תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    סטיב אוסטין נגד טריפל אייץ´, 1999
    לאחר המיין איבנט בסאמרסלאם 1999, שכלל את מנקיינד, טריפל אייץ´ ואוסטין, אוסטין התעמת עם טריפל אייץ´ על מכת הכיסא שהוא נתן לו. לא ידוע אם העימות הסתיים במילים או התדרדר למכות.

ביל גולדברג נגד איוון קאראגיס, 2000
    לפני הנייטרו של ה5.9.00, גולדברג היה מאחורי הקלעים עם קווין נאש וקאראגיס ניגש אל גולדברג כדי ללחוץ על ידו. ביל לא שם לב אליו וקאראגיס נעלב ואמר לו משהו. אז ביל תפס אותו בגרון והצמיד אותו לרצפה, או בקיצור חנק אותו. גולדברג ניסה להתנצל מאוחר יותר אבל איוון סרב, וגולדברג התעצבן שוב ולא יצא מזה שום דבר. באותה תקופה לגולדברג היה מתח עם רוסו ולא יכול היה לשלוט בעצביו. נאמר ל3 קאונט שהם ינצחו את קרוניק כדי לפצות על כך, אבל קרוניק סרבו.

מייק אוסום נגד מעריץ, 2000
    בהאלווין האבוק 2000, מכה אחת הספיקה והמעריץ, שניסה לתת לאוסום כמה מכות לגב, איבד את הכרתו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני לא מבין את כל המעריצים המפגרים האלה שחושבים שההיאבקות זה אמיתי, ומושפעים עד כדי כך שהם באמת מנסים להרביץ למתאבקים.
    הם שילמו על תוכנייה ועל מופע מארגון ההיאבקות, אז שישבו בשקט ויראו את ההופעה, שלא ינסו להרביץ למתאבקים כי מכיוון שהגענו למצב שממש פתחנו פה פינה יומית שמדברת על קטטות של מתאבקים בהיסטוריה זה רק מראה עד כמה מתאבקים יכולים לאבד את הסבלנות שלהם מהר ולהיות חמומי מוח, ובנוסף על כל זה הם עוד חוטפים מכות מהקהל שהם מופיעים בפניו.
    בכנות גמורה אני אומר עכשיו, זה הגיע למעריץ המפגר הזה.
    אם הוא יודע שיש סיכוי ואפילו קלוש שהוא יתפרץ בהופעה בגלל שהוא לא יכול לשלוט בעצבים שלו, אז שלא יבוא להופעה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    בפרק אחד של נייטרו סקוט סטיינר התעצבן על מעריץ שהתגרה בו, ופשוט פירק אותו במכות.
    בנוסף לכך הוא שבר לו את האף זה היה מזעזע.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    לא חסר מקרים שמעריצים חטפו מכות. אני זוכר שהבן של לולר גם כן השתגע יום אחד והיכה מעריץ.
    והיה קטע מצחיק ששני מתאבקים מהWCW הלכו מכות בקהל ולפני שהבנתי מה קורה, שניהם הלכו מכות עם הקהל. חחחח
    שתף ב-Google+

הרשמה