תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    אוקי קודם כל שלום לכולם אני חדש פה ושמי הוא אורן.
    אז יש לי התלבטות אדירה האם לקנות הפליסטיישן 3 או את המתחרה - XBOX 360:

טיעונים בעד הPS3
    1) יש לו חיישן תנועה מגניב בבקר.
    2) יש לו כונן BLU RAY - "דור העתיד" של הדיוידי.
    3) עד עכשיו לא שמעתי אף תלונה על בעיות שנתקלים בהם בעלי הקונסולה ( בניגוד ל"טבעת המוות "ב360).

טיעונים בעד ה 360
    1) הרבה יותר זול.
    2) יש לו יותר משחקים (לפחות בשלב זה) טובים מל - PS3
    XBOX LIVE (3...

מה דעתכם?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    להגיד את האמת?
    לי יש העדפה אישית לפלייסטיישן, בגלל PS2.

לפי מה שאני הבנתי,בPS3 יש שירות שדומה לxbox live, ובקשר למחיר של הXBOX אם ישווקו אותו לארץ לך תדע כמה הוא יעלה.

אני אישית ממליץ על PS3 אבל זאת באמת רק דעה אישית.

{ואגב, הבקר שדיברת עליו הוא לא לwii?}

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אני גם כביכול נמצא בהתלבטות הזאת, למען האמת, לפי דעתי הכי טוב לקנות 360 כרגע מבחינת הנתונים. אני עדיין הולך לשחק ב-PS3 בסופ"ש הבא.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כרגע אני יכול לחשוב רק על 3 דברים, שיש ל-360 הרבה יותר משחקים טובים, הוא עולה כמעט חצי מחיר והשירות אינטרנט שלו שוחט את השירות של סוני.
    אבל כמובן, משחקים טובים זה עניין של טעם. אז אם אתה בקטע של רזיסטנס או מוטור סטורם אז לך על הPS3. למרות שכל שאר המשחקים שיש לו בנתיים יש גם על ה-360 חוץ משני אלה.

וד"א, אם הקשבתם למה שהולך בGDC אז כנראה שגם השירות אינטרנט של סוני הולך לעלות כסף בקרוב (אלוהים יודע למה, אין בשירות שלהם כלום).

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי origlo
    להגיד את האמת?
    לי יש העדפה אישית לפלייסטיישן, בגלל PS2.

לפי מה שאני הבנתי,בPS3 יש שירות שדומה לxbox live, ובקשר למחיר של הXBOX אם ישווקו אותו לארץ לך תדע כמה הוא יעלה.

אני אישית ממליץ על PS3 אבל זאת באמת רק דעה אישית.

{ואגב, הבקר שדיברת עליו הוא לא לwii?}
    לא, גם לפליסטיישן 3 יש חיישן תנועה בבקר שלו.
    *תודה לכל מי שהגיב עד עכשיו.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    מה קרה? אין עוד דעות/טענות?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני חושב שמנית את הכל ביתרונות שלך. השאלה היא מה חשוב לך יותר: חיישן, כונן וחוסר תלונות על בעיות או מחיר זול, יותר משחקים ואונליין טוב

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    לדעתי פיאס3.

אם אתה לא רוצה לקנות קונסולה חדשה עוד שנתיים, אז תקנה פיאס 3, (עיין ערך פיאס2), משחקים בלעדיים, שירות אונליין שהולך ומתגבש עם עידכוני האונליין, הום שירות האונליין שמאוד מרשים שהולך להכנס בחודשים הקרובים שיציג שירותים דומים כמו ב xboxlive ויותר, חיישן תנועה שמשולב בבקר רגיל (יותר טוב מהבקר של הווי בגלל הסיבה הזאת אם כבר משווים), בלו ריי שנראה שהולך לנצח בקרב בינו ובין ה HDDVD, כניסת HDMI - אם יש לך טלויזיית LCD או פלזמה, או שאתה מתכוון לקנות מתישהו (רצוי מאוד אם אתה רוצה לחוות את "הדור הבא" של הקונסולות), תקבל את התאימות המלאה. דיסק קשיח הכי גדול 60 ג'יגה עם אפשרות לשידרוג עצמאי לכל נפח שתרצה. תאימות מלאה ל 1000 משחקי פיאס2 ועוד משחקים שיתעדכנו, קונסולה הרבה יותר אמינה כמו שרשמת אורן, אולי שכחתי משהו, אבל זהו.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי keysman
    לדעתי פיאס3.

אם אתה לא רוצה לקנות קונסולה חדשה עוד שנתיים, אז תקנה פיאס 3, (עיין ערך פיאס2), משחקים בלעדיים, שירות אונליין שהולך ומתגבש עם עידכוני האונליין, הום שירות האונליין שמאוד מרשים שהולך להכנס בחודשים הקרובים שיציג שירותים דומים כמו ב xboxlive ויותר, חיישן תנועה שמשולב בבקר רגיל (יותר טוב מהבקר של הווי בגלל הסיבה הזאת אם כבר משווים), בלו ריי שנראה שהולך לנצח בקרב בינו ובין ה HDDVD, כניסת HDMI - אם יש לך טלויזיית LCD או פלזמה, או שאתה מתכוון לקנות מתישהו (רצוי מאוד אם אתה רוצה לחוות את "הדור הבא" של הקונסולות), תקבל את התאימות המלאה. דיסק קשיח הכי גדול 60 ג'יגה עם אפשרות לשידרוג עצמאי לכל נפח שתרצה. תאימות מלאה ל 1000 משחקי פיאס2 ועוד משחקים שיתעדכנו, קונסולה הרבה יותר אמינה כמו שרשמת אורן, אולי שכחתי משהו, אבל זהו.
    כן, שכחת שהשירות אונליין שלהם כרגע לא שווה כלום, שהמכשיר עולה כמעט פי 2 מה360 וכמעט פי 3 מהWII, שאין למכשיר כמעט ואף משחק טוב בלעדי, שכל הפרנצ'ייז הגדולים שלו כמו GTA, אסאסין קריד וורטואה פייטר 5 יוצאים ל-360, שהשירות אונליין שלהם יעלה כסף בקרוב, שכל המפתחים עוברים ל360 כי יש מעל 10 מליון ממנו בבתים של אנשים והPS3 צובר אבק על המדפים...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

כן, שכחת שהשירות אונליין שלהם כרגע לא שווה כלום, שהמכשיר עולה כמעט פי 2 מה360 וכמעט פי 3 מהWII, שאין למכשיר כמעט ואף משחק טוב בלעדי, שכל הפרנצ'ייז הגדולים שלו כמו GTA, אסאסין קריד וורטואה פייטר 5 יוצאים ל-360, שהשירות אונליין שלהם יעלה כסף בקרוב, שכל המפתחים עוברים ל360 כי יש מעל 10 מליון ממנו בבתים של אנשים והPS3 צובר אבק על המדפים...
    כמעט פי 2 מה-360?! מישהו לא הודיע לי שה-PS3 עולה 800 דולר?! ה-360 עולה 400+50 על שירות האונליין הטוב שאתה מציין, וה-PS3 עולה 600 דולר עם כרגע אונליין חינם.

ל-PS3 יש את DMC4, MGS4 ו-FFXIIIIIXIXIX. זה בהחלט כותרים בלעדיים שהם מותגים מאוד חזקים בעולם. נא לא לזלזל, וכל עוד שלא הוכרז שאחד מהם אינו בלעדי, ד"ר זה אליך, בוא לא נהפוך את זה לעובדה.

וכל המפתחים לא עוברים ל-360, הם עוברים ל-Wii.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    כמעט פי 2 מה-360?! מישהו לא הודיע לי שה-PS3 עולה 800 דולר?! ה-360 עולה 400+50 על שירות האונליין הטוב שאתה מציין, וה-PS3 עולה 600 דולר עם כרגע אונליין חינם.

ל-PS3 יש את DMC4, MGS4 ו-FFXIIIIIXIXIX. זה בהחלט כותרים בלעדיים שהם מותגים מאוד חזקים בעולם. נא לא לזלזל, וכל עוד שלא הוכרז שאחד מהם אינו בלעדי, ד"ר זה אליך, בוא לא נהפוך את זה לעובדה.

וכל המפתחים לא עוברים ל-360, הם עוברים ל-Wii.
    וכמה מהם יוצאים השנה? אה? אף אחד?
    נשמע מלהיב!
    וMGS4 כל כך בדרך ל360, נציג של קונאמי כל כך אישר את זה שבוע שעבר כששאלו אותו על הגרסת 360 והוא אמר "אין תגובה".
    וד"א, העובדה שכל מפתחת גדולה לוקחת צוות סוג ז' שיפתח פורטים של משחקי PS2 לWII עם שליטה חדשה לא אומר שכולם הולכים לכיוון שלו.
    ומה שווה אונליין בPS3 אם הוא שווה לתחת?
    ידעת שבשביל לשחק אונליין עם חברים של במוטורסטורם אתה צריך... אמממ... בעצם אתה לא יכול!
    להגיד ש360 עולה 450 בגלל שצריך LIVE זה כמו להגיד שWII עולה 310$ כי צריך אקסטרה שלט ושהPS3 עולה 650$ כי הוא לא מגיע עם כבל HD. וד"א, עם כל 360 אתה מקבל 3 חודשים חינם של LIVE אבל עם WII אתה לא מקבל שלט שני חינם ל-3 חודשים או כבל HD עם הPS3 ל-3...

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

כן, שכחת שהשירות אונליין שלהם כרגע לא שווה כלום, שהמכשיר עולה מעט פי 2 מה360 וכמעט פי 3 מהWII, שאין למכשיר כמעט ואף משחק טוב בלעדי, שכל הפרנצ'ייז הגדולים שלו כמו GTA, אסאסין קריד וורטואה פייטר 5 יוצאים ל-360, שהשירות אונליין שלהם יעלה כסף בקרוב, שכל המפתחים עוברים ל360 כי יש מעל 10 מליון ממנו בבתים של אנשים והPS3 צובר אבק על המדפים...
    השירות אונליין ל שווה כלום? מי אמר? כל מה שהשחקן הממוצע צריך מאונליין קיים, משחק מולטי פלייר, רמקול ומצלמה. יותר מזה כל הזמן מתעדכן בשירות עידכונים, ויש את הום, במחיר של הפיאס3 אתה מקבל יותר, יש לו משחקים גדולים בלעדיים, זה שמשחקים עוברים גם ל360, אז מה?
    אף אחד לא אמר שהשירות הום יעלה כסף, מה שבטוח השירות הבסיסי ישאר חינם תמיד. המפתחים עוברים ל360? ממש לא נכון, מפותחים לפיאס3 כלכך הרבה משחקים, יש רשימה מלאה בגיים ספוט, המון אבל המון משחקים, אפילו יותר מאשר ל 360 ככה זה נראה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    השירות אונליין ל שווה כלום? מי אמר? כל מה שהשחקן הממוצע צריך מאונליין קיים, משחק מולטי פלייר, רמקול ומצלמה. יותר מזה כל הזמן מתעדכן בשירות עידכונים, ויש את הום, במחיר של הפיאס3 אתה מקבל יותר, יש לו משחקים גדולים בלעדיים, זה שמשחקים עוברים גם ל360, אז מה?
    אף אחד לא אמר שהשירות הום יעלה כסף, מה שבטוח השירות הבסיסי ישאר חינם תמיד. המפתחים עוברים ל360? ממש לא נכון, מפותחים לפיאס3 כלכך הרבה משחקים, יש רשימה מלאה בגיים ספוט, המון אבל המון משחקים, אפילו יותר מאשר ל 360 ככה זה נראה.
    זה לא שהוא לא שווה כלום, הוא פשוט נותן לך בדיוק דבר אחד וזה לעלות לרשת ולשחק נגד זרים גמורים. אין לו שום דבר שמציע ה-360.
    שירות HOME? ממתי סוני מקיימים מה שהם מבטיחים בזמן שהם סתם מנפחים הייפ (להזכיר לך שהPS3 מרפא סרטן, הגרפיקה שלו היא 4 מימדית והPS2 משגר טילים גרעיניים מעירק)? מי אמר שכל משחק שיצא יתמוך בשירות HOME? מי יודע מתי יצא השירות HOME וגם שהוא יצא כמה מהדברים שהם אמרו באמת יהיו בשירות?
    גם ה360 כל הזמן מתעדכן בעידכונים, בPS3 בנתיים אתה אפילו לא יכול להוריד דמו בזמן שאתה משחק...
    שאלו את פיל האריס אם השירות אונליין ישאר חינם והוא ענה "מעולם לא אמרנו שהשירות אונליין ישאר חינם לעד". נחש מה זה אומר...
    כמעט כל משחק גדול שאפיין את סוני עבר גם ל360 (מרסינריס, GTA, VF5, כנראה גם MGS4 ויש שמועה גם על TEKKEN וכו') איזה יתרון בדיוק יש להם שבצד של מיקרוסופט יש גם משחקים ממש גדולים?
    שיפתחו לPS3 כמה משחקים שהם רוצים, תסתכל על הרשימות של המשחקים ששווים משהו.
    רק השנה יוצא ל360:
    MASS EFFECT
    HALO 3
    FORTZA 2
    LOST PLANET
    SHADOW RUN
    BLUE DRAGON
    LOST ODDYSSEY
    CRACKDOWN
    התוספת של אובליביון
    BIO SHOCK
    ספלינטר סל 5
    FABLE 2

ואם תוסיף לרשימה משחקי מולטי פלטפורם כמו GRAW2, אסאסין קריד, GTA4, ברנאווט 5, VF5, מרסינריס 2 וכו' תוכל להבין שלבעלי ה-360 יש רק ב-2007 בערך 20 משחקי AAA לקנות (אלוהים, איפה אני אמצא את הכסף?).
    מה יוצא השנה בלעדית לPS3? רצ'נט והבנלי סורד?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    וד"א, אם תשמע את הפודקאסט של 1UP YOUR מה-16 לחודש (יום שישי הזה) תשמע שהבנלי סורד כנראה לא כל כך אקסקלוסיבי לPS3...
    אחלה, ממש רציתי את המשחק הזה.

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    וד"א, אם תשמע את הפודקאסט של 1UP YOUR מה-16 לחודש (יום שישי הזה) תשמע שהבנלי סורד כנראה לא כל כך אקסקלוסיבי לPS3...

אחלה, ממש רציתי את המשחק הזה.
    תגיד לי, אם אתה כל כך משמיץ את המכשיר הזה אז למה אתה נימצא פה בפורום? :|

וד"א חצי מהדברים שאמרתה לא אומתו אלא סתם השערות, מספיק עם השטויות... כש MGS4 יצא ל 360 אז תגיד משהו אבל בינתיים מספיק להמציא תירוצים למה הקונסולה לא טובה.
    גם בדקה הקשה ביותר יש רק 60 שניות.

בתחילת ינואר כל מה שהכרתם הולך להשתנות...
    לפרטים נוספים- נא לפנות לחתימה של Raziel.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אוקיי, עזוב אותך מהמשחקים שיוצאים ל360, לPS3 אין משחק גדול אקסקלוסיבי אחד ב2007 חוץ מאשר הבנלי סורד ורצ'נט.
    וד"א, בשביל הרקורד יש לי PS2.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    DMC4 יוצא השנה, והוא חתיכת מותג (יותר חזק מכל דבר שיש ל-360, מלבד HALO).
    גם מפותחים כותרים אחרים למשל של Naughty Dog נראה מעניין. וחלאס עם האונליין כבר, זה כמו עם השיידרים, אתה נדבק למשהו ולא מסוגל לשחרר, תאכל שזיף. האונליין של סוני נותן לך לשחק מול אנשים זרים, שזה לגיטימי וסביר. נינטנדו לא נותנים לך לעשות את זה, וזה עדיף מכלום.

אתה ממש הופך לפנאט 360, ד"ר.

כל עוד שמשחק לא הוכרז ל-360, אל תכריז הכרזות. מאוד יכול להיות שקונאמי זורקים רמזים פה ושם, כדי שסוני ירימו את הכפפה ויקנו זכויות, או יורידו להם בעמלות.

כל המשחקים שציינת, מלבד HALO3, לא כאלה היסטרים. אולי יהיו מצוינים, אבל הם מגיעים שנתיים אחרי יציאת הקונסולה, באותה מידה אפשר לומר שגם ל-PS3 עוד שנה ייצאו כותרים מרהיבים, וזה באמת נכון. כרגע, המבחר של ה-360 לשחקני ההארדקור טוב משל סוני.

בסיכומו של דבר, בעונת החגים, מייקרוסופט, סוני ונינטנדו יורידו מחירים של הקונסולות, יהיה מלאי בחנויות, ואז זה יהיה מעניין לראות מי לוקחת את הכתר בעונת החגים הזו.

ולגבי המתלבט בפורום, שסביר להניח לא הבין למה עוד ויכוח טיפשי התחיל פה, אני ממליץ לך לחכות עד סוף השנה. אם זה לא בוער לך. אם זה כן, תקנה DS, הקונסולה שהיא תכלס, הכי טובה בשטח.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אם הבנלי סורד לא בלעדי לפס3, אז אפשר כבר להכריז שגירס אוף וואר מגיע לקונסולה של סוני.
    ב- 2007, שהיא השנה הראשונה של הקונסולה, יוצאים יחסית משחקים מעולים לדעתי. יש את המשחק של נוטי דוג (Uncharted), ראטצ'ט, נינג'ה גיידן סיגמה, הבנלי סורד, LAIR, DMC 4 ואולי גם את MGS4.

אגב, לא יודע אם זה כ"כ נכון להחשיב משחקי 360 שמגיעים גם למחשב כבלעדיים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Menaged
    אם הבנלי סורד לא בלעדי לפס3, אז אפשר כבר להכריז שגירס אוף וואר מגיע לקונסולה של סוני.
    נכתב במקור על ידי Menaged
    ב- 2007, שהיא השנה הראשונה של הקונסולה, יוצאים יחסית משחקים מעולים לדעתי. יש את המשחק של נוטי דוג (Uncharted), ראטצ'ט, נינג'ה גיידן סיגמה, הבנלי סורד, LAIR, DMC 4 ואולי גם את MGS4.

אגב, לא יודע אם זה כ"כ נכון להחשיב משחקי 360 שמגיעים גם למחשב כבלעדיים.
    לך לאתר שלהם, חפש אפילו מילה אחת על בלעדי לPS3, בהצלחה למצא. 1UP דברו על אפשרות של גרסת 360, לא אני. וד"א, בראיון עם קליפי והבחור ההוא עם השן זהב ששכחתי את שמו הם אמרו ש"אין מצב שGEARS מגיע לPS3".
    מי אמר שהמשחק של נוטי דוג יוצא השנה? מטאל גיר כבר די סגור לא יוצא השנה (לפחות ממה שכל האתרים אומרים) נינג'ה גיידן זה משחק בן 3 שנים עם תוספות של ה-XBOX ב-HD ואני כבר משחק אותו בHD על ה-360 שלי ואף אחד עדין לא יודע מתי יוצא בכלל DMC 4 (אולי הסדרה כי מאוסה ולא מתפחת כרגע).
    המשחק היחיד שאני יכול להסכים איתך עליו פה הוא LAIR שבאמת נראה אחלה משחק.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    כשהמשחק מופץ על-ידי סוני אני לא צריך לחפש את המילה בלעדיות.
    בגיליון החדש של גיים אינפורמר נחשף תאריך היציאה של Uncharted, שהוא חורף 2007. DMC 4 אני זוכר שאמרו גם שהוא יוצא בסוף השנה הנוכחית.
    אולי לך נינג'ה גיידן לא משנה, אבל אני משוכנע שלהמון אנשים שלא שיחקו במקורי (אחרי הכול, לא לכולם יש אקס בוקס או 360) יהיה חשק לקנות אותו. אני גם מאמין שיהיה מספר לא מבוטל של אנשים שכן שיחקו בבלאק ובמקורי, ויקנו גם את סיגמא (לפחות לפי כל מיני תגובות בגאף).

הרשמה