תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    נס ציונה
    כידוע, ישפאר הולכת לשווק 5000 יחידות של פלייסטיישן 3 במחיר מופרז של 4400 ש"ח אך לדאבוני הרב זהו ה"חיסרון" הפחות רציני של סוני, והרי לכם הסיבות למה:

1. ה-Firmware של המכשיר עומד היום על גירסא 1.5 ובגירסא ספציפית זו יש בעיה להעלות משחקים סופר מצויינים של פלייסטיישן 2 כגון:

God of War
    MGS 2\3
    Shadow of the Colossus
    Guitar Hero 2
    Okami
    GTA: Liberty City Stories
    Ratchet & Clank 3
    Lumines Plus

המקור:
    http://www.evilavatar.com/forums/sho...d.php?t=26795&

2. לפי מקורות רישמיים של סוני רק 1200 משחקים שונים של פס2 יעלו על הקונוסולה הנוכחית עקב קיצוץ בעלויות הייצור של סוני (החברה מפסידה כסף על כל קונסולה שנמכרת ביפן / ארה"ב),
    סוני החליטה להוציא את שבב ה"רגש" של פס2 והחליטה על הדמיית הקונסולה הקודמת שלה.

המקור: http://www.playthree.net/2007/03/eur...ompatible.html

3. לפלייסטיישן 2 יש (נכון לדצמבר 31, 2006) 8,571 כותרים שונים בכל רחבי העולם (ארה"ב, יפן ואירופה), ורק 1,200 משחקים יוכלו לעלות על הפס3. עכשיו אתם מבינים את האבסורד? במיוחד כשמשחקים כל כך טובים שצויינו בסעיף הראשון לא יעלו לעת עתה על הפס3. סוני אמרה שהיא תפיץ ב-23 לחודש רשימה מלאה של משחקים שכן יעלו.

המקור:
    http://www.scei.co.jp/corporate/data...tatitle_e.html

4. טלוויזיה היי דפינישן לא נמכרות פה בארץ כך שלא תוכלו למצות את היכולות הוויזואליות של הקונסולה "המדהימה" הזאת, כמו כן, ידוע כי הטלוויזיות הרגילות פה בארץ רצות על 50HZ ולא על 60HZ (כמו בארה"ב), מה שאומר שכל משחקי הפס2 והפס3 מרצדים על מסכינו במהירות פחותה בכ-17%!!

המקור:
    http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/915821/29981

5. המחיר של ישפאר.

עתה תחליטו בעצמכם אם שווה לקנות את הקונסולה ב-23 למרץ (יום שישי הבא).

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    כל כך צודק שזה עצוב. איך הסיכוי נהיה גדול יותר לאבד עוד מתחרה בשוק.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נושא הטלוויזיות שרשמת רלוונטי לכל קונסולה קיימת ולא רק לPS3. בכל מקרה אם כבר שמים כל כך הרבה כסף על קונסולה חדשה, עדיף שזה יהיה בבאנדל עם טלוויזיה מתאימה (ואני שם איתכם כסף שהמטומטמים בישפאר אפילו לא יחשבו על תוכנית שיווקית להציע את זה ביחד באיזה באנדל עם LCD בראוויה חדשה)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הכל נכון חוץ מאשר הקטע של ה-50 הרץ (רוב טלבזיות הHD בארץ יודעות לרוץ גם ב-50 וגם ב-60) והעניין של הטלביזיות HD (לי יש אחת בחדר ואחת בסלון אז כנראה שכן מוכרים אותן בארץ...) אלה אם התכוונת לטלבזיות שתומכות ב-1080P שגם אותן יש בארץ (לדוגמה רגזה 42" של טושיבה WL66).
    בקשר לכל השאר, נכון בצורה עצובה. איך נפלו גיבורים...

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    ואם כבר מדברים אז:
    Ten things sony can do to make us buy a PS3

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    נס ציונה
    לא צריך טלוויזיית HD כדי להינות יותר מאיכות הצפייה, מספיק שיהיה לך טלוויזיית מולטיסיסטם שתומכת בכבל component ואתם מסודרים, לדוגמא, הטלוויזיה היפה הזאת:

http://www.samsung.com/id/products/t...Specifications

עולה בסביבות ה-1200 ש"ח והתצוגה שלה פשוט מדהימה, יש לך אפשרות לטשטש קווים (כמו AA במחשב) עם אופצייה שנקראת NR (קרי, הפחתת רעש), ותאמינו או לא, התצוגה של קונסולת הנינטנדו 64 שלי נראת מצויינת מאי פעם אפילו כשמדובר בכבל composite, יתר על כן, ניתן לשנות את התצוגה לאיכות דינמית ואף לקבוע מהירות של 60HZ במידה והמשחק מאפשר זאת (Pro Evolution 6 לדוגמא).

בכל מה שקשור לטלוויזיות HD, אין לי מושג ירוק, סתם הסתמכתי על טאלקבק של מישהו בYNet.

שוב פעם, אם יש לכם טלוויזיה עם יציאה כחולה, ירוקה ואדומה אתם מסודרים. רק מה, צריך למצוא את הכבל הזה לפני שרוכשים פלייסטיישן 2 או 3:

http://www.pricegrabber.com/search_g...sterid=4071385

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אכן ישנה בעיה. בקשר לטלווזיה בהחלט יש היום בארץ HD מתאים לפחות לרמה הנוכחית של תצוגת הקונסולות.
    אבל לדעתי המחיר היקר הוא זה שמגמד את כל הבעיות. הרי אם המחיר היה 2000 ש"ח זה לא היה נורא אם המשחקים של PS2 לא היו רצים - היה לנו מספיק כסף לקנות חדשים...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    ואני רואה בה יופי HD...

ואני רוצה להזכר בכמה משחקי XBOX ה-360 תומכת? ובכמה משחקי קיוב הWII תומכת?
    יש באמת הרבה סיבות לא לקנות את הPS3 אבל מה שהעלו פה ממש טפשי.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי sagioto
    ובכמה משחקי קיוב הWII תומכת?
    ב-100 אחוז מהם.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    ב-100 אחוז מהם.
    בדיוק.

וסוני אמרו בפירוש שיהיו עדכוני firmware שבעזרתם יתמכו עוד משחקי PS2.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    ואני רואה בה יופי HD...

ואני רוצה להזכר בכמה משחקי XBOX ה-360 תומכת? ובכמה משחקי קיוב הWII תומכת?
    יש באמת הרבה סיבות לא לקנות את הPS3 אבל מה שהעלו פה ממש טפשי.
    כרגע, לדעתי, זו אחת הסיבות העיקריות לא לקנות כרגע PS3. לא לאקסבוקס המקורי ולא לגיימקיוב הייתה את הכמות הבלתי הגיונית של משחקים מעולים שיש ל-PS2. אפילו לא קרוב. אני מניח שצריך לחכות שסוני אירופה ישחררו את הרשימה המלאה של משחקים נתמכים לפני שנחרוץ ככה את דינם, אבל עדיין, אני מניח שלפחות בשלב הראשון יהיו לא מעט משחקים נהדרים שלא יתמכו ע"י הקונסולה החדשה. וזה עצוב, וחבל. כשקנה את ה-PS3 (וזה בטח יקרה יום אחד) אני ארצה לדעת שאוכל לשמור על כל אוסף ה-PS2 שלי ועדיין לאפסן את הקונסולה הישנה בארון. זה לא שיש לי יותר מדי מקום מיותר בחדר.

בנוסף, יש כאן גם את עניין הזילזול הבוטה של סוני באירופה. כשהם דחו את ההשקה בארבעה חודשים וטענו כי "לשוק האירופאי לא איכפת" זה היה מעליב. העובדה שאנחנו גם מקבלים גירסה נחותה של הקונסולה במחיר גבוה בהרבה כבר בלתי נסבלת.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    נס ציונה
    נכון לעכשיו השמועות גורסות כי גירסת החומרה של הגירסה האירופאית תהיה 1.6 וכן עידכון לגירסה זו תהיה קיימת לקונסולות היפניות והאמריקאיות, גירסה זו תאפשר למשתמשים להוריד תכנים שונים כולל תיקונים פה ושם.

הרבה מפנטזים על הפלייסטיישן 3 בתור הקונסולה הכי פרוצה מבין מתחרותיה היות וסוני נותנת 60 גי'גה על המקום, מה שהרבה לא יודעים, זה ש-HOME "הדבר הבא", לדברי סוני יכיל למעשה סוכני RIAA ו-MPAA שיפקחו על התוכן שבדיסק הקשיח של כל משתמש (אולי יהיה ניתן לעקוף את זה אך אני בספק)!

מקורות: http://www.gamingbits.com/content/view/1662/2/
    http://yro.slashdot.org/article.pl?s...53226&from=rss

הרבה ישראלים עדיין משתמשים בקונסולה הישנה של סוני בגלל ספריית המשחקים העצומה שלה ולכן נכון לעכשיו עדיין מוקדם לחרוץ את דינו של הפלייסטיישן 3, אבל אם יבואן כלשהו יחליט להביא רישמית את ה- Wii אז ניתן יהיה לומר שמלחמת הקונסולות כבר פה בישראל.

לפי הצפי האישי שלי, הקונסולות של הדור הבא (360, PS3, WII) יילחמו על לב הצרכנים ומי שיימכר הכי טוב ויזכה להכי הרבה משחקים (כמו ה-PS2) היא זו שתיפרץ ותבוא לישראל באופן רישמי. אולי ישפאר מודעים לעובדה שה-PS3 ייכשל ולכן כנראה כאן נעוצה הסיבה העיקרית למה הם מנסים להרוויח מזה כמה שיותר כסף טרם נפילתה של האימפרייה סוני (שאגב לא איכפת לה מההאירופאים, כפי שציין ארז) בשוק משחקי הווידיאו.

נ.ב. כמעט שכחתי לציין שמלבד המחיר האבסורדי של ישפאר מדובר בחברה ששירות הלקוחות שלה לוקה בחסר (אפילו את האתר שלהם הם עדיין לא בנו ב: isfar.co.il), אני הייתי מחכה ליבואן נורמלי מאשר לירידת מחירים דרסטיים, אל תשכחו שפס הייצור הראשון תמיד עושה בעיות במיוחד אצל סוני!

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    כרגע, לדעתי, זו אחת הסיבות העיקריות לא לקנות כרגע PS3. לא לאקסבוקס המקורי ולא לגיימקיוב הייתה את הכמות הבלתי הגיונית של משחקים מעולים שיש ל-PS2. אפילו לא קרוב.
    מצטער להגיד אבל זה אחד הטיעונים הטפשיים ששמעתי הרי WII ו-360 בטח שלא ינגנו לך משחקי PS2.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    מצטער להגיד אבל זה אחד הטיעונים הטפשיים ששמעתי הרי WII ו-360 בטח שלא ינגנו לך משחקי PS2.
    באמת שאני רוצה להגיב לזה, אבל אני פשוט לא מוצא מילים אחרות חוץ מ"מה הקשר". אה, וגם "מי אתה חושב שאתה שתקבע בשבילי מה זה טיעון טפשי כשמדובר ב-4,500 שקל", אבל זה עניין אחר.

את דעתי כבר נימקתי. אם תקרא אותה, תפנים אותה ותגיב לעניין אשמח להמשיך לנהל את הדיון.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    באמת שאני רוצה להגיב לזה, אבל אני פשוט לא מוצא מילים אחרות חוץ מ"מה הקשר". אה, וגם "מי אתה חושב שאתה שתקבע בשבילי מה זה טיעון טפשי כשמדובר ב-4,500 שקל", אבל זה עניין אחר.

את דעתי כבר נימקתי. אם תקרא אותה, תפנים אותה ותגיב לעניין אשמח להמשיך לנהל את הדיון.
    אתה כתבת שלשתי המתחרות אין מאגר משחקים כ"כ גדול ובגלל זה אם הPS3 לא תומכת לאחור זה הרבה יותר חמור, אם כ"כ חשוב לך להמשיך לשחק במאגר בעתיד האופציה הכי טובה חוץ מלהחזיק PS2 היא הPS3. בכל מקרה אני לא קובע כלום לאף אחד, לפי דעתי זה הטיעון שכתבת הוא טיפשי, ובכלל כל הנושא של תמיכה לאחור הוא עניין הרבה יותר גדול ממה שעושים ממנו, אמנם יש משחקים מעולים לPS2 שיוצאים בדיוק עכשיו אבל אני באמת לא רואה את עצמי חוזר בעתיד למשחקים האלה, אני בטוח שרוב הגיימרים הממוצעים לא שולפים משחק אחרי ששכב כמה שנים ומשחקים בו.

ואמנם מנהל אתר אבל אתה מגיב בהתנשאות.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אתה כתבת שלשתי המתחרות אין מאגר משחקים כ"כ גדול ובגלל זה אם הPS3 לא תומכת לאחור זה הרבה יותר חמור, אם כ"כ חשוב לך להמשיך לשחק במאגר בעתיד האופציה הכי טובה חוץ מלהחזיק PS2 היא הPS3. בכל מקרה אני לא קובע כלום לאף אחד, לפי דעתי זה הטיעון שכתבת הוא טיפשי, ובכלל כל הנושא של תמיכה לאחור הוא עניין הרבה יותר גדול ממה שעושים ממנו, אמנם יש משחקים מעולים לPS2 שיוצאים בדיוק עכשיו אבל אני באמת לא רואה את עצמי חוזר בעתיד למשחקים האלה, אני בטוח שרוב הגיימרים הממוצעים לא שולפים משחק אחרי ששכב כמה שנים ומשחקים בו.

ואמנם מנהל אתר אבל אתה מגיב בהתנשאות.
    אני לא יודע מאיפה להתחיל, אז אני אחלק את זה לנקודות:

1. תמיכה בדור הקודם - לדעתי, כפי שכבר כתבתי, זה עניין מאוד גדול כשמדובר ב-PS3. אין מה לעשות - ה-PS2 היא אולי הקונסולה עם הכי הרבה משחקים טובים אי פעם. אין מה לעשות #2: כשסוני הכריזו שאוכל לשחק בכל אלה על ה-PS3 זה היה כיפי ונחמד. פחות מזיז לי שאני לא יכול לשחק במשחקי אקסבוקס מקורי על ה-360, כי מה לעשות, רוב משחקי האקסבוקס המקורי לא מעניינים אותי. מצד שני, הרבה *מאוד* משחקי PS2 מעניינים אותי. שלמתי הרבה מאוד עליהם, והייתי שמח להמשיך לשחק בהם גם בקונסולה הבאה של סוני, במקום להחזיק שני דורות באותו מדף.

2. עיתוי - כפי שאמרתי, נכון *לעכשיו* העניין הזה מרתיע אותי מלרכוש PS3. אולי בעוד שנה-שנתיים-שלוש תהיה לקונסולה מספיק משחקים טובים כדי לגרום לי לקנות אותה בלי קשר, אבל כל עוד היא במצב הנוכחי שלה - התמיכה לאחור היא עניין די חשוב בשבילי. אפשר לתת את דוגמת ה-PSP: אם סוני היו נותנים את התמיכה למשחקי ה-PS1 בשלב מוקדם יותר, אולי הקונסולה הזאת לא הייתה מעלה אבק אצלי.

3. משחקים ישנים - לכל אחד יש את הרגלי הגיינג שלו, אני מניח. אני מאוד אוהב מדי פעם להריץ משחקי SNES, מגה-דרייב, ואפילו NES ומאסטר סיסטם. משחק טוב נשאר משחק טוב, ואני שמח לחזור ולשחק בקלאסיקות. אם הייתי יכול לעשות זאת בדרך קלה על הקונסולות של היום, במקום להריץ אמולטורים - הייתי שמח הרבה יותר. אין מה לעשות, לשחק על קונסולה, על טלוייזיה, עם ג'ויסטיק זו הרגשה אחרת. אני לא משלה את עצמי - אם אקנה PS3 סביר להניח שה-PS2 תעבור לארון העליון ולא תצא משם יותר מדי זמן. חבל לי שזה אולי ימנע ממני לשחק בחלק מהקלאסיקות. מה גם שעכשיו, עם החלפת הדור, אפשר למצוא משחקי PS2 במחירים מצחיקים.

4. מנהל אתר - אני לא מנהל האתר.

5. התנשאות: יש כאן עניין של סמנטיקה. אם היית כותב בהודעה הראשונה שלך "לדעתי הטיעונים שלך לא תופסים" מאשר "מצטער להגיד אבל זה אחד הטיעונים הטפשיים ששמעתי" על דבריי לא הייתי מגיב כמו שהגבתי. יחס גורר יחס, קרא איך המילים שלך נשמעות (או שאולי - נקראות) לפני שאתה מאשים אחרים בהתנשאות.

6. ועם זאת - התנצלות: צר לי אם מצאת את דבריי מתנשאים, זוהי לא הייתה הכוונה.

שבת שלום.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007

5. התנשאות: יש כאן עניין של סמנטיקה. אם היית כותב בהודעה הראשונה שלך "לדעתי הטיעונים שלך לא תופסים" מאשר "מצטער להגיד אבל זה אחד הטיעונים הטפשיים ששמעתי" על דבריי לא הייתי מגיב כמו שהגבתי. יחס גורר יחס, קרא איך המילים שלך נשמעות (או שאולי - נקראות) לפני שאתה מאשים אחרים בהתנשאות.

6. ועם זאת - התנצלות: צר לי אם מצאת את דבריי מתנשאים, זוהי לא הייתה הכוונה.

שבת שלום.
    רות,
    באמת הייתי צריך לנסח את זה טוב יותר

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    זה יפה שהוווויייייי תומכת בכל המשחקים של הקיוב... האמת שזה דיי קל כאשר משתמשים באותה חומרה עתיקה.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    זה יפה שהוווויייייי תומכת בכל המשחקים של הקיוב... האמת שזה דיי קל כאשר משתמשים באותה חומרה עתיקה.
    כן, זה די מצחיק שGODFATHER יצא לשתי הקונסולות עם אותה גרפיקה, ב-WII הוא קיבל 8 על גרפיקה וב-PS3 הוא קיבל 4.5.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    כן. לפחות הם שמו שני גיימקיוב וחיברו אותן בסלוטייפ חזק.

הרשמה