תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    סקוט סטיינר נגד DDP, חלק II
    לסטיינר וDDP הייתה עוד קטטה לפני סופרברול 2001. DDP כוסח וקווין נאש עזב איתו מאוחר יותר, וכך שינה את פורמט המופע כולו. סטיינר אמר כמה דברים מיותרים על DDP ואשתו בזירה. מאחורי הקלעים, השניים נקלעו לקטטה בה DDP התנפל על סטיינר, כוסח, וכמה מתאבקים היו צריכים להפריד. כדי לפצות על הזמן שאבד, מייק סנדרס והנצ´ורל בורן ת´רילרס הגיעו לזירה ואלתרו קצת על המיקרופון.

ניו ג´ק נגד בריאן פילמן
    ב1 ביוני, 1996 בריאן פילמן חזר לזירה של ECW שבוע בלבד אחרי ששבר את רגלו בתאונה. פילמן נתן פרומו בזירה שם הוא הזכיר את הNWA (להקת הראפ, לא ארגון ההיאבקות). עד היום אף אחד, למעט ניו ג´ק יודע בבטחה מה הוא חשב לעצמו אבל כנראה שהוא או שמע לא נכון או קיבל דיווח לא נכון, אבל הוא השתגע מאחורי הקלעים ודיבר על מילת הN הנצחית. כשפילמן חזר אחורה, בכיסא הגלגלים שלו, השניים נכנסו לעימות חם ורבים מאמינים שניו ג´ק תכנן לתקוף את פילמן המוגבל באותה תקופה. פילמן מעולם לא נסוג. ניו ג´ק איים לעזוב את החברה ופילמן לא חזר לעבוד בשבילה. מספר ימים לאחר מכן, פילמן חתם עם הWWF

קווין נאש נגד ז´אן פייר לה-פיט, 1995
    פייר לא רצה לעשות ג´וב כשWWF היו בקוויבק. יש שמועות על ספוט בו לה-פיט הכה את נאש עם הפינישר שלו, הקנונבול, בצורה מאוד טובה וחזקה. נאש לא מכר את המהלך בכלל, קם, נתן ללה-פיט כמה מכות, ג´קנייף וכיסה אותו ל3.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    אני בחיים לא הייתי מתחיל קטטה עם סקוט סטיינר, לבחור כוח של משאית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    למי שלא יודע ניו גק יושב כרגע בכלא אחרי שדקר מתאבק אחר באמצע קרב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    שמעתי גם שיצא DVD על ניו גק, ולפי מה שהבנתי הבן אדם מטורף אמיתי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    יאאלה סקוט סטיינר חזק! וניו ג'ק משוגע!!!!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שמתי לב שהביוגרפיות שטי בון מכין הם בעיקר של מתאבקים מסמאקדאון Raw ומתאבקי עבר.
    אולי תכין לנו איזה ביוגרפיה של מישהו מ-WCW כמו רוב ואן דאם או טאז?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    סבבה אני אשתדל
    שתף ב-Google+

הרשמה