תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    אני מחליט לעבור היום לאלינס נימאס לי מהורד כול היום לעסות מסימות בעיר העל מתים ולרעות ג'יפה זורמת ולהקיא כול שניה אז אני עובר לאלינס סופית עכשיו רק דבר אחד תציעו לי איזה גזע לבחור ובבקשה אל תשאלו אותי למה אני מחליט לעבור רק תנו הצעות גזע פלוס מקצוע

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    טוב, חבל...אבל שיהיה לך כל טוב.
    בקשר לאיזה גזע, תגיד איזה קלאס אתה בוחר ואני אולי אוכל לעזור לך, אני אישית בוחר את הגזעים לפי הRacial Traits שלהם. (לדוגמא LOCK/MAGE/ROGUE אני לוקח Gnome, אם זה Hunter אז Orc וכו'....)

אני אישית לא מסוגל להבין אנשים שעוזבים את הfaction רק בגלל המראה, זה די טיפשי וילדותי האמת...אבל שמע, אם אלו כל הבעיות שלך בחיים אז אתה חי טוב....

Alpha
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    אני מיתלבט בין פאלאדין לבין קוסם

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    די בבקשה אל תעבור אלינו!

זאת הטעות של החיים שלך לעזוב את ההורד... בשבילי זה כבר אבוד, אבל אתה צעיר וחזק... תשאר בהורד באמא שך
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    למה ?

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    גם אני כמוך שונא את הUD וחושב שצריך להעיף אותם מהhorde אבל זאת לא סיבה לעזוב את הHorde את הorcs הברוטאליים את הtrolls המרושעים את הtaurens החזקים ובצורה מאוד אירונית חמודים וblood elfיות הכוסיות רק בגלל הUD פשוט תתרחק בUC כמה שיותר וזהו זאת לא סיבה לעזוב. חוןץ מזה ברמות גבוהות הhorde והally נמצאים באותם האזורים. אז למה שתרצה לעזוב אותנו?
    My life for Aiur...I mean for Ner'zhul

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    כי ההורדים פשוט אפסים :X רעיתי מישהו רמה 12 והוא הרג אותי אני רמה 16 וחוץ מזה כבר מחקתי תדמות אז תתחילו להציע לי מה לבחור

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    wow אז ally אחד הרג אותך זה לא אומר כלום על הhorde זה אומר דברים רק אליך ובגלל שהפסדת לally מסכן אומר שהhorde אפסים טוב באמת שיש לך את מי להאשים.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי «Plada»
    כי ההורדים פשוט אפסים :X רעיתי מישהו רמה 12 והוא הרג אותי אני רמה 16 וחוץ מזה כבר מחקתי תדמות אז תתחילו להציע לי מה לבחור
    תשמע, בלי להעליב או משהו...אבל זה שאתה לא יודע לשחק כמו שצריך לא עושה הורדים אפסים, רק שאתה שחקן לא משהו...אתה צריך להתבייש בזה ששחקן ברמה נמוכה ממך ב4 רמות קרע אותך, כי אין לזה קשר לגזע שאתה משחק.

האמת, ההורד היו קורעים את האליאנס בכל הזדמנות שהייתה להם עד הTBC, עכשיו ההורד מלאים בילדים בני 12 שלא יודעים לשחק ועברו לשחק בהורד רק בגלל הBE.

Alpha
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Alpha
    תשמע, בלי להעליב או משהו...אבל זה שאתה לא יודע לשחק כמו שצריך לא עושה הורדים אפסים, רק שאתה שחקן לא משהו...אתה צריך להתבייש בזה ששחקן ברמה נמוכה ממך ב4 רמות קרע אותך, כי אין לזה קשר לגזע שאתה משחק.

האמת, ההורד היו קורעים את האליאנס בכל הזדמנות שהייתה להם עד הTBC, עכשיו ההורד מלאים בילדים בני 12 שלא יודעים לשחק ועברו לשחק בהורד רק בגלל הBE.

Alpha
    פחות או יותר בדיוק מה שאני אמרתי וכן אני בהחלט מסכים שפתאום כולם אמרו בואנה יש כוסיות בוא נילך לhorde פעם היה לנו כבוד אפילו שהUD היו איתנו עכשיו מה יש לנו בלונדיניות, לא שיש לי בעיה אם הBE אבל לפי דעתי פשוט צריך להחזיר את כל הנובים בחזרה לAlly, לא שזה כל כך אפשרי. אבל לפחות אתם אלה מבינכם שעברו לally רק בגלל הבלונדיוניות פשוט תלמדו לשחק בבקשה ממכם

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    וכן זה יכול ליהיות תוצאה משתי דברים אחד מהם זה שהוא היה twink ושחקן ממש טוב והשנייה היא שאתה שחקן גרוע כי אםהבאת למישהו 4 רמות מתחתיך לנצח אותך בוא נגיד זה לא כבוד כל כך גדול. אבל לפי דעתך זו היא לא אף אחת מן הדרכים האלו זה שפוט בגלל שהhorde והally כל כך טובים אז זהו שלא כך ובגלל שזה מה שאתה חושב ואם הפסדת בגלל סיבה מספר 2 אז לך לך לally האלה שמעתי שהם מחפשים אנשים כמוך.
    וכמובן אמרתי את זה בלי להעליב פשוט אתה נגעת בי בנקודה רגישה אתה פגעת בhorde וזה פחות או יותר כל מה שהדמות שלי מנסה בכל רוחה ליצג.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אני חושב שבמידה מסוימת היה קיפוח קל כלפי ההורד מצד בליזרד אבל באמת השחקנים באליינס אשכרה אפסים...
    טוב לפחות רובם

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    אני דראני רמה 8 ואני לא מיתחרט שעברתי איזה חיטי הקסם שאני הופך אנשים לקבשה ואני טוב איתו ניצחתי כמה פעמים בדול

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אני דראני רמה 8 ואני לא מיתחרט שעברתי איזה חיטי הקסם שאני הופך אנשים לקבשה ואני טוב איתו ניצחתי כמה פעמים בדול
    יש את זה לכל Mage...זה ממש לא קשור לאליאנס או הורד...ואם כבר לקחת MAGE היית צריך לקחת Gnome ולא Draenei.... -,-
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    לא נום זה טוב לרוג' כי הוא קטן קוסם לא צריך לאתחמק אז הגודל לא משנה

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    לא נום זה טוב לרוג' כי הוא קטן קוסם לא צריך לאתחמק אז הגודל לא משנה
    הגודל ממש ממש ממש ממש ממש ממש לא קשור.
    נכון שזה בונוס לרוג', אבל זה ממש לא קשור ללמה אמרתי לך לקחת MAGE.

לGnomes יש בונוס לINT, אז הם טובים בתור SPELLCASTERS כמו MAGE וLOCK.
    יש סיבה לכל דבר שאני אומר תאמין לי....

ולמה MAGES לא צריכים לברוח, מה לא מנסים לפגוע בהם?

Alpha
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    לא בזמן שהטנקרים והרוג'ים נלחמים הקוסמים מאחור מתקיפים

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    זה לא הכי מדוייק. בגלל שהקסמים שה- Mage מטיל לא מושפעים מה- Armor של המטרה (בניגוד להתקפות של ה- Rogue), הם עושים יותר נזק, ולא נדיר לראות את המפלצות עוזבות את ה- Warrior כדי לתקוף את הקוסם.

חוץ מזה, ב- PvP אין לך סוללה של לוחמים שמעסיקים את המטרה בזמן שאתה מטיל קסמים.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    חבריה תרגיעו עם הירידות על האנדד כי בינתיים בשרת שלנו הם הגזע הכי נפוץ בהורד

2 מצחיק להגיד שכל הנובים עברו לBE ושהם הורסים את ההורד כשחצי המגילדה של ההורד כולל הגילדמסטר הם BE
    למרות שזה ממש נכון, בליזרד הבינו שזה חרא שההורד תמיד מנצחים בBG והמכות בכלל כי כולם שם יותר בוגרים בדרך כלל ולא סתם רצים כמו ילדים קטנים ויצרו גזע "יפה" שאליו יעברו הילדים הקטנים
    ממש נרף

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי דימה
    חבריה תרגיעו עם הירידות על האנדד כי בינתיים בשרת שלנו הם הגזע הכי נפוץ בהורד

2 מצחיק להגיד שכל הנובים עברו לBE ושהם הורסים את ההורד כשחצי המגילדה של ההורד כולל הגילדמסטר הם BE
    למרות שזה ממש נכון, בליזרד הבינו שזה חרא שההורד תמיד מנצחים בBG והמכות בכלל כי כולם שם יותר בוגרים בדרך כלל ולא סתם רצים כמו ילדים קטנים ויצרו גזע "יפה" שאליו יעברו הילדים הקטנים
    ממש נרף
    לתומר מותר, הוא בלונדיני גם IRL.
    נשבר הזין.

הרשמה