תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 55
    הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    אוקיי לדוד שלי יש בר מצווה בסוף החודש, דודים מארה"ב רוצים להביא לו Wii
    כמה שאלות,הדרך להשיג משחקים היא רק דרך הורדה שלהם?, או שאפשר גם דיסקים ?
    אם כן איזה 2 משחקים אתם ממליצים להם להביא לו ביחד עם זה?
    ssx נראה טוב, גם זלדה , תגידו לי מה אתם חושבים

תודה רבה=]

עריכה:
    הגיוני שבאמזון הכי זול ווי עולה 360 דולר?, הייתי בטוח שהרבה פחות :O
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    קשה מאוד, גם היום, למצוא Wii. נינטנדו לא ציפו לדרישה כזו, אז כן, המחיר שלו יכול לעלות במקומות. המחיר הוא 250 דולר, אם אפשר להביא מארה"ב, הם יצטרכו ללכת לחנויות כמו Walmart או Toys R Us (כי הבנתי שבחנויות המתמחות במשחקים הם ממש לא בנמצא).

משחק זלדה כמובן שווה במיוחד, SSX נראה טוב, Sonic נראה טוב, Elebits שונה ומיוחד, Wario Ware הוא לכל המשפחה, ואם הם נוחתים קצת אחרי אפריל, אז אולי שווה להזמין את Super PAper מריו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אם אתה מוגבל לשני משחקים בלבד, קנה את זלדה ופייפר מריו :inlove:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    אם אתה מוגבל לשני משחקים בלבד, קנה את זלדה ופייפר מריו :inlove:
    אני הייתי קונה את FARCRY! :funny:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    גם אם אתה לא מוגבל לשני משחקים בלבד, כנראה שזלדה ופייפר מריו הם שני המשחקים שאתה צריך לקנות (ועוד נראה לגבי פייפר מריו, הוא עוד לא באמת יצא).
    שאר משחקי הWII שיצאו עד היום מקבלים ביקורות מאד פושרות: הנה, מה למשל נסגר עם Tiger Woods שכולם היללו לפני שהוא יצא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    אממ תודה רבה, עוד שאלה קטנה
    החבילה מגיעה עם הנאנוצ'אק?, או שצריך לקנות בנפרד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כן, אתה מקבל נונצ'ק אחד ושלט אחד באריזה אבל אם אתה רוצה לקנות שלט נוסף אז הננצ'ק צריך להקנות בנפרד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נדב חחחח איזה בדרן

גולמר, אתה יכול להוסיף את SSX ו-ווריו-וור.

נכון, תמיד יהיו ויכוח בין המבקרים, אך מכיוון שאין הסכמה מוחלטת בין המבקרים לגבי המשחקים האלה, אז השואל עדיין יכול לבדוק אותם בעצמו ולהחליט מה מתאים לו. תתפלא אם אספר לך שהיו כמה (אמנם בודדים מאוד), שלא אהבו את טווילייט פרינסס, למרות הביקורות שלו?

אני אפילו הייתי מוסיף את אקסייט טראק לתמונה - למרות כמה מהביקורות, גיימרים רבים שניסו אומרים שהוא המשחק השני הכי אהוב עליהם בווי ואחד ממשחקי המירוצים הכי ממכרים ששיחקו. אין צורך להיות משועבדים לביקורות.

ומי הילל את טייגר וודס לפני שיצא? אם רמזת עליי, אז אמרתי שיש בו פוטנציאל אדיר להיות מה שווי-ספורטס לא היה. בביקורת ב-IGN אמרו שבחלק מהדברים הוא הצליח, אך בחלקים אחרים, ווי ספורטס עשה עבודה טובה יותר דווקא.

בגיימספוט הקשוחים זה מה שכתבו עליו -

Tiger Woods 07's excellent use of the Wii's motion-sensing abilities makes it a worthwhile purchase for anyone looking to hit the links on the Wii.

זאת למרות הציון 7.5 שנתנו לו. קרא גם את המילים המסכמות, הן יותר חשובות.

ומריו זה מריו. פייפר יהיה משחק חובה. על דברים מעטים אני מוכן להתחייב, אך כאן אני מוכן להתחייב, ותהיה מוזמן לצטט אותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    call of duty 3 ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    שמע, אני ממליץ לך לקרוא על משחקים ב-gamespot.com.
    לא הייתי קונה את CoD3, אבל הייתי קורא על Red Steel למרות ביקורות רעות, שווה לקרוא ולהתנסות בו בכל מקרה אם בא לך משהו ממבט ראשון. מה גם ש-Moh: Vanguard אמור לצאת החודש גם. ויש התרשמות חדשה ב-IGN:
    http://wii.ign.com/articles/773/773027p1.html
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    הייתי קורא על Red Steel למרות ביקורות רעות, שווה לקרוא ולהתנסות בו בכל מקרה אם בא לך משהו ממבט ראשון.
    לא, לא, ושום פעם לא. Red Steel הוא השטן. אם בא לך ממשהו מבט ראשון לך תשחק Daikatana. הרבה יותר טוב.

כן, המשחק היחיד שניתן להמליץ עליו כרגע הוא זלדה. Paper Mario נראה טוב גם כן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    שיחקת בו ג'יימז? מה הטוב ומה הרע?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    כן, המשחק היחיד שניתן להמליץ עליו כרגע הוא זלדה. Paper Mario נראה טוב גם כן...
    גם וואריו וור נראה חמוד לאללה, לא הסגנון שלי אבל למי שאוהב דברים כאלה אני בטוח שהוא יהנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    שיחקת בו ג'יימז? מה הטוב ומה הרע?
    כן, אפילו רכשתי אותו.

מה טוב? מוסיקה...

מה רע? גרפיקה, משחקיות, עלילה, דמויות... מממ... אין מולטי, יש טונה של באגים, השליטה על הפנים, AI טיפש...

נו, הכל חוץ ממוסיקה.

נכתב במקור על ידי DrKeo
    גם וואריו וור נראה חמוד לאללה, לא הסגנון שלי אבל למי שאוהב דברים כאלה אני בטוח שהוא יהנה.
    אני זוכר שבזמנו כשהמשחק יצא קיבלתי איזה מייל מנינטנדו עם כותרת בסגנון של "נינטנדו מביאה לך 200 מיקרו-משחקים"... באותו הרגע קיבלתי חשק עצום לשלוח להם בחזרה משהו בסגנון של "מאז זלדה אני עדיין מחכה שנינטנדו תביא לי משחק מלא אחד".

נו, אבל אני לא חושב שלשרת של נינטנדו שמספים את זה יהיה ממש אכפת...

בקיצור, לא יודע מה אנשים מוצאים במיני / מיקרו משחקים האלה, ממש לא.

טכנית מאז שסיימתי את זלדה בנובמבר ניתן לומר שיש לי בכלל Gamecube... לא שאני מתלונן, פשוט קצת מתגעגע לבקר של ה-Wii.

לפני כמה ימים הזמנתי את God of War 2 ואמרתי לעצמי שאני חייב להזמין גם משהו ל-Wii, עברתי על הרשימה של המשחקים 10 פעמים... הכל פשוט זבל... בסוף הזמנתי Fire Emblem ל-GC. לפחות ניגע ב-Wii-mote בדרך להפעיל אותו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני דווקא שמעתי דברים אחרים על Red Steel, סתם מאנשים, אף אחד לא אמר שהוא טוב, אבל אמרו שהוא נחמד סך הכל ויש פוטנציאל לכותר הבא. יש מצב שאפשר לשאול אותו ממך?

לא יודע, אני אולי הייתי מנסה את SSX או סוניק, על שניהם דעות המבקרים חלוקות. זה ממש מוזר שמשחקים ל-Wii מקבלים לרוב תוצאות נורא מנוגדות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    וניתן להוסיף גם את טראומה סנטר, סוניק, SSX ועוד כמה. כולם טובים, לא מושלמים, אבל טובים עד טובים מאוד. אם ג'ימס קנה את רד סטיל, אז השואל יכול להרשות לעצמו לקנות את אחד מאלה בלי להתבייש.

ג'ימס, אתה ממשיך לעשות את אותן הטעויות הישנות שלך. לא קונים משחק חלש רק כי יש יובש ביציאת משחקים אחרים, טובים יותר.

וחוץ מזה, זה נכון שרבים לא אהבו את רד סטיל, אבל פה ושם קראתי דעות של גיימרים שממש נהנו ממנו. מוזר, אה? אני, בכל אופן, נוטה לחשוב שדעתי תהיה זהה לשלך בכל מה שנוגע אליו, ולכן לא אוכל להמליץ עליו לשואל.

ואם אתה ממש נואש למשחק ווי חדש, אז קנה את פייפר מריו, הוא כמו משהו מלהיב שיהיה כיף לשחק!

אגב, לא הורדת את DCK ל-VC?? מדוע ולמה??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    ג'ימס, אתה ממשיך לעשות את אותן הטעויות הישנות שלך. לא קונים משחק חלש רק כי יש יובש ביציאת משחקים אחרים, טובים יותר.

וחוץ מזה, זה נכון שרבים לא אהבו את רד סטיל, אבל פה ושם קראתי דעות של גיימרים שממש נהנו ממנו. מוזר, אה?

ואם אתה ממש נואש למשחק ווי חדש, אז קנה את פייפר מריו, הוא כמו משהו מלהיב שיהיה כיף לשחק!

אגב, לא הורדת את DCK ל-VC?? מדוע ולמה??
    אני לא ממשיך לעשות את אותן הטעויות, עשיתי את הטעות הזאת פעם אחת - Red Steel. אם הייתי ממשיך לעשות את אותן הטעויות אז הייתי קונה עכשיו את אחד מהמשחקים המטופשים שאתם ממליצים לפותח הדיון במקום את Fire Emblem...

ברור שישנם גיימרים שנהנו מ-Red Steel... אם תחפור מספיק תוכל להנות מכל משחק. אני מוריד את הכובע בפני יכולות החפירה הבלתי נדלות של הפאנבויים שנהנו מ-Red Steel (עדי, לצערי המשחק הוחזר לחנות בשביל קרדיט [ישתבח שמו]).

אני אקנה את פייפר מריו, למרות שהתאכזבתי מהקודם. לא, לא הורדתי את DCK. אף פעם לא אהבתי את הסדרה הזאת (או את הדמות הזאת). אבל סיימתי את LttP והורדתי את OoT... אחרי שנסיים עם WW נעבור אליו (צדק מי שאמר שאיתור חלקי ה-Triforce הוא קטע מעיק, אין לי כוח לעשות את זה).

ובלי שום קשר - המבוכים של WW הם בכמה רמות מעל אלו של TP, חד וחלק. בכלל, כמה שאני משחק ביותר ויותר משחקי זלדה אני נעשה פחות ופחות מורשם מ-TP (ונעשה יותר ויותר מורשם מהסדרה בכלל).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ניסית את MM?
    הוא המשחק זלדה היחיד שלא מרגיש כמו עוד גרסה ל-LTTP והוא פשוט אדיר, הכי טוב בסדרה ללא ספק (לטעמי ולטעם עמית טישלר).
    העולם שלו הרבה יותר קטן מאשר של רוב הזלדות אבל כמו איבר מין של בת 16 הוא קטן, הדוק ומעוצב להפליא!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ג'ימס, זה לא אותו הדבר, שום דבר ממה שהמלצנו לשואל לא ירוד כמו המשחק שאתה קנית חחחח. טראומה סנטר, למשל, הוא משחק מקורי וממכר, לא משהו עמוק שאתה מחפש במשחקים, אבל הוא הרבה יותר עדיף מרד סטיל שלך.

ואני כנראה צריך לשחק שוב בווינד ווקר כדי לראות אם גם לדעתי המקדשים שם הם טובים יותר. אני זוכר שאהבתי כמה משם, אך לא הייתה אחידות באיכות, מה שכן היה בטווילייט. אם כך אתה חושב, אז איך אתה מסביר את התלהבותך הרבה מטווילייט כששיחקת? יש לי תחושה שאתה מתחבר למה שאתה משחק בהווה ושוכח מהר חוויות יותר ישנות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי רונן
    יש לי תחושה שאתה מתחבר למה שאתה משחק בהווה ושוכח מהר חוויות יותר ישנות.
    המאזין הבא, הלו?
    שתף ב-Google+

הרשמה