תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    שיחקתי שעתיים~ בחבילת ההגברה Northern Strike ל 2142, והנה סיכום:
    החבילה עצמה מביאה לנו מצב קרב חדש, Assault Lines, שבו ה PAC מגינה על בסיס ראשי שאותו אי אפשר לכבוש לפני שכובשים לה את שאר הדגלים. מה שמוזר במצב הזה זה שגם אחרי שכובשים את הבסיס הראשי המשחק ממשיך עד שנגמרים הטיקטים... כמעט ולא מרגישים בהבדל מ Conquest.
    ה EU הם תמיד התוקפים ויש להם את ה Goliath שעליו אפרט בהמשך.
    כמו כן החבילה מביאה לנו שלוש מפות חדשות, כולן במצב Assault Lines ,אבל שתיים גם בטיטאן. אין Conquest (אבל כמו שאמרתי Assault Lines זה Conquest).
    הסקינים של החיילים נראים הרבה יותר יפה, ולכל הרכבים והתותחים במפה יש סקינים מושלגים מה שבאמת נראה נחמד.
    כמו כן נוספו כמה פרסים חדשים, גם הם מושלגים אפרט בהמשך.
    ----
    רכבים:
    Speeder

רכב שיש רק ל PAC. השליטה בו היא כמו בטנק של ה PAC אבל הרבה יותר גמישה ומהירה, מה שמקנה לו יתרון עצום בהתחמקות מאויבים. לנהג יש תותחים כמו של ה WALKER, ולגאנר יש מטול אוטומטי ו- TV MISSILES.
    לא ראיתי טרור עם הרכב הזה, למרות שאני מאמין שמי שיקלוט את הטריק כבר יעשה איתו טרור כי הוא ממש חזק.

Goliath

רכב שיש רק ל EU.
    הרכב הזה הוא בעצם מבצר נייד, שאמור לסייע ל EU ב Assault Lines. לא ראיתי יותר מדי סיוע, כנראה כי עדיין לא יודעים להשתמש בו כראוי.
    הרכב הזה מאוד מאוד כבד ואיטי. לנהג יש משגר של Motion Mines, ומין שוטגאן מפלצתי (בתמונה הראשונה- המשגר מימן).
    לגאנרים, ארבעה במספר, יש 2 מכונות יריה כמו של הגאנרים ב APC, ו 2 תותחים שיורים משהו כחול ומוזר (קצת כמו הפלאזמה בQUAKE3).
    הרכב מתקן+מחמש ואולי גם מרפא (לא בדקתי) כל מי שנמצא ליד החלק האחורי שלו, מה שמאפשר התקדמות בטוחה לאורך המפה.
    כמו כן הוא מתקן את עצמו בקצב די מהיר. כדי להשמיד אותו צריך להרוס את שבעת הפאנלים המיוחדים שיש עליו, אפשר לראות בתמונה השלישית (2 מאחורה, 2 בימין, 2 בשמאל ואחד על הגג מקדימה). כאשר הפאנלים מושמדים הוא כבר לא מתקן את עצמו, ואז זה עניין של שלוש ארבע טילים רגילים.
    ----
    זהו בעצם, החבילה מוסיפה רק שני רכבים.
    ----
    אנלוקים:
    החבילה מוסיפה 10 אנלוקים חדשים, 2 לכל קיט, 1 ל Squad Leader ועוד 1 ל Player Abilities (זה כבר מתחיל להרגיש כמו משחק תפקידים). את האנלוקים האלה ניתן לפתוח רק כאשר פתחתם את כל האנלוקים הקודמים באותו עץ.

נתחיל בRecon:

DS-22 Sniper Decoy

יצא לי לבדוק אותו כ- Field Upgrade. חוץ מלעשות ביפים חמודים הוא לא עשה יותר. לפי מה שהבנתי בפורומים בחו"ל, הוא יוצר פיתיון שחיילי האויב רואים, כנראה בקסדה שלהם ואולי גם ב UAV. אם זה באמת ככה אז השימושים שלו רבים מאוד.

TL-S1C Camo Upgrade

מאריך את הזמן של ההסוואה. לא תופס מקום כאנלוק.

Assault:

Advanced Magazine

מגדיל את המחסניות של האנלוק שוטגאן/מטול לאסולט. במקום 3 כדורים במחסנית יש 4, כמו כן במקום 3 מחסניות יש 4. מצאתי את האנלוק הזה מאוד שימושי, גם בגלל שהוא לא תופס מקום כאנלוק, וגם בגלל שעכשיו אפשר להרוג שני אויבים במחסנית אחת. לפני כן יכולת רק להרוג אחד, ולפצוע את השני עם הכדור השלישי שנותר לך. כמובן שאם הם צמודים אז שניהם מתים, אבל אני מדבר על בנפרד. זה בקשר למטול. אני מניח שזה עוזר גם לשוטגאן עם יותר כוח אש, אבל לא ניסיתי, השוטגאן סתם קקא.

CM3-N Radar Grenade

זהו בעצם רימון UAV. הוא נותן UAV קצר למשך שלוש שניות ומשאיר אחריו עשן כשהוא מתפוצץ.
    יצא לי לבדוק אותו כ- Field Upgrade, לא משהו. השטח של הUAV נורא קטן, אי אפשר לחמש את הרימון בחזרה, והעשן שהוא משאיר אחריו קטן יותר מהעשן שיוצא לי מהתחת. אפשר לוותר עליו.

Engineer:

MMB-5 (Motion Mine Bait)

כלי שימושי ביותר לניקוי Motion Mines. לפני הכלי הזה לא היה פתרון מעשי.
    כאשר משליכים את הרימון הזה לעבר חבילה של Motion Mines, הוא מושך את כולם אליו ומתפוצץ אחרי כמה שניות ביחד עם המוקשים. חביב ביותר לפי דעתי.

SMG Clip Expansion

מגדיל את כמות הכדורים ב SMG של האנג'ניר.

Support:

IDS-1 'Infantry Sonar'

אנלוק מ-ע-ו-ל-ה! מדביקים אותו על קיר, על תקרה, איפה שבא לכם, והוא נותן UAV! אחח זה תענוג אמיתי. שיחקתי עם שחקני קלאן והם עשו בו שימוש פנטסטי.

ESP (Explosive Sticky Projectiles)

זהו בעצם שוטגאן שיורה פצצות RDX. יצא לי לראות חייל אויב מנסה להוריד WALKER איתו, הוא ממש לא הצליח, למרות שהWALKER לא זז והוא פגע בו עם כל פצצה. כנראה יש קאצ'.

Squad Leader:

SL-RPU (Squad Leader Reinforcement Prioritizing Utility) (בולשיט אחד גדול בקיצור)

האנלוק הזה מאפשר לכל מי שנמצא בסקוואד שלך לעשות SPAWN מהר יותר. לא יצא לי לבדוק אותו. אני מניח שבמקום 15 שניות לספון זה נותן 10.

Player Abilities:

SAB-1b Shock Absorber Boot

המגף הזה... כן, מגף במשחק FPS, מגף.. המגף הזה מגדיל את הגובה שמאבדים כוח כשנופלים, וטוען את הספרינט מהר יותר. תגידו לי שזה לא הופך ל MMO המשחק הזה?

פרסים:

Arctic Combat Badge

ברונזה: 6 הריגות בסיבוב במפה של Northern Strike.
    כסף: שעתיים במפה של Northern Strike (לא בסיבוב אחד, אלא בכללי) + 10 הריגות בסיבוב.
    זהב: חמש שעות במפה של NS + 14 הריגות בסיבוב.

Vehicle Excellence Badge

ברונזה: 5 הריגות בסיבוב ברכב של NS.
    כסף: שעה ברכב של NS ו 8 הריגות עם רכב של NS.
    זהב: 4 שעות ברכב של NS ו 12 הריגות עם רכב של NS.

Operation Snowflake Ribbon

40 הריגות עם הספידר בכללי + 5 הריגות בסיבוב עם הספידר.

Transporter Duty Ribbon

שעתיים של שימוש בגוליית בכללי + 9 הריגות בסיבוב.

Cold Front Unit Service Ribbon

2 נצחונות בכל מפה של NS בכללי + 15 הריגות בסיבוב אחד באחת ממפות NS.

Meritorious Winterstrike Ribbon

הכל בכללי: 4 השמדות של ספידר, ו 5 מיתות על ידי הספידר + 2 השמדות של הגוליית ו 5 מיתות על ידי הגוליית. כן, צריך למות כדי לקבל את הפרס הזה :\

Assault Lines Attack Pin

צריך לכבוש את הבסיס האחרון של ה PAC במצב Assault Lines, לא בהכרח את הבסיס הראשי.

----------
    לסיכום אומר שהחבילה הזאת שווה 9 דולר, אבל לא 50 שקל. אם היא הייתה עולה 9 שקל הייתי אומר לכם לרוץ לקנות.
    אם אתם ממש חייבים אנלוקים ואתם זונות פרסים, אז החבילה הזאת מתאימה לכם.

והנה סרטון קצר, משהו שקלטתי ברגעים הראשונים שלי במשחק:
    http://hosted.vgames.co.il/bf/%f1%f8...fibrilator.wmv
    אפשר לשמוע את נהור ברקע, אלוהים יודע מה הוא רוצה.

את התמונות של האנלוקים והפרסים וגם את הדרישות שלהם לקחתי מאתר http://totalbf2142.com

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    מאיפה השגתה תחבילת הרחבה >< ?

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    אחלה הסברים נתנאל. גם לי יש את ה-booter pack הזה עם אתה רוצה לשחק ביחד
    אז תוסיף אותי ל-Buddy List או שפשוט דבר איתי ב-XFIRE.

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    יפה.
    מדריכים כאלה עושים את הפורום לאיכותי ורציני.
    כל הכבוד על ההשקעה יא תימני עצלן.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    יפה מאוד נתנאל, אחלה של סיקור.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    ובקיצור שוב EA וDICE שמות זין על קהילת BF, כמו שצריך לעשות לכל הפראיירים שעוד ממשיכים לקנות את החרא שזורקים עליהם.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נאור. בשם כל קהילת BF בארץ, אנא, שים את
    אסף בכלא ברגע שרגליו ידרכו בבסיס החיול. (בקו"ם נדמה לי)

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי RightInTheFace
    נאור. בשם כל קהילת BF בארץ, אנא, שים את
    אסף בכלא ברגע שרגליו ידרכו בבסיס החיול. (באקום נדמה לי)
    בסיס קליטה ומיון AKA בקו"ם. <:
    אמא שלך זונה, אגב.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    יפה מאד!

אממ הרובה החדש הזה של הסופורט לא יורה RDX ... הוא יורה משהו יותר דומה לרימונים בפיצוץ שלו (יותר חלש מהטילים של האאסולט) אבל בטח לא RDX... ראית את הפיצוץ של הRDX והפיצוץ של הרובה הזה? הבדל של יום ולילה... ובגלל זה הוא לא יוריד WALKER...

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    יפה מאד!

אממ הרובה החדש הזה של הסופורט לא יורה RDX ... הוא יורה משהו יותר דומה לרימונים בפיצוץ שלו (יותר חלש מהטילים של האאסולט) אבל בטח לא RDX... ראית את הפיצוץ של הRDX והפיצוץ של הרובה הזה? הבדל של יום ולילה... ובגלל זה הוא לא יוריד WALKER...

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    WTF
    מגף?
    מגף?????????
    אשכרה MMO

זה גם מחזק את השמועות ש BF הבא יהיה MMOFPS
    פרוק בדוק ונצור

אחלה ביקורות
    אולי תעשה כאלה לכל מוצר חדש של DICE?

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    מדריך לפנייייייייייייייים
    פשוט מסודר.. מובן.. כל הכבוד.. ממש עשה לי חשק לשחק..
    רק הזין הזה המשחק לא עולה.. תודות לגימס ותוכנת הEALINK שלו
    ומנהל.... תוסיף לנעוץ... או לשימושון!!

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי JackReacher
    WTF
    מגף?
    מגף?????????
    אשכרה MMO

זה גם מחזק את השמועות ש BF הבא יהיה MMOFPS