תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    לאלו מכם שלא אוהבים להציץ בחדשות, ננסק העלה כתבה על הסטים החדשים שהועלו לאתר של בליזארד.
    למרות שהתמונות של הסטים הודלפו מזמן, תדברו עליהם קצת פה...מה דעתכם עליהם וכו'...

בנוגע לTier4, לדעתי הכל בסדר, סטאטים בסדר...אבל מראה של סטים לא בדיוק לHIGH END...סתם פשוטים כאלו...

Tier5 חלק בסדר (כמו לדוגמא הסט לLOCK), ובחלק אחר נראה כאילו בליזארד מבטאים את רגשותיהם העזים לצבע ורוד (OMFG GAY PALA?!).... |=

לינק לArmor set viewer

באהבה, כנות, חברות, תשוקה, ומתח מיני
    Alpha
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    א) נזכרתם... אפילו לפני שבליזזארד פרסמו את הסטים והכל היה אפשר לראות אותם היכן שרוכשים אותם בתמורה ל- tokens ב shattrath city.

ב) מה שרואים באתר של wow לא נכון בחלק מהמקרים כי הם לא הכניסו את האנימציות של הסט.

למשל: סט tire 4 של warlock: החלק של הראש עושה לך מערבולת מאחורי הגב ממש מגניבה

בכל מקרה מה שאני חושב: blizzard שונאים warriors , הסט שלנו הכי מכוער והכי פחות מושקע...

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי oridion
    א) נזכרתם... אפילו לפני שבליזזארד פרסמו את הסטים והכל היה אפשר לראות אותם היכן שרוכשים אותם בתמורה ל- tokens ב shattrath city.

ב) מה שרואים באתר של wow לא נכון בחלק מהמקרים כי הם לא הכניסו את האנימציות של הסט.

למשל: סט tire 4 של warlock: החלק של הראש עושה לך מערבולת מאחורי הגב ממש מגניבה

בכל מקרה מה שאני חושב: blizzard שונאים warriors , הסט שלנו הכי מכוער והכי פחות מושקע...
    דווקא הT5 של הWAR הכי יפה שם XD
    אחריו הPRIEST והLOCK.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    הtier 5 של warrior ושל shammy ממש יפים (ובוערים) ושל הwarlock והpriest נראים אותו הדבר רק בצבעים שונים (לבן-שחור) ולמרבה הצער של הdruid נראה ממש גרוע:confused1:
    My life for Aiur...I mean for Ner'zhul

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אני אוהב את המראה של ה- T5 ל- Rogues. הקסדה גורמת לי להרגיש כאילו שאני בפרק של Star Wars..
    דארת' ויידר לשלטון!

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    דווקה הteir 5 של Rogue נראה כמו גרסת ימי הבניים של "המאניש"

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    חח,ממש ערוץ האופנה פה...מה בדבר לומר משהו על הסטטים? לדעתי חרא סטטים בהשוואה ל-T3
    ומרות שזה ממש נחמד שהם סוף סוף הוסיפו טיירים שונים לקלאסים,למשל לשאמן ולדרואיד יש 3 טיירים:אחד לריפוי,אחד לmelee dps,ואחד לmagic dps

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אוקי... יש כמה דברים שחייבים לציין כאן. הסט 5 של warrior נראה יותר מתאים לוורלוק, עם הכנפיים... אהבתי את הסט של הפריסטים... t4 של פלדין נראה כמעט בול כמו הסט של הarena, וt5, למרות שלי אישית אין בעיה אם הצבע והמראה, מאכזב במידה מסוימת. הכתפיים והראש הם סבבה, ושאר החלקים פשוט... סתמיים.

כמובן, t2 של פלדין היה ולדעתי, עדיין, הסט הכי טוב שנוצר על ידי בן תמותה.

אה כן... הסט של הנטרים הולך ממש טוב עם ת'אנדרפיורי, אתם לא חושבים? ברקים בכתפיים ומהגב?!?!? IMBA. (שלא לדבר על הממוצא +100 attack power על כל חלק)
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הרשמה