תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אני צריך להכין הרבה דבשים אורקים להרפתקאה ואני לא רוצה לעשות סתם דבש אורק ברברי ודבש אורק לוחם משעמים. אז חשבתי, מה עם אני אשים עליהם קסמי סטטוס לפני הכניסה לקרב (כמו האצה וכוח שור) והם יהיו עליהם לאורך כל הקרב. אני מתלבט כמה להוסיף לדירוג האתגר לפי הקסמי סטטוס שאני שם על האורק.
    חוץ מזה,מה עם יהיו כל מיני חפצים אשר ישארו קסם סטטוס על השחקן כל הזמן\ ישאירו עליו סטטוס גרוע אבל יתנו לו בונוס אחר (האטה תמידית ו+16 לדוגמא)
    מה דעתכם? ואיך מחשבים את דא של הדבשים ככה?
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    תסלח לי על התגובה ה-אולי קצת בוטה אבל למה אתה חושב שזה יהיה יותר מעניין אם תחזק מעט את האורקים, אם אתה רוצה לא עוד סתם אורקים רגילים אז אולי תמציא תת גזע של אורים שהם בצבע צהוב ואוהבים להשתמש בקלשוני הטלה כשהם מסתערים לקרב על גבי תנינים ענקיים (סתם חירטטתי).
    אם אתה רק רוצה לחזק אותם קצת אז לדעתי תמיד עדיף לתת ליצורים שלך כלשהן טקטיקות שיפרידו וישתקו את הקבוצה שלך לפני שהם תוקפים ואז יש להם יתרון. או שתיתן תנאי שטח מועילים להם, אפילו תנאי שטח קסומים שהאורקים התרגלו אליהם. אם אתה רק רוצה לדעת כמה ד"א להוסיף אז תדע שזה שרירותי כי אם תתאר לשחקנים שלך את האויבים טוב והם ינסו לחשוב אני בטוח שהם יצליחו למצוא טקטיקה שתפחית משמעותית את היתרון של היריבים ואז זה לא ישנה כל כך, חוץ מזה אתה תמיד יכול להגיד שהאורק הזה חזק מהרגיל או שאם אתה רוצה סצנה מגניבה תתאר איך האורק שאמן זורק חול אדום לארבעת רוחות השמיים ועננים מתאספים להעניק כוח בעזרת הדםשל הקורבנות שהשמאן הקריב.

נ.ב. מזה ה-16+ למה הוא?

מצטער אם חפרתי
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני מסכים, אין שום דבר מעניין בקסמי סטטוס שכאלה. למעשה, מצאת דרך רק להגביר את מה שהיה משעמם אצלם כבר מראש =)
    אם אתה רוצה אויבים מעניינים, תן להם טקטיקות קרביות מעניינות. שהאורק ישתמש בשרשרת דוקרנית + הכשלה משופרת, ויאיים על כל מי שמתקרב לטווח 3 מ' ממנו, מפיל אותו על הרצפה ומחטיף לו זפטה נוראית. למשל.
    זה לא מונע לשים עליהם קסמי סטטוס בכל זאת, אבל השאלה היא, מאיפה הקסמים האלה מגיעים? אין בעיה להניח שהחבר'ה האלה מסתובבים עם שיקוי כוח שור, זה גם הגיוני אם הם לוחמים רציניים, אבל כדי שישתו אותם צריכים להתרחש שני דברים:
    א. האורקים חייבים להבחין בדמויות בטרם עת, או שיצטרכו לבזבז סיבוב בקרב על שתיית השיקוי (ולא בטוח שזה שווה להם)
    ב. האורקים חייבים להחליט שהדמויות הן אויב משמעותי עבורם (כי לא ירצו לבזבז את השיקוי שלהם על אויב חלש)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי ננסק
    אני מסכים, אין שום דבר מעניין בקסמי סטטוס שכאלה. למעשה, מצאת דרך רק להגביר את מה שהיה משעמם אצלם כבר מראש =)
    אם אתה רוצה אויבים מעניינים, תן להם טקטיקות קרביות מעניינות. שהאורק ישתמש בשרשרת דוקרנית + הכשלה משופרת, ויאיים על כל מי שמתקרב לטווח 3 מ' ממנו, מפיל אותו על הרצפה ומחטיף לו זפטה נוראית. למשל.
    זה לא מונע לשים עליהם קסמי סטטוס בכל זאת, אבל השאלה היא, מאיפה הקסמים האלה מגיעים? אין בעיה להניח שהחבר'ה האלה מסתובבים עם שיקוי כוח שור, זה גם הגיוני אם הם לוחמים רציניים, אבל כדי שישתו אותם צריכים להתרחש שני דברים:
    א. האורקים חייבים להבחין בדמויות בטרם עת, או שיצטרכו לבזבז סיבוב בקרב על שתיית השיקוי (ולא בטוח שזה שווה להם)
    ב. האורקים חייבים להחליט שהדמויות הן אויב משמעותי עבורם (כי לא ירצו לבזבז את השיקוי שלהם על אויב חלש)
    זה דווקא משתלב לי די יפה בהרפתקאה , כי האורקים מצאו מכרה של גבישים קסומים שמחזקים את הנשקים שלהם- אז זו לא בעיה.
    אבל אני אנסה לשלב אסטרטגיה וקסמי סטטוס,למרות שלא דברתי דווקא על כוח שור אלא על האצה או הזנק(זה לא הכי טוב ללוחם ,אבל בכל זאת)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הזנק בהחלט בעייתי ללוחם רגיל. אבל אני כבר מדמיין קבוצה של גובלינים נוכלים שמזנקים הלוך ושוב בין החבורה, נעלמים ומופיעים, וכולם לבושים בבגדים שחורים זהים כך שקשה להבדיל ביניהם - רק האפרט המבלבל מספיק חזק כדי לתת מחסרים לחבורה.
    שתף ב-Google+

הרשמה