תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    קדומים
    אתם בטח שואלים את עצמכם מה זה סימולטורי לוח?
    אז נתחיל עם הסוף, לוח, הכוונה כמובן למשחקי לוח, אלו שיושבים בגינם סביב השולחן כמה חברים וביחד משחקים עד אור הבוקר....
    סימולטורים הם מדמי מצב, בד"כ כאשר אנחנו מדברים על סימולטורים אנחנו חושבים ישר על מדמי טיסה, משחקי מחשב שבגינם יושבים מול המחשב משחקים עם חברים ברשת עד אור הבוקר....
    ניתן לראות שהמשותף לשתי סגנונות המשחק זה לשבת עד אור הבוקר, אך האם ניתן לחבר אותם יחד?

http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog...nde&passok=yes
    מה אני משחק? הקליקו כאן ותראו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אוקי, סבבה. אבל לא הבנתי כאן מה הקשר בין משחק לוח/קלפים, לסימולטור?
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    משחקי מלחמה בהגדרה הם סימולציה לקרבות שהיו, בין אם זה בקנה מידה של חיילים בודדים, ובין אם אילו קרבות ברמת האוגדות.
    הדוגמא שסונדי הביא הוא סימולציה לקרבות אויר פשוט (ישנו מתוחכם הרבה יותר כגון Whistling Death ) אשר מתבצע בעזרת קלפים.
    בקיצור רוב המשחקים המוכרים (שאינם משחקי מלחמה) לא מתקשרים לסימולציה, אבל זה תחום מאד גדול וחשוב בתחום של משחקי מלחמה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אז בעצם כל משחק לוח/קלפים היסטורי הוא סימולציה, ואז ההגדרה של "סימוצליה" היא מאד, מאד רחבה. רחבה מדי, למעשה. וזה קצת מפריע לי.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    קדומים
    כפי שכתבתי סימולטור הינה הדמיה של מצב כל שהוא. מכוון שאנו בפורום הקשור לאתר המתעסק במשחקי מחשב האסוצאציה (כך כותבים את זה?) היא מדמה טיסה.
    המשחק שהוצג, הוא משחק הדומה לסימולטור טיסה, השחקן שולט על כלי טיס, מבצע תימרונים שונים על מנת ל"הפיל" את היריב.
    אכן כפי שכתב גלעד, הרבה מאוד משחקים נכנסים לקטגוריה של סימולציה, גם משחקי מלחמה ואפילו משחק כמו Power Grid הוא סימולציה, אבל לאו דווקא סימולטור.
    כאן נשאלת השאלה האם יש הבדל בין המילים...
    בכל מקרה מה שאני מעוניין לדעת: מדוע זה מפריע לך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני מסכים, גם לי זה מפריע. זה אומנם סימולציה, אבל זה לא ממש "סימולטור". סימולטור, למיטב הבנתי את המונח, הוא מתקן ו\או תוכנה שמדמה משהו, כלומר לא המשחקיות היא שחשובה אלא העובדה שזה מכאני - ומנסה באמת באמת לחקות את המציאות - עד לכדי שאפשר להשתמש בו כמכשיר אימונים, ולא רק בשביל הכיף שבדבר.
    או
    שתף ב-Google+

הרשמה