תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    יש לי שאלה בכל רמה שעולים מקבלים נקודות talent ורציתי לדעת איך מעלים ( druid )

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אתה לוחץ על כפתור N במקלדת, ונפתח לך "עץ הכשרונות" של הדמות שלך. אתה יכול לפזר את הנקודות בכל דרך שתרצה.

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    אז אני מבין שזה לא משנה איך שמעלים טוב תודה ^^ ^^

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    הבנת לא נכון,זה מאוד חשוב איך אתה מעלה את הטאלנטים
    לדוגמא לדרואיד 3 עצי הטאלנטים הם:זה של הריפוי,זה של החיות(מחזק את החיות),וזה של ההתקפה
    אתה צריך לבחור במה אתה רוצה להשקיע ולשפר אותו לדוגמא:אם אתה רוצה לשפר את הריפויים שלך ורוצה להיות hiller במבוכים (dungens) אז תשפר את העץ של הריפוי אם אתה רוצה שהחיות שלך יהיו יותר חזקות אז תשפר את העץ של החיות וכו...
    אתה גם יכול לשלב בין העצים:אם אתה רוצה להיות hiller וגם שהחיות שלך יהיו חזקות אז תשפר את שני העצים וכו..

מקווה שעזרתי

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    טוב סה"כ אני מעדיף את החיות אבל אני רוצה לדעת את סדר העלאה שבחיות 3 talent לכל דבר לזה

:confused1: :confused1:

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי mike100000
    הבנת לא נכון,זה מאוד חשוב איך אתה מעלה את הטאלנטים
    לדוגמא לדרואיד 3 עצי הטאלנטים הם:זה של הריפוי,זה של החיות(מחזק את החיות),וזה של ההתקפה
    אתה צריך לבחור במה אתה רוצה להשקיע ולשפר אותו לדוגמא:אם אתה רוצה לשפר את הריפויים שלך ורוצה להיות hiller במבוכים (dungens) אז תשפר את העץ של הריפוי אם אתה רוצה שהחיות שלך יהיו יותר חזקות אז תשפר את העץ של החיות וכו...
    אתה גם יכול לשלב בין העצים:אם אתה רוצה להיות hiller וגם שהחיות שלך יהיו חזקות אז תשפר את שני העצים וכו..

מקווה שעזרתי
    אל טתעה אותו יש לך שלוש סוגי talents יש לך restoration(שזה כמו ליהיות priest זה מחזק את הריפוי וכל מיני סוגי buffs ואם אתה משפר 40 נקודות talent אז אתה יכול להפוך לעץ שיש לו ריםוי ממש טוב) יש balance(שזה כמו ליהיות mage זה מחזק את כל סוגי הקסמים של הdruid וכשאתה מפתח 30 talent pts אתה יכול להפוך ל moonkin שזה ממש כמו mage אבל אם armor כמו plate {ויש לו אחלה ריקוד} ו balance מאוד מומלץ ברמות גבוהות במיוחד לpvp וגם לpve הוא לא יזיק) וכמובן יש את הferal(שזה מחזק את הלחימה בbeast forms שהם bear, dire bear ו cat זה מאוד שימושי ברמות הנמוכות אך הרבה פחות שימושי ברמות הגבוהות יותר) ובין השלושה האלו אתה צריך לבחור ותבחר בקפידה כי אם אתה תרצה לעשות unlearn זה יעלה לך לא קצת כסף (מתחיל מ1g ועולה עד אינסוף אחרי כל פעם)

מקווה שעזרתי ותבחר בקפידה
    My life for Aiur...I mean for Ner'zhul

הרשמה