תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 179
    הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    לאחרונה (מאז שיצא ה-Wii), ישנם המון אנשים שמתלוננים שה-Wii
    חלש מדיי ולא נותן אפשרות לפיתוח AI (בינה מלאכותית -*למי שלא יודע*-),
    עכשיו... דעתי בנושא היא כזאת... מספיק לבכות לכל הרוחות!!!!!!!
    הרי היו משחקים עם המון בינה מלאכותית בעבר, אם לא שמתם לב הם די נכחדו וזה כי...
    אנשים לא הצליחו לסיים את המשחק והתלוננו, אז...
    קל לכם ואתם מתלוננים, קשה מדיי (יש בינה מלאכותית) ואתם מתלוננים!!!
    אפשר לחשוב כמה בינה מלאכותית יש ב- GTA שכולם כל כך אוהבים את המשחק?!
    מספיק עם השטויות, יש משחקים טובים ולא צריך יותר מדיי בינה מלאכותית!!!
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    AI טוב זה רע?
    לך שחק ב-FEAR, HL2 או GEARS ותחזור אלנו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    שיחקתי בהם והם אחלה, לא פסלתי את כל הרעיון של AI, אלא
    רק נמאס לי שאנשים לא יודעים להעריך נכון את מה שיש,
    דורשים יותר וכשנותנים להם יותר הם מתלוננים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    קראתי שברד-סטיל יש AI משובח מאוד. יש אומרים שמשתווה ל-FEAR, אבל לא מוכן להתחייב שזה נכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי biggoron
    שיחקתי בהם והם אחלה, לא פסלתי את כל הרעיון של AI, אלא
    רק נמאס לי שאנשים לא יודעים להעריך נכון את מה שיש,
    דורשים יותר וכשנותנים להם יותר הם מתלוננים
    אולי תוכל להגיד לי מי התלונן ומתי?
    ככל שה-AI יותר טוב ככה כולם מרוצים, אני לא מבין מאיפה הבאת את זה שאנשים מתלוננים על AI טוב מדי.
    נראה לי שאתה מתבלבל בין AI טוב למשחק קשה, זה שני דברים שונים לגמרי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.11.2006
    ממתי HL2 הוא דוגמא לAI טוב?
    נכתב במקור על ידי רונן
    משום שזה הפך לאפנה, גם אני מכליל ציטוט בחתימה שלי, כדי לנסות להחזיר לפרופורצייה את אילו אשר לא מביטים בקנקן של עצמם ומומחים בהטלת דופי באחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי KurtH
    ממתי HL2 הוא דוגמא לAI טוב?
    ראית את הAI של אלכס ב-E1? אולי פעם ראשונה אי פעם בעולם משחקי המחשב ש-AI חברותי מתנהג כמו שצריך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    הפיתרון נמצא ממש מתחת לאף- מי שרוצה יריב חכם שיאתגר אותו וידרוש ממנו באמת לחשוב שיעזוב את הפאקינג AI וישחק נגד בני אדם.
    AI תמיד יהיה אוסף קבוע של דפוסים שברגע שעולים עליהם אין בעיה לנצח אותו בלי מחשבה בכלל, ולכן משחקי סינגל פלייר אף פעם לא יכולים לספק אתגר מחשבתי אמיתי אלא רק אתגר טכני נטו. המשחקים היחידים שבאמת נותנים לך את האתגר המחשבתי הם משחקי מולטיפלייר טובים, כיוון שבני אדם לא תקועים בתוך דפוסים כמו מחשב יש להם היכולת להתפתח ולהשתנות ולהתאים את עצמם למי שמולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Novril
    הפיתרון נמצא ממש מתחת לאף- מי שרוצה יריב חכם שיאתגר אותו וידרוש ממנו באמת לחשוב שיעזוב את הפאקינג AI וישחק נגד בני אדם.
    AI תמיד יהיה אוסף קבוע של דפוסים שברגע שעולים עליהם אין בעיה לנצח אותו בלי מחשבה בכלל, ולכן משחקי סינגל פלייר אף פעם לא יכולים לספק אתגר מחשבתי אמיתי אלא רק אתגר טכני נטו. המשחקים היחידים שבאמת נותנים לך את האתגר המחשבתי הם משחקי מולטיפלייר טובים, כיוון שבני אדם לא תקועים בתוך דפוסים כמו מחשב יש להם היכולת להתפתח ולהשתנות ולהתאים את עצמם למי שמולם.
    אבל היום, כשיש לנו את ה-360 וה-PS3, אפשר לפתח אלגוריתמים של חשיבת בני אדם. כמובן, אם חוסכים בגרפיקה ולא משתמשים בשיידרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Novril
    כשמדברים על AI לא בהכרח מתכוונים ליריב חכם. וזה ברור שלא ניתן להשיג כזה שיהיה טוב יותר מאדם. אני כבר הרבה זמן טוען שבמשחקי RTS הסינגל פלייר אינו רלוונטי בדיוק מהסיבה הזאת.

אבל הרעיון ב-AI הוא משהו מעבר לאתגר, אלא החוויה עצמה. לקחת עולם ענקי, כמו שכבר יש לנו היום במשחקים כמו TES או זלדה ולעשות אותם פי 40 יותר אמינים ומעניינים. בזכות ה-AI. ובשביל זה צריך מכשיר חזק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Novril
    נכתב במקור על ידי Novril
    שוב, כנראה שלא שחקת בFEAR.
    שם באמת שלא תוכל לעלות על רוטינות של האויב.
    לשחק נגד AI ונגד בן אדם זה שתי חוויות שונות ולפעמים לא בא לי לשחק בGEARS נגד רדנק אמריקאי שצועק "FUCK U NIGGERS!!!" אלה לשחק בסינגל עם חבר.
    אתה מדבר פה על שני עולמות שונים...
    ועדי, בFEAR לא וותרו על שום שיידר וכו'.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    לאחרונה (מאז שיצא ה-Wii), ישנם המון אנשים שמתלוננים שה-Wii
    חלש מדיי ולא נותן אפשרות לפיתוח AI (בינה מלאכותית -*למי שלא יודע*-),
    עכשיו... דעתי בנושא היא כזאת... מספיק לבכות לכל הרוחות!!!!!!!
    הרי היו משחקים עם המון בינה מלאכותית בעבר, אם לא שמתם לב הם די נכחדו וזה כי...
    אנשים לא הצליחו לסיים את המשחק והתלוננו, אז...
    קל לכם ואתם מתלוננים, קשה מדיי (יש בינה מלאכותית) ואתם מתלוננים!!!
    אפשר לחשוב כמה בינה מלאכותית יש ב- GTA שכולם כל כך אוהבים את המשחק?!
    מספיק עם השטויות, יש משחקים טובים ולא צריך יותר מדיי בינה מלאכותית!!!
    זה אחד הקיטורים היותר הזויים שקראתי. מי טען שקשה מידי? דווקא אחת הטענות על GTA היא הAI המטומטם לחלוטין שלו (חפש את הפארדויה של דייב צאפל) ודווקא משחקים קשים (Ninja Gaiden) או משחקים עם AI חזק (Oblivion) מאד מוערכים.
    היתרון של אינטיליגנציה מלאכותית, היא שמדור לדור היא נעשית משוכללת ומתקדמת יותר (בניגוד לאנשים אמיתיים שכנראה אצלם זה עובד הפוך). ואתה יודע מה אומרים: אינטיליגנציה מלאכותית תמיד עדיפה על טיפשות אמיתית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    שוב... לא אצלי הבעיה ולא מדובר כאן בקיטור,
    הבעיה היא אצל אנשים שמתלוננים על ה-ווי ושוכחים שיש
    כבר משחקים עם פחות גרפיקה ויותר AI,
    תסתובב קצת בפורומים ותראה שלא חסר
    אנשים כאלו שהם "חולי" גרפיקה ממוחשבת ותו לא,
    לכן רשמתי הערה זו, יש אנשים שחייבים להעמידם במקומם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    שאלה לא קשורה אבל לא ידעתי איפה לדחוף אותה

מישהו פה יודע איך לסובב כמו שצריך כדור בווי ספורטס טניס?
    יוצא לי פעם ב....איזה כדור מסובב קטלני אבל לא באופן קבוע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    נכתב במקור על ידי kage
    שאלה לא קשורה אבל לא ידעתי איפה לדחוף אותה

מישהו פה יודע איך לסובב כמו שצריך כדור בווי ספורטס טניס?
    יוצא לי פעם ב....איזה כדור מסובב קטלני אבל לא באופן קבוע
    אם אתה מתכוון לכדור שסוטה ימינה או שמאלה אז זה מאוד פשוט...
    תחזיק את הכפתור A או B בזמן הזריקה,
    אם תחזיק את שניהם אז תוכל לזרוק כדור רגיל ונמוך,
    הכל כתוב בחוברת ההוראות של המשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [RIGHT]

שוב, כנראה שלא שחקת בFEAR.
    שם באמת שלא תוכל לעלות על רוטינות של האויב.
    לשחק נגד AI ונגד בן אדם זה שתי חוויות שונות ולפעמים לא בא לי לשחק בGEARS נגד רדנק אמריקאי שצועק "FUCK U NIGGERS!!!" אלה לשחק בסינגל עם חבר.
    אתה מדבר פה על שני עולמות שונים...
    ועדי, בFEAR לא וותרו על שום שיידר וכו'.
    אני חושב שזה די ברור שכשאמרתי 'תחרות אנושית' התכוונתי לשחקנים טובים/בעלי יכולת להשתפר עוד ועוד ולא לכל טמבל רנדומלי שנמצא אי שם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ברור, אבל לשחק משחק סינגל זה דבר אחד ולשחק משחק מולטי זה דבר אחר.
    אי אפשר להכניס יריב אנושי למשחק יחיד (טוב נו, VALVE מנסים לעשות את זה עכשיו ונראה איך דה קרוסינג יצא) וככל שהAI יותר טובה כך המשחק יותר מהנה בדרך כלל.
    אבל שוב, זה תלוי בסגנון. למשל במשחק כמו סיראס סאם, אין יותר מדי עניין בAI כי שם 200 אוייבים שפשוט ננעלים ורצים אליך זה מספיק.
    אבל משחק כמו FEAR שיש בו AI מעולה, זה נחוץ כי אף אחד לא רוצה להלחם נגד SWAT טיפש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אין קשר בין האפשרות לשחק במולטי לבין AI במשחקים.מה גם אם אני אתלונן על הAI הגרוע של MGS (סתם דוגמא)אתה תשלח אותי לשחק מולטי? יש אנשים שעדיין אוהבים סינגלים תתפלא...
    ומעניין איזה התפתחות של AI נראה בדיוק בWI עם יכולות החישוב ששוות בעוצמתן לקופסת שימורים...אבל נו,העיקר שאפשר לנופף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    נכתב במקור על ידי bling
    אין קשר בין האפשרות לשחק במולטי לבין AI במשחקים.מה גם אם אני אתלונן על הAI הגרוע של MGS (סתם דוגמא)אתה תשלח אותי לשחק מולטי? יש אנשים שעדיין אוהבים סינגלים תתפלא...
    ומעניין איזה התפתחות של AI נראה בדיוק בWI עם יכולות החישוב ששוות בעוצמתן לקופסת שימורים...אבל נו,העיקר שאפשר לנופף.

אתה בדיוק הטיפוס בגללו נפתח הנושא!

זה לא חשוב כל כך ש-AI יהיה מעולה, כל הכיף הוא בלשחק,
    חבר'ה כמוך באים אחרי זה להתלונן שקשה להם כשיש AI מעולה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי bling
    מאיפה הגיע הבלינג בלינג המסנוור בחוכמתו הזה. נו באמת, מאיפה אתה יודע על יכולות החישוב על ה-Wii, ולהשוות אותן לקופסת שימורים רק ממעיט ממך לא ממנה. נו שוין. אנשים פה כנראה מסתכלים בבית על ערכות הפיתוח שסוני ונינטנדו שלחו להן... אף אחד מכם תכלס לא הראה שום הבנה מתקדמת (או בסיסית) לגבי כוחות חישוב וכד'. אני בטח שלא יודע כלום לגבי מה מסתתר ב-Wii.

ולא, אני לא טוען שה-Wii היא חזקה ברמה מטורפת כמו ה-360 או ה-PS3, ורובכם שיורדים עליה וצועקים על ניפוף ידיים והזעת ייתר, סביר להניח שלא יצא לכם לשחק בה עד היום. היא מדהימה, וזה אומר כל מי שנגע בה, וזה לא נעלם, זה ממשיך להיות מדהים ומעולה גם הרבה אחרי.

וכן, היא גם עושה שיידרים ;)
    שתף ב-Google+

הרשמה