תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    לכל מי שמשחק במשחק וחורש עליו כמוני, הגעתי לStillshrine of Miriam, וממש קשה לי שמה לעבור אפילו את ההתחלה עם הזומבים. היית רוצה לדעת אם זה קשור לרמות של השחקנים שלי:
    Vaan- 30
    Balthier-30
    Fran-24
    Basch-25
    Ashe-23
    Penelo-21
    האם יש איזה מדריך שאומר לך איזו דרך הכי טובה לעלות רמות? חיפשתי מלא ולא מצאתי.
    ועוד שאלה: יש קהילה רשמית לפיינל פנטסי 12 פה בויגיימס? אני לא כל כך יודע איך לחפש קהילות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני מציע לך לאמן את שאר חברי הקבוצה שלך לרמה 27. פשוט תסתובב בשדות באזור ותילחם. תשתמש בגמביט וזה נורא פשוט. תמנע בכל מחיר מקרבות נגד ישויות אלמנטים. יש אחת של קרח באזור הזה וקשה נורא לנצח אותה לפי דעתי. יש לה 14 אלף HP אז זה לוקח מלא זמן והקסמים שלה חזקים.

פשוט תלחם עם הדמויות היותר חלשות ותעלה אותן רמות. כשהן יגיעו לסביבות 27-28, אתה תיהיה במצב ממש מצוין. אתה יכול אפילו להגיע איתם רק ל25, לפי דעתי ולהסתדר עם זה אם אין לך סבלנות.

אין ממש דרך הכי טובה. פשוט תלחם במקום שבו יש הרבה מפלצות ושהן נותונת לא מעט ניסיון. מישור אוזמון יכול להיות יעיל לרמות שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אה אוקיי. את האלמנטל של הקרח הרגתי אלף פעם אבל רק עם קוויקנינג... מפלצות שהם ממש חזקות אני פוחד להילחם בהם רגיל. בינתיים כולם אצלי מרמה 26 ומעלה חוץ מפנולו ואש שהם רמות 22 23. יש לי עוד שאלה:

הMagic Evade שלי אצל כולם הוא 0 וזה ממש לא טוב. אין לי שום מושג איך להעלות אותו, ובינתיים יש לי רק Evade. זה ממש לא טוב שאין לי, כי זה גורם לי שכמעט כל קסם שאני עושה לא מצליח. ואם אפשר, עוד שאלה אחת קטנה:
    לקחתי Elite Mark שנקרא Trikster והוא ראנק 4. עכשיו, הבעיה שלי הוא שיש לו imunne למכות רגילות, וצריך לעשות לפחות שלוש שרשראות של קוויקנינג בשביל להרוג אותו עד הסוף. איך אני הורג אותו אפילו בלי קוויקנינג?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי SunStrike
    אה אוקיי. את האלמנטל של הקרח הרגתי אלף פעם אבל רק עם קוויקנינג... מפלצות שהם ממש חזקות אני פוחד להילחם בהם רגיל. בינתיים כולם אצלי מרמה 26 ומעלה חוץ מפנולו ואש שהם רמות 22 23. יש לי עוד שאלה:

הMagic Evade שלי אצל כולם הוא 0 וזה ממש לא טוב. אין לי שום מושג איך להעלות אותו, ובינתיים יש לי רק Evade. זה ממש לא טוב שאין לי, כי זה גורם לי שכמעט כל קסם שאני עושה לא מצליח. ואם אפשר, עוד שאלה אחת קטנה:
    לקחתי Elite Mark שנקרא Trikster והוא ראנק 4. עכשיו, הבעיה שלי הוא שיש לו imunne למכות רגילות, וצריך לעשות לפחות שלוש שרשראות של קוויקנינג בשביל להרוג אותו עד הסוף. איך אני הורג אותו אפילו בלי קוויקנינג?
    כמו EVADE רגיל אתה מקבל MAGIC EVADE ממגנים, אתה פשוט לא מתקדם מספיק, עכשיו אני יכול לקנות כבר מגן כזה. והטריקסטר חזק מדי בשבילך, הוא ראנק 5 ותשתמש נגדו בקסם DRAIN (אבל תהיה לפחות רמה 45)
    שתף ב-Google+

הרשמה