא אז בטיסטה לא היל.
    איך שאני רואה את זה, בטיסטה רק החזיר לו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני לא חושב שבאטיסטה עשה היל טרן. אין בינתיים שום דבר שמצדיק את זה.
    אם יהיה היל טרן של אחד הצדדים הוא כנראה יגיע בשבועות הקרובים.
    כנל לגבי שון וסינה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    אני באמת לא יודע, אבל נראה לי שבטיסטה מראה סימני היל: לא צוחק ממתיחות, מרביץ לקטנים ממנו, מובך ולא עושה כלום (בינתיים, אולי)- ועד עכשיו כל פייס שהיה צריך להיות נגד טייקר עשה היל טרן.
    בקשר למייקלס/סינה, אני חושב ששון מושך זמן עד השבוע האחרון לפני רסלמניה בו הם יפסידו את החגורות, ואז בום! סופרקיק לסינה. ככה הוא לא לגמרי היל לפני הקרב אבל הוא מקבל קצת "אופי היל".
    שתף ב-Google+

הרשמה