תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    04.11.2006
    עיר
    רעננה
    וואלב כבר אמרו את זה זמן קצר לאחר ההכרזה הרשמית של המשחק, אם אני לא טועה. בכל אופן, יודעים את זה כבר הרבה זמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אם כן - זה יהיה הרבה יותר מ-4 שעות...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    פוטל הוא לא משחק, אלא מוד לHL2, כך שלעשות ש:
    א) לעשות מוד למוד זה דבר שלא נהוג לעשות, למרות שזה קיים (מוד WC3 וHeroes ל-CS, ומודי משחק לGarry's mod שהוא בעצמו גם מוד ל[email protected])
    ב)שיחקתי בגירסאת האלפא של המוד, שזאת בעצם גירסא מקדימה למשחק PORTAL, שכוללת רק 2 מפות DM מיוחדות ובאה בעיקרון רק לבדוק באגים ולא לשחק ממש. לפי מה שראיתי שם, יתן לעשות משחק Deadmatch ממש מהנה וחכם יותר מבדרך כלל בעזרת הפורטלים. כל דבר עובר דרכם, יריות, רימונים, רקטות, קופסאות. השאלה אם זה יתפוס שחקנים כמו מודים הרבה יותר מושקעים למולטי פלייר.

בסופו של דבר, עצם העובדה שלמוד של HL2 יש פחות או יותר אפשרות למשחק יחיד עושה את המוד הזה טיפה שונה מהאחרים,, למרות שלדעתי, לValve עלה קצת הכסף לראש וכשפעם מודים רבים ומהנים, שפותחו ע"י חברות פרטיות לHL ולHL2, היום כל הפרוייקטים של אותן חברות נלקחו לתחת פיקוח של Valve עצמה ווכעת נדיר לראות מודים איכותיים שניתן להוריד בחינם (ובחוקי).
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    פוטל הוא לא משחק, אלא מוד לHL2, כך שלעשות ש:
    א) לעשות מוד למוד זה דבר שלא נהוג לעשות, למרות שזה קיים (מוד WC3 וHeroes ל-CS, ומודי משחק לGarry's mod שהוא בעצמו גם מוד ל[email protected])
    ב)שיחקתי בגירסאת האלפא של המוד, שזאת בעצם גירסא מקדימה למשחק PORTAL, שכוללת רק 2 מפות DM מיוחדות ובאה בעיקרון רק לבדוק באגים ולא לשחק ממש. לפי מה שראיתי שם, יתן לעשות משחק Deadmatch ממש מהנה וחכם יותר מבדרך כלל בעזרת הפורטלים. כל דבר עובר דרכם, יריות, רימונים, רקטות, קופסאות. השאלה אם זה יתפוס שחקנים כמו מודים הרבה יותר מושקעים למולטי פלייר.

בסופו של דבר, עצם העובדה שלמוד של HL2 יש פחות או יותר אפשרות למשחק יחיד עושה את המוד הזה טיפה שונה מהאחרים,, למרות שלדעתי, לValve עלה קצת הכסף לראש וכשפעם מודים רבים ומהנים, שפותחו ע"י חברות פרטיות לHL ולHL2, היום כל הפרוייקטים של אותן חברות נלקחו לתחת פיקוח של Valve עצמה ווכעת נדיר לראות מודים איכותיים שניתן להוריד בחינם (ובחוקי).
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    כל זמן ש TF2 נמצא איתם באותה חבילה לפחות.
    Relax - You've earned it
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    כל זמן ש TF2 נמצא איתם באותה חבילה לפחות.
    Relax - You've earned it
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ידוע. וכפי שאמרתי המשחק יניב אין ספור שלבים כחלק מהקהילת המשחק.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    בונא, אתה חופר!
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    זה משחק פאזלים,זה אומר שמי שחכם ויילך לו בקלות יעבור את זה ב-4 שעות,אבל מי שלא הולך לו בקלות זה יכול לקחת לו גם 10 שעות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    נריה, בצד האיכותי של הקו הירוק
    אני לא רואה את עצמי משחק בגימיק כזה יותר מארבע שעות. מעבר לזה זה מתחיל להיות לעוס יותר מדי. הי, אחרי הסרטון הדגמה כבר לא בא לי לשחק, אז אחרי ארבע שעות כן?
    פושע קטן - פועל בניגוד לחוק,
    פושע בינוני - עוקף את החוק,
    פושע גדול - משתמש בחוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    אני מכיר אותך ?
    Relax - You've earned it
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    Portal
    הולך לכלול מצב Skrimish
    בנוסף למצב לשחקן יחיד,ויכול להיות גם מולטי,
    ועוד דבר נחמד שהוא יכלול עורך מפות,כך שתצפו למלא מפות פאזל מסובכות זמן קצר לאחר יציאת המשחק יחד עם Episode 2
    לגירסאת הקונסלות זה יהיה הרבה פחות טוב,מכיוון שלפי מה שהבנתי לא הולך להשתחרר שם עורך מפות.כך שגירסאת ה PC
    היא הכי רלוונטית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    למי 4 שעות לאיינשטיין אני מהמר חצי שעה והדיסק עף מהחלון מרוב עצבים שאתם לא מצליחים לעבור...

ואם ברצינות תחשיבו את כל הזמניםשאתם חושבים ומוצאים פתרונות + הזמן שבו טעיתם נפלתם ובום!! ואז מחדש את אותו שלב זה יצא יותר זמן ותחשבו שהבנאדם שאמר שהמשחק הוא 4 שעות הוא אחד מהיוצרים אז הוא יודע כל פינה ופינה כל טריק כל באג(אם יש) כל מעבר וכל שלב בעל פה אז הוא עובר את המשחק תוך ארבע שעות אבל אם גיימרים שלא משחקים כאלה משחקים ורובם לא אז ייצא הרבה שעות של עצבים שמחה עצב בכי עצבים עצב בכי עצבים עצבים עצבים ובכי אם תשלבו את כולם ייצא משחק מאזוחיסטי מילולית (למטורפים גם פיזית)

ואולי...גם מהנה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    עיר
    נחלים
    משחק פצצה
    צחי
    Hyper
    שתף ב-Google+

הרשמה