לפני מעל לשבועיים הכרזנו על הספר החדש שלנו - "מתוך האפלה", ספר מפלצות חדש לאיי הסערה המיועד לשימוש עם מבוכים ודרקונים. כעת הגיע הזמן להציג בפניכם את הצוות המובחר, ששוקד על ספר זה ימים כלילות. זהו הצוות הגדול והכישרוני ביותר שעבד עד היום על ספר משחקי-תפקידים בעברית וחלק מחבריו אף לקח חלק בספרים שיצאו בהוצאת Mongoose Games, Black Industries, Malhavoc Press ועוד חברות ידועות.

כותבי הספר הם:
דניאל רוזנברג, יוצר איי הסערה וכותב "איי הסערה, הרשומון", "מגילות העוצמה".
בן שלום, כותב "הנמוכים והאמיצים"
חגי גומפרט, זהו ספר ראשון בדפוס עבורו, אך הוא פרסם חומר רב לק20 ברשת, כולל לספר "גיבורים, מפלצות ומה שבניהם"
הספר נערך על-ידי ערן אבירם.
המעצב הגרפי של הספר הוא עמיחי ברודו, אמן בשנות הפנאי והאדם שמאחורי העיצוב של "איי הסערה, הרשומון" ו"מגילות העוצמה".
הכריכה מצויירת על-ידי Scott Purdy, שאייר גם כריכות כדוגמת הכריכה של Childern of the Horned Rat ל Warhammer FRP. האיורים הפנימיים הם פרי עיפרונם של Gill Pearce, Matt Morrow, Ricky Hunter , מאיירים מנוסים שעבדו עבור מגוון חברות משחקי-תפקידים בחו"ל.
זהו הצוות שמאחורי הספר, בנוסף יש עוד מספר רב של בודקים, בית-דפוס לתפארת, מפעל לנייר ושאר ירקות (וגם נינג'ה!)

אם יש לכם שאלות לצוות הספר, על הספר עצמו וגם על התוכן, אתם מוזמנים לשאול אותם בעץ הבא - http://forums.pundak.co.il/viewtopic.php?t=19610

או יותר טוב מכך, תוכלו להגיע לביגור ולהשתתף בפאנל שלנו!

הפאנל יתקיים בפונדק (של ביגור), ביום רביעי ה-28 למרץ, בשעה שלוש. חברי הפאנל הם דניאל רוזנברג, בן שלום, חגי גומפרט ועמיחי ברודו, הצוות המובחר שכותב את הספר. הוא יכלול שני חלקים עיקריים: הרצאות של חברי הפאנל על יצירת תוכן למשחקי-תפקידים, בין אם מדובר בלכתוב דמות מגניבה או ליצור מפלצת מעניינת. החלק השני יסקור בקצרה את הספר (ואולי יכלול גם הצצה אליו, אם יהיה מקרן בביגור). בסיומו נשמח לענות על שאלות שיש לכם בקשר לספר, איי הסערה ומבוכים ודרקונים בכלל!

בברכה,
הפונדק הוצאה לאור http://publishing.pundak.co.il