תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 119
    הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    מכיוון שהסרט אמור להיות סרט קהילתי אני חושב שלקהילה יש זכות להשתתף בהכנה שלו גם אם לא באופן פעיל מעבר להעלאת פראגים שיכנסו לתוכו, חשבתי שלא יזיק לפתוח דיון שבו הקהילה תוכל להביע את דעתה על איך היא רוצה שהסרט יראה, איזה קצב יהיה לו, באיזה שירים להשתמש, באיזה הגדרות ( weaponshow on/off לדוגמא, HUD ), איזה פראגים יופיעו באיזה זמן, קטעים מיוחדים מסויימים וכ"ו - הכל לפה.

אבישי - מה התכנון שלך באופן כללי לגבי הסרט? :confused1:

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אמממממממ, לא.
    הקהילה לא תחליט על כאלה דברים בגלל שהם מאוד תלויים בעורך ולא רק בהחלטה.
    אנחנו לא מטומטמים, אנחנו מבינים דבר או שניים בסרטי אנריל, ואם קצת תסמוך עלינו אתה תראה שתאהב את התוצר הסופי.

בנתיים הוחלט על בלי weapon show פשוט כי הוא קיים רק בגירסא האחרונה של Rypel והיא דפוקה רצח בפני עצמה.
    אין hud.
    NO FM!
    Neon skinz - red\blue
    שירים לפי בחירת העורכים - אחד הדברים החשובים ביותר. אם העורך לא מתחבר לשיר, כל המקטע יוצר זבל.

אתה מדבר על איזה פראגים יהיו ובאיזה זמן? ברור לך שזה לא קבוע אפילו יומיים לפני שמקדדים את הסרט וזה משתנה כל הזמן? בלתי אפשרי לחשוב על זה מבעוד מועד.

בכל מקרה, בגלל שזה סרט קהילה, כן נפרסם פה מתקדמויות ביניים ונקשיב להערות.

תודה :ם
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    אם זה תלוי בך כל הסרט יהיה לינקין,לא?
    http://profile.myspace.com/index.cfm...endid=68213103
    תשמע את
    kill people
    שיר אדיר לסוף של הסרט לא?
    Animangus to BK
    "ולידיעתך אני כמעט אף פעם לא נרדם לפני 12 (כשיש לימודים), אז יאללה סתום ת'פה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    חחח איזה לינקין... לא יהיה שיר אחד שם... :S
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    רגע...
    בלי פורס מודלס? אתה יודע ש90% מהקהילה רוצה עם...

תבין... בלי פורס מודלס הסרט יוצא חרא

הכי טוב זה גורג' עם EPIC BRIGHTER (כמו שמשתמשים ברוב הסרטים המוכרים והמוערכים)

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    אבישי מה שאפשר לעשות זה שכל עורך יעשה את המקטע שלו איך שהוא רוצה ואפשר להסביר את זה לאנשים לפני שמורידים תסרט שכל עורך עשה חלק אחר בסרט, ובתוך הסרט אפשר להראות מי עשה איזה מקטע.

עם כבר המוזיקה משתנה בין כל עורך אז אפשר גם את ההגדרות..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    שוקי, יש הגדרות ויש הגדרות.
    FM? בכל אחד יעשה איך שבא לו
    hud וצבע הסקינים? זה כבר יותר שינוי גדול מדי.
    ובבקשה, תפסיקו לחשוב שצריך להעתיק הכל מסרטים טובים מוערכים. אתם רוצים FM כי אתם רגילים, לא כי זה טוב. פעם אחת לחשוב out side the box ללא ממש יפריע לכם. בניינו, זה ברור שכשמדובר בתפיסה כללית בסרט, ההבדל בין עם FM לבלי FM כל כך לא משמעותי.. אף פעם לא תראה מישהו אומר "פאק! איזה סרט! איזה פראגים מדהימים! איזה ערכיה משגעת! אבל לא אהבתי, אין FM..."
    אני חושב שבנוסף ללהפוך את הסרט עצמו ליותר יפה מגוון, זה גם עוזר להבין את הפראג בסיטואציות של CTF או כשהורגים הרבה אנשים.
    ול- bio- למזלי, הפתיח של הסרט לפחות אכן תלוי בי. והשיר הוא All my life של Foo fihgters.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    שוקי, יש הגדרות ויש הגדרות.
    והשיר הוא All my life של Foo fihgters.

GAY
    ///////////////////////////////////////////////////////////////
    Animangus to BK
    "ולידיעתך אני כמעט אף פעם לא נרדם לפני 12 (כשיש לימודים), אז יאללה סתום ת'פה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    או, בול כאלה הערות אנחנו מחפשים כדי להפוך את הסרט ליותר טוב
    בכל מקרה, חכה לpreview שבקרוב מגיע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אבישי אתה סרוט?....

כן בטח אדיף כל הסרט לראות את GEORGE בכל מקום ופתאום שיצצוצו לך מלא דמויות רזות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    באמא שלי, אני מרגיש כאילו אני הילד ב"המלך ערום". תבינו שFM זה זבל! מיילא אתם משחקים עם זה כי זה קל, אבל לסרט זה חרא! תבינו כבר! אין לזה שום מטרה חוץ מלגרום לכם לכוון יותר בקלות. זה מכער את המשחק, זה הופך אותו ליותר משמים וזה לא משהו שצריך לשמר כשאין שום צורך בו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    טוב רק אני רואה שכל הויכוח הזה מיותר?
    אנשים, אי אפשר לגרום לאבישי לשנות את הדעה שלו, אז תרדו מזה. תתנחמו בזה שב-3 מקטעים האחרים יהיה FM.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אבל באמת שאין לכם שום טיעון לוגי ואמיתי למה זה יותר טוב. אתם סתם רגילים לראות את גורג' ואתם נתלים באילנות גבוהים שגם כן ייצרו סרטים עם FM.
    אבל בשורה התחתונה? מי שנותן לי 2 סיבות רציונאליות ואמיתיות למה זה עדיף, יקבל דף נייר עם חתימה שלי עליו במפגש!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    מי אמר שלושה?

אני לא אמרתי מילה בקשר לסרט כבר הרבה זמן... (לפחות לא בפורום).
    אני אישית נגד FM, פשוט בשביל גיוון.
    אני לא רואה למה זה יעזור, אבל אני כן רואה איפה המגרעות של זה, ככה שמבחינתי זה לא יהיה במקטע שלי.

חוץ מזה.... אני עוד חושב על שיר... :ם

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    חחח תום דוגרי בשיחות בהתחלה גם אמרתי שאני נגד FM, ופה רק אמרתי שאין הגיון שלא יהיה אחדות כי סרט שבו כל פעם אתה רואה משהו שונה לגמרי זה טיפשי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    *שיעול* יצא האלבום החדש של אינפקטד *שיעול*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אבישי אפחד לא מכריח אותך לשנות דברים בסרט עם אקדח ברכה..

סה"כ דיברתי על להציע הצעות, גם לקהילה יש זכות דיבור על אחת כמה וכמה אם זה אמור להיות סרט הקהילה ולא הסרט של אבישי..

יש לי בטחון מלא ביכולות שלך ושל האחרים בתור עורכים כי כבר ראיתי את הקטעים שהעלת לפראג השבועי והם לא רעים בכלל, אבל לא סומך על הטעם שלך במוזיקה :smiling:

ואני חושב שלא תהיה בעיה לעורכים להתאים את המקטע שלהם לכל קטע מוזיקה שניתן להם, ברור שלכל אחד יהיה העדפה אישית משלו וזכותם ללכת לפי הצעות הקהילה או לפי ההעדפה שלהם.

לגבי FM -

ביקשת טענות?

כבר ציינת אחת בעצמך - אנשים רגילים לשחק יוטי עם FM, כשאתה שם FM off זה כבר נראה מוזר מידי, פשוט ככה, לא נראה כמו סרט של יוטי2004.

סיבה שנייה היא שהפראגים פשוט נראים יותר טוב כאשר המודלים קבועים או לפחות נמצאים בגודל שווה. לראות הדשוט מ-200 מטר על ג'ורג מביא הרבה יותר סיפוק מלראות הדשוט על ספייר שבקושי רואים אותה ממטר וחצי. ההבדלים בגודל של הסקינים גדולים מדי במשחק הזה, לא סתם עושים Force models בכל סרט אחר של יוטי.

לגבי BS - אני אישית מעדיף שתשתמשו ב-Brighter epic style מאשר UTcomp style - פשוט כי זה הרבה יותר אסטתי, מה פתאום החלטת לשים UTCOMP STYLE? חשבתי שהיית נגד זה פעם..

עכשיו אמרת גם שאין HUD - טוב מאוד, אבל לדעתי בכל זאת בסיטואציות מסויימות המידע מה-HUD הוא רלוונטי ( למשל שחקן עם 1 הייפי שמנצח שחקן עם 100 150 ), אבל נחליק כי זה באמת יותר יפה בלי. אבל צריך להראות באיזה נשק משתמשים במידה ומחליפים באמצע, יש את הכיתוב הזה למטה כשמחליפים נשק - תשאיר את זה.

אתה מדבר על איזה פראגים יהיו ובאיזה זמן? ברור לך שזה לא קבוע אפילו יומיים לפני שמקדדים את הסרט וזה משתנה כל הזמן? בלתי אפשרי לחשוב על זה מבעוד מועד.
    לא לא דיברתי על זה, אני מניח ומקווה שאנחנו אפילו לא בחצי הדרך של אגירת הפראגים ( כי מה שיש עכשיו ממש לא מספיק לסרט טוב לדעתי, רב הפראגים דיי זבל ), אז ברור שאי אפשר לקבוע כרגע איזה פראגים יהיו ואיזה לא.

התכוונתי ללמשל - קטעים מיוחדים של אינסטה, סיטיאף, הדשוטים, איר רוקס וזה.. לעשות מדי פעם הפרדה ולהראות רק הדשוטים או רק ביו מדי פעם זה דיי נחמד.

ושאלה - בסביבות כמה דקות הסרט אמור להיות? לדעתי אם זה סרט קהילתי כדאי שהוא יהיה ארוך יותר מהרגיל, לא חסר לקהילה מה להציע מבחינת תוכן..

לגבי שירים באופן כללי - אללללללללל תשימו שיריםםםםםם בעברית!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בבקשה.. זה כזה לא מתאים.. להיטים חרושים יתקבלו בברכה לעומת זאת

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    לגבי שירים שימו פה הצבעה
    אבישי אל תכפה עלינו את השירים המטאל פסיכודלי שלך
    שירים עלינו
    עריכה עליך
    חתימה צונזרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    טומי, כשתכיר את foo fighters אולי אני אוכל להתחיל להקשיב לטעם שלך במוזיקה.
    עד אז, זה כמו לשאול "איפה רחוב רוטשילד" מיפני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    אבישי אפחד לא מכריח אותך לשנות דברים בסרט עם אקדח ברכה..

סה"כ דיברתי על להציע הצעות, גם לקהילה יש זכות דיבור על אחת כמה וכמה אם זה אמור להיות סרט הקהילה ולא הסרט של אבישי..

יש לי בטחון מלא ביכולות שלך ושל האחרים בתור עורכים כי כבר ראיתי את הקטעים שהעלת לפראג השבועי והם לא רעים בכלל, אבל לא סומך על הטעם שלך במוזיקה :smiling:

ואני חושב שלא תהיה בעיה לעורכים להתאים את המקטע שלהם לכל קטע מוזיקה שניתן להם, ברור שלכל אחד יהיה העדפה אישית משלו וזכותם ללכת לפי הצעות הקהילה או לפי ההעדפה שלהם.

לגבי FM -

ביקשת טענות?

כבר ציינת אחת בעצמך - אנשים רגילים לשחק יוטי עם FM, כשאתה שם FM off זה כבר נראה מוזר מידי, פשוט ככה, לא נראה כמו סרט של יוטי2004.

סיבה שנייה היא שהפראגים פשוט נראים יותר טוב כאשר המודלים קבועים או לפחות נמצאים בגודל שווה. לראות הדשוט מ-200 מטר על ג'ורג מביא הרבה יותר סיפוק מלראות הדשוט על ספייר שבקושי רואים אותה ממטר וחצי. ההבדלים בגודל של הסקינים גדולים מדי במשחק הזה, לא סתם עושים Force models בכל סרט אחר של יוטי.

לגבי BS - אני אישית מעדיף שתשתמשו ב-Brighter epic style מאשר UTcomp style - פשוט כי זה הרבה יותר אסטתי, מה פתאום החלטת לשים UTCOMP STYLE? חשבתי שהיית נגד זה פעם..

עכשיו אמרת גם שאין HUD - טוב מאוד, אבל לדעתי בכל זאת בסיטואציות מסויימות המידע מה-HUD הוא רלוונטי ( למשל שחקן עם 1 הייפי שמנצח שחקן עם 100 150 ), אבל נחליק כי זה באמת יותר יפה בלי. אבל צריך להראות באיזה נשק משתמשים במידה ומחליפים באמצע, יש את הכיתוב הזה למטה כשמחליפים נשק - תשאיר את זה.

לא לא דיברתי על זה, אני מניח ומקווה שאנחנו אפילו לא בחצי הדרך של אגירת הפראגים ( כי מה שיש עכשיו ממש לא מספיק לסרט טוב לדעתי, רב הפראגים דיי זבל ), אז ברור שאי אפשר לקבוע כרגע איזה פראגים יהיו ואיזה לא.

התכוונתי ללמשל - קטעים מיוחדים של אינסטה, סיטיאף, הדשוטים, איר רוקס וזה.. לעשות מדי פעם הפרדה ולהראות רק הדשוטים או רק ביו מדי פעם זה דיי נחמד.

ושאלה - בסביבות כמה דקות הסרט אמור להיות? לדעתי אם זה סרט קהילתי כדאי שהוא יהיה ארוך יותר מהרגיל, לא חסר לקהילה מה להציע מבחינת תוכן..

לגבי שירים באופן כללי - אללללללללל תשימו שיריםםםםםם בעברית!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בבקשה.. זה כזה לא מתאים.. להיטים חרושים יתקבלו בברכה לעומת זאת
    יש הרבה מאוד פראגים טובים. כבר עכשיו אפשר לייצר 2 שליש סרט בכיף.
    כפי שציינתי בעבר - מניסיון, לסרט של 8 דקות מספיקים 60 פראגים. לא מאמין לי? תספור כמה פראגים יש בסרטים אחרים.

בקשר לטענות ה- FM -
    הראשונה - מאוד חלשה ולא מבוססת. ם אנשים רגילים ל- FM, אתה באמת מנסה להגיד לי שאם אין את זה הם חושבים שזה לא אנריל? פחחח... סרט זה סרט. אולי דווקא לתת להם שם משהו קצת שונה ידגיש את העובדה שזה סרט ולא משחק?

שניה - אם אי אפשר לראות את הפראג, הבעיה היא בעריכה, לא בסקינים. מדובר על אנשים שלא יודעים להשתמש ב- Rypel או לחילופין, אי שימוש ב- UTCOMP BS.
    אין שום פראגם בסרט עכשו העכשיו שהוא לא ברור בגלל שהסקין קטן מדי...
    סיפוק? לך זה נותן סיפוק. אין יותר סובייקטיבי מזה.

BS- אם כבר דיברת על העובדה שלא רואים את הפראג מרחוק, עם BS רגיל באמת לא רואים אותו...
    הייתי בעד הראיון אך ורק למקטע הפתיחה של ה- Fly By. לצערי, זה פשוט לא יסים עם הserver side demo המנייקי.
    כשהסקינים זוהרים, הרבה יותר קל לעקוב אחרי המתרחש בסרט.

Hud - כמובן שהשורה שאומרת באיזה נשק משתמשים נשמרה. רק hud אין, כיתוב על המסך יש. אפילו כיתוב chat.
    שתף ב-Google+

הרשמה