תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    לא ניתן לגדול בלי לשמוע עליהם, אתה יכול לשנוא אותם, אתה יכול לרצות להיות כמוהם אבל אתה לא יכול לברוח מהעובדה שהם קיימים.
    יש את אלה שיחשיבו את סגנון החיים שלהם כמרתק ומושך לחיות בשביל הקרב לחיות מההרג ולשרוד הכי חשוב זה לשרוד.
    אפילו ביניהם הם מתפלגים לקבוצות.
    יש את הקבוצה שנכנסה לעסק בשביל הכסף כדי להניח אוכל על השולחן.
    יש את אלה שנכנסו לעסק כי הם אוהבים להילחם או אוהבים להרוג וצמאים לדם.
    ויש את אלה שנכנסים כי הם רואים בסגנון החיים הזה דרך להפוך לאגדה או כדרך לשיפור המעמד.
    גם אצילים וגם פשוטי העם מוזמנים לסגנון החיים הזה ויש להם אפשרות שווה כמעט להתקדם.

אלה הם שכירי החרב אלה שנלחמים בשביל הכסף או מעמד.
    הם לא באמת משרתים מדינה אחת אלה רק אחת בכל פעם ואפילו מדי פעם בלי מדינה.
    יש את אלה הבודדים שלא באמת הולכים כחלק מחבורה שמהווים אגדות קרב מהלכות, אבל הרוב נכללים כחלק מקבוצה של שכירי חרב שחיים ביחד כקבוצה.

על המשחק:
    כמו שאפשר להבין זה עומד להיות משחק שמתמקד בשכירי החרב.
    השחקנים עומדים לשחק כחלק מקבוצה של שכירי חרב, כתור מנהיגי הקבוצה.
    המשחק עומד להתנהל בשיטת דייסלס/פריפורם.

על העולם:
    עולם בדיוני פיקטיבי שמתרחש בתקופה מקבילה לימי הביניים ,מה אומר יש אבק שריפה אבל הוא בעיקר לתותחים כמעט אף אחד לא משתמש ברובה.
    כלי נשק קרים שולטים בקרבות וטירות ענק חולשות על הארץ.
    המשחק עומד להתרחש על יבשה גדולה שמחולקת לכמה עשרות מדינות קטנות שנלחמות ביניהן כל הזמן על שטחים.
    כל התרבויות והדתות שאפשר לחשוב עליהן קיימות כמשחק הזה.

התנהלות המשחק:
    כמו שצוין השחקנים ישחקו את המנהיגים של חבורת שכירי חרב.
    במשחק עצמו השחקנים לא ישחקו רק את הדמות שלהם אבל גם את החיילים שישרתו תחתיהם, הם יקבעו את ההתנהגות של החבורה שלהם ויוכלו להמציא כמה פרטים שבא להם.
    בקרבות עצמם אני אתן סיטואציה ואת התפקיד של כל חבורה במהלך הקרב והשחקנים הם אלה שיכתבו את התנהלות החבורה שלהם.
    הכוונה כל שחקן יקבע מי מת מהחבורה שלו במהלך הקרב איך הייתה ההצלחה וכל דבר אחר שבא לו, ואני יאגד את סיפורי הקרבות הקטנים לסיפור הקרב הגדול.

על החבורה:
    "קבוצת הזאב הכחול" הקבוצה הוקמה לפני חמש שנים אבל כבר הספיקה לעשות לעצמה שם לא קטן של אחת ששווה להעסיק.
    את הקבוצה מנהיג מרדוק צעיר בגיל ה-30 לחייו שלא הרבה ידוע על העבר שלו, שמועות רצות שהוא צאצא של אציל משני או של סוחר עשיר אבל אף שמועה לא עומתה מעולם, דבר אחד בטוח הוא לוחם טוב, מנהיג כריזמטי ומוכשר, אבל מעל הכול הוא טקטיקן שאין שני לו ויודע להשתמש במה שיש לו.
    מרדוק הוא בחור מגודל שמתנשא לגובה של שני מטר כמעט רחב ושרירי, שתמיד יש לו מראה רציני על הפנים.
    הוא נוהג ללבוש שריון מלא ונושא עליו חרב פרשים גדולה, הקסדה שלו בנויה בצורה של ראש של זאב, את השם "הזאב הכחול" הוא קיבל בזכות המראה הזאבי שלו והזקן שלו שהוא נוהג לצבוע בכחול.
    בקרב הוא תמיד מנהיג את חלק הארי של הצבא שמונה בסביבות ה200 לוחמים רגליים.

חוץ ממרדוק ישנם עוד שלושה אנשים ששמם הולך לפניהם ושכדאי להזכיר אותם.

בורק "הקשת השמן" – שמו של בורק רץ לפניו במהירות שהוא עצמו לא מסוגל להגיע אליה.
    בורק הוא מנהיג של אחת מקבוצות הקשתים בצבא הזאב הכחול הוא בן 25 ושמן בצורה שלא מתאימה לשכיר חרב, הוא מתנשא לגובה של קרוב ל190.
    בורק יצר לעצמו את השם בזכות יכולת דיוק לא רגילה ובזכות הקשת העצומה שהוא נושא על עצמו שרק הוא מסוגל למתוח אותה בכלל, הוא משתמש בחצים שגדולים בכמעט פי 2 מחצים רגילים שפשוט חודרים הכול.
    בורק לא לובש שריון כי פשוט אין אחד שמתאים לו וחוץ מקשת הוא נושא על עצמו חרב מעוקלת גדולה שמסוגלת לעשות צרות גם בקרב פנים מול פנים בגלל הכוח המטורף שלו.
    הקבוצה של בורק מונה באזור ה100 איש שרובם קשתים.

גלידן "רקדן הלהבים" – מי שחושב שהעבר של מרדוק הוא מסתורי כנראה לא שמע על גלידן, הוא נמצא מההתחלה וכנראה הולך עם מרדוק כבר הרבה שנים.
    הוא בן 30 לא מתבלט שכמעט תמיד שותק, יש לו מראה רגיל שלא מתבלט והוא יחסית נמוך וגובהו 160.
    הוא בעל סגנון לחימה יחודי של שתי חרבות קצרות שאותן הוא מניף בצורה יוצאת דופן ונלחם כאילו הוא רוקד.
    גלידן הוא איש הסוד של מרדוק וכנראה מספר שתיים בצבא.
    הקבצה שלו מונה באזור ה50 לוחמים שמהווים את יחידת העלית של הצבא כולם לבושים בשריון קל ובעלי יכולת לחימה מעולה.

לומיס "ידיים מהירות" – לומיס לא מתמחה במשהו ספציפי, הוא פשוט הדוגמה לג'ק של כל המקצועות, הוא יודע קצת מהכול, הוא לוחם יחסית טוב קשת סביר טוב בזריקת סכינים, בעצם כל האומנויות של הקרב וגם כמה של מעבר לקרב.
    לומיס הוא צעיר יפה תואר של שיער זהוב ומראה של אל יווני הוא מתנשא לגובה של 180.
    לבוש בשריון קרב קל חרב קלה בנדן וקבוצה של כמה עשרות סכינים בכל מיני מקומות מוכנים לזריקה.
    הוא מנהיג טוב שהלוחמים שלו אוהבים אותו ותמיד מתפארים בו ובמהירות הידיים שלו.
    לומיס מנהיג של קבוצה בעלת 100 איש ומשתמש לרוב ככוח העתודה של הצבא כי הוא פשוט מסוגל להתאים את עצמו ואת הקבוצה שלו לכל מצב בשדה הקרב.

אלה הם ארבעת המנהיגים הקיימים בצבא שהשחקן עומד להצטרף אליהם.

דף דמות:
    שם: (כולל השם המיוחד של הדמות)
    מראה: (כולל ציוד הקרב)
    ביו: משהו קצר ומתמצת, אפשר גם להשקיע ואפילו מוזמנים להשקיע אבל לא חייבים להיסחף.
    צבא: כמה אנשים בצבא שלכם בין 50-100.

דירוג יכולות
    זאת אומנם שיטת דייסלס אבל אני מבקש לסדר את היכולות הבאות לדמות.

כוח
    מהירות
    יכולת לחימה
    טקטיקה
    כריזמה

לסדר מהצד החזק לצד הפחות חזק.

ההרשמה פתוחה לכל
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    The more you complain, the longer God makes you live
    להיות בטוח: לטעות בקולי קולות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    שם: מארגון פטיש הרעם.
    מראה: מארגון הוא הר אדם. הוא מתנשא לגובא של 2.00 מ', שריריו ענקיים, והוא נושא פטיש מלחמה עצום על גבו. הוא לובש טוניקת פרווה ומעליה שריון חזה שבמרכזו חרוט פטיש קרב. הוא בין 32.
    מארגון נולד בשבט ברברי, אבל בגיל 18 בלבד גורש מהשבט בגלל שהרג אדם שהרגיז אותו. הוא הגיע לשכירי החרב והועלה מהר מאד לדרגת קצין בזכות כוחו העצום ויכולת הלחימה המדהימה שלו. מארגון המשיך להתקדם בדרגות במהירות, אבל בגלל שהוא לא מוצלח כל-כך בטקטיקה תפקידו היה פשוט- להסתער ביחד עם פלוגתו לתוך השורות הקדמיות של האויב ולהרוג כמה שיותר אויבים. לא פעם קרה שלפני שמפקדי האויב הספיקו להבין מה קורה מארגון ופלוגתו הגיעו אליהם וחיסלו אותם, ובכך גרמו לניצחון של שכירי החרב.
    צבא: פלוגת העילית של מארגון כוללת 80 לוחמים מיומנים, חלקם בניי השבטים הברברים. כל לוחמיו לובשים שריון חזה ונושאים פטיש דו-ידני בניסיון לחקות את מארגון. במהלך קרב הפלוגה מסתדרת בטריז כשמארגון הוא "חוד החנית" ומסתערת לתוך שורות האויב.

יכולות:
    כוח
    יכולת לחימה
    מהירות
    טקטיקה
    כריזמה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    תפרסם לוח זמנים בשביל שאני אדע אם אני אוכל להצתרף, חוץ מזה סתם בא לי אז הנה הפלוגה.

שם: לרוס בודריי ורוחות הסוואנה
    מראה: לרוס הוא צעיר שתקן כבן 26 אשר נושא על עצמו קשת קצרה וחרב מעוקלת קלת משקל, הוא לובש פרוות בלבד ומתנשא לגובה של 1.76 .
    ביו: לרוס הוא בן שבט חצי-ברברי שנהרס במלחמה הוא הצליח לאסוף את הלוחמים שנשארו והתחיל את חייו כסחיר חרב. כל הפלוגה של לרוס היא פלוגת פרשים קלים המתמחים בירייה מגב סוס אך גם בעלי חרבות וכידונים מסוגים שונים לקרב קרוב. סוסיהם הגדולים יותר מרוב הסוסים וחסונים מהם מאומנים להפליא והם יושבים עליהם ללא אוכף. הפלוגה מכילה כ-60 אנשים.

יכולות:
    מהירות
    יכולת לחימה
    טקטיקה
    כוח
    כריזמה
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

שם: לודוויג דראטוליוס
    מראה: נמוך מאד (1.05 מ'), בעל גוון עור נחושתי, שיניים חדות, וקרניים קטנות, נושא על עצמו
    שלל סכינים קטנות, ושתי חרבות קצרות נמצאות על גבו
    גזע: קובולד (מותר? אני לא מכיר את השיטה)
    רקע: לודוויג חיי חיים שקטים עד גיל נערות, בגיל זה החלו לשים לב הקובלדים הבוגרים בשבט שלו, שהוא מפקד בצורה בוטה מידיי על חבריו- הוא היה מאד כריזמתי וכול תעלול שתיכננן עם חבריו הצליח.
    לאחר שנים ניסה לעשות מהפכה כללית בשבט ולזכות בשלטון- הוא כמעט הצליח בכך אך נכשל בגלל
    חיסרון מספרי (המורדים היו ביחס של 1 ל8 לרעתם), בעזרת תושייתו הוא הצליח להציל את מה שנשאר מכוחותיו, וברח איתם למרחק...

אופי: הוא טקטיקן מעולה וממש כריזמתי, הוא לא נותן הרבה אמון כיוון שהחיים לימדו אותו הרבה לקחים קשים, הוא נחשף להרבה בוז מצד בני האדם, אך כול מכריו יודעיחם שכדי לכבדו, ורק בזכות עצמו.

צבא: צבאו של לודוויג מכיל ברובו יצורים לא מתורבתים, שהיצתרפו אליו בנדודיו בביצות ובשממות
    (גובלינים, לטאישים, הוב גובלינים, טרוגלודיטים וכו')
    צבאו מאומן בלחימה חזיתית ואגפית אך המומחיות שלהם היא בלוחמת גרילה (פגע וברח), הם בנויים במיוחד בשביל זה. הצבא בנוי בצורה מושלמת וצלא בגיבויי כוחות בהתאם למצב, כול החיילים מאומנים
    להפליא (בהתחשב במוצא הפראי שלהם), ונשלטים ביד ברזל בידי לודוויג. צבאו מעריץ אותו כיוון שחילץ
    אותו, וניצח בכולכך הרבה קרבות בלתי אפשריים עד שחלקם אף מחשיבים את זה כמשהוא על טבעי
    ושמועות רבות מספור מרחפות סביבו...
    בצבאו יש כמה יחידות עילית שיש לציין- (הם יכתבו תחת הכינוי שלודוויג הדביק להם)
    עוקץ
    יחידה הכוללת בעיקר נושאי חנית קובלודים ונושאי רומח לטאישים, המאומנים בלחימה משותפת, ומוכנסים לקרב בעיקר ככוחות עתודה ומאבטחי נסיגה- מונהגת על ידי קובולד חבר ילדות של לודוויג
    קובולד בשם אָלף
    היחידה מונה 36 לוחמים- 24 קובולדים ו12 לטאישים

אלה
    יחידה המורכבת מעוגים מינוטאורים וטרולים, מטרתה לשבור את קווי האוייב ולזרוע בו בלבול- מתמחה והתקפות קצרות פראיות וקטלניות- מונהגת על ידי גראהם בוט, טרול ביצות ששבטו נכנע ללודוויג בתחילת דרכו והיצטרף אליו כמעט בשלמותו.
    היחידה מונה 24 לוחמים

אש
    יחדה קטנה של גובלינים אשר ממוחיותם היא בהפעלת התותחים אשר נמצאים בהחזקת הקבוצה
    היחידה מונה 14 גובלינים ו8 תותחים- 10 תותחנים ו4 כוונים
    מונהגת על ידי טרום גובלין המכונה- "מפציץ ראשי"

"המשמר"
    יחידה של 6 קובולדים מאומנים בצורה קטלנית באומניות לחימה שכול תפקידם לשמור על חייו
    של לודוויג (לודוויג לא אוהב יחידה זו אך משלים אם קיומה) ליחידה זו אין מנהיג אלא משמרות
    של שלושה קובלדים שאחד מהם מתחלף כול 2 שעות בשמירה(כול פעם שומר אחר) כך יוצא שכול שומר שומר על לודוויג 4 שעות עד שיחליפו אותו

הסיירים
    פשוטו כמשמעו סיירים קדמיים- אני מציין אותם כיוון שזוהי קבוצה של בני מחצית שברחו מכפריהם לטובת הרפתקאות ושמחו למצוא קבוצה עם מנהיג בגודל נורמלי (מבחינתם)
    היחידה במונה 13 בני מחצית ומנוהגת על ידי ביסטי (כינוי להוביט שעיר במיוחד)

תכונות

1 טקטיקה (הכי חזק)
    2 כריזמה
    3 לחימה
    4מהירות
    5 כוח

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    טוב אולי באמת לא ציינתי את זה אבל במשחק הזה רק בני אדם קיימים או חיות שניתנות לאלף.
    אני לא רוצה לקחת אותו לכיוון הפנטזיה יותר מדי.
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    יכולה להיות בעיה קטנה עם המשחק: גם אני וגם האסטור לא נהיה כל שבוע הבא, כי יש לנו טיול שנתי.
    שתף ב-Google+

ישמעאל, מי אתה?
    עלי?
    איתוק?
    סורג'ון?!

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

יש מצב שאני משנה את זה אבל משאיר רק את הקובולדים?
    בבקשהההההה

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    נכתב במקור על ידי האסטור
    ישמעאל, מי אתה?
    עלי?
    איתוק?
    סורג'ון?!
    גל.(נו טוב, סורג'ון)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    אני נאלץ לסרב לבקשה מכיוון שאני רוצה לשמור את המשחק ברמה של בני אדם ולא שום דבר אחר.
    בקשר לעניין של החברה שנוסעים לטיול שנתי נוכל לשרוד את זה בכל מקרא אני מתכוון למשוך את ההרשמה קצת כי אני מנסה לשכנע כמה חברים להירשם.
    שתף ב-Google+

אוקיי אבל יש לי פתרון יצירתי...

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

שם: לודוויג דראטוליוס
    מראה: נמוך מאד (1.52 מ'), בעל גוון עור נחושתי, שיניים חדות, נושא על עצמו
    שלל סכינים קטנות, ושתי חרבות קצרות נמצאות על גבו
    גזע: בן אדם
    רקע: לודוויג חיי חיים שקטים עד גיל 16. הוא חיי בשבט של בני אדם נמוכים
    וקניבליים- שהיו מקעקעים את כול גופם בטקס ההיתבגרות של הנערים (גיל 16)
    לאחר טקס ההיתבגרות (בו לודוויג חווה היתגלות של כוחות נסתרים- והפך באחת
    מבן שבט רגיל, לאינטילגנטי בצורה מדהימה ובעל חזון עצום), הוא החל מפקד
    עד מהרה על כול הנערים בשבטו שמחו לציית לו כיוון שהיה כריזמטי ביותר.
    לאחר כמה שנים, הוא ניסה לעשות מהפכה כללית בשבט ולזכות בשלטון- הוא כמעט הצליח בכך אך נכשל בגלל חסרון מספרי (המורדים היו ביחס של 1 ל8 לרעתם), בעזרת תושייתו הוא הצליח להציל את מה שנשאר מכוחותיו, וברח איתם למרחק...

אופי: הוא טקטיקן מעולה וממש כריזמתי, הוא לא נותן הרבה אמון כיוון שהחיים לימדו אותו הרבה לקחים קשים, הוא נחשף להרבה בוז מצד בני האדם ה"מתורבתים", אך כול מכריו יודעיחם שכדי לכבדו, ורק בזכות עצמו.

צבא: צבאו של לודוויג מכיל ברובו שבטים לא מתורבתים, שהיצתרפו אליו בנדודיו בביצות ובשממות, לאחר בריחתו מהשבט
    צבאו מאומן בלחימה חזיתית ואגפית אך המומחיות שלהם היא בלוחמת גרילה (פגע וברח), הם בנויים במיוחד בשביל זה. הצבא בנוי בצורה מושלמת וצלא בגיבויי כוחות בהתאם למצב, כול החיילים מאומנים להפליא (בהתחשב במוצא הפראי שלהם), ונשלטים ביד ברזל בידי לודוויג. צבאו מעריץ אותו כיוון שחילץ
    אותו, וניצח בכולכך הרבה קרבות בלתי אפשריים עד שחלקם אף מחשיבים את זה כמשהוא על טבעי ושמועות רבות מספור מרחפות סביבו...
    בצבאו יש כמה יחידות עילית שיש לציין- (הם יכתבו תחת הכינוי שלודוויג הדביק להם)
    עוקץ
    יחידה הכוללת בעיקר נושאי חנית משבטו הראשון, ונושאי רומח משבט ברברי ששרידיו היצטרפו, המאומנים בלחימה משותפת, ומוכנסים לקרב בעיקר ככוחות עתודה ומאבטחי נסיגה- מונהגת על ידי חבר ילדות של לודוויג - אָלף (שהוא בעצמו טקטיקן לא קטן ולוחם אימתני בחנית)
    היחידה מונה 28 לוחמים- 15מבני שבטו של לודוויג ו13 מהשבט הברברי
    היחידה מאומנת להילחם לצד יחידת "הלוחמים"

אלה
    יחידה המורכבת משבט לא מתורבת שחיי בהרים. היחידה נבנתה רק לאחרונה, אך יש בה פוטציאל גדול
    מטרתה לשבור את קווי האוייב ולזרוע בו בלבול- מתמחה והתקפות קצרות פראיות וקטלניות- מונהגת על ידי גראהם בוט, ברברי מהביצות ששבטו נכנע ללודוויג בתחילת דרכו והיצטרף אליו כמעט בשלמותו. בני השבט מתאפיינים בגודל לא טבעי כמעט- (רובם מעל ה2 מטר) וכולם חזקים בצורה מטורפת- ליחידה מקבלים רק לאחר מבחן של כוח פיזי וכוח סיבולת (המבחן קשה ביותר)
    גראהם הוא פשוט ענק (גובה 2.24 מ' רוחב 1 מ') כוחו עצום והוא נלחם בכוכב שחר עצום (פי שניים מרגיל)
    היחידה מונה 20 לוחמים

אש
    יחדה קטנה של בני אדם "מתורבתים" אשר ממוחיותם היא בהפעלת התותחים אשר נמצאים בהחזקת הקבוצה
    היחידה מונה 10 אנשים- 16 תותחים, 8 תותחנים ו2 כוונים ראשיים
    מונהגת על ידי קלווין רוס המכונה-"המפציץ"- אדם יהיר ביותר,היה פעם שומר חומה
    שהופקד על תותח בחומת העיר סרג'- הוא צלף ונלחם בסכיני הטלה שהוא מטיל בעזרת מכשיר מיוחד (כמו אקדח שיורה סכינים) שהמציא ועושה שימוש בחומר נפץ
    (הנשק לא כול כך יעיל כי לוקח 5דקות לטעון אותו בשלושה סכינים)
    קלווין נושא על עצמו שני אקדחים כאלה (כיוון שהוא לא יודע להילחם בשום דבר אחר מלבד פגיון)

"המשמר"
    יחידה של 6 מבני שבטו של לודוויג מאומנים בצורה קטלנית באומניות לחימה שכול תפקידם לשמור על חייו של לודוויג (לודוויג לא אוהב יחידה זו אך משלים עם קיומה) ליחידה זו אין מנהיג אלא משמרות של שלושה אנשים שאחד מהם מתחלף כול 2 שעות בשמירה(כול פעם שומר אחר) כך יוצא שכול שומר שומר על לודוויג 4 שעות עד שיחליפו אותו
    שמות השומרים הם- גארת, טום, סם, אליוט, ג'סיקה (אישה), וקימברלי (אישה)

"הלוחמים"
    הלוחמים ה"רגילים" יחידה של לוחמים סדירים המתמחים בהתקפה ישירה מארבים
    ולחימת אגפים (כמו כול צבא סדיר)-נלחמים בחרבות גרזנים וכל נשק אחר לטווח
    קצר (חוץ מחניתות)
    מנהיג- ג'ונתן קוון שועל קרבות וותיק וחבר טוב של לודוויג- שני בפיקוד אחריו
    היחידה מונה- 38
    הערה- היחידה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם "עוקץ" ומאומנת להילחם לצידם

"המסתננים"
    יחידה קטנה המתמחה בחילוץ שבויים,ריגול, איסף מידע והרג ממוקד(היתנקשות)
    -היא מונה 7 אנשים ואף אחד לא יודע מי מנהי אותם (חוץ מלודוויג, ג'ונתן, ואָלף)

סך הכול - 109 לוחמים

תכונות

1 טקטיקה (הכי משופר)
    2 כריזמה
    3 לחימה
    4מהירות
    5 כוח

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    דף דמות:
    שם: ביין "חרב הרוח"
    מראה ורקע: ביין "חרב הרוח" (יקרא מעכשיו ביין) הינו טיפוס אתלטי וכריזמתי.
    שרירו ממוצאים, אך כוח שיכנועו וזריזות "הרוח" שלו מחפות על זה. גובהו ממוצע,
    שיערו בלונדיני ומסורק, והוא לבוש בשריון טבעות מעשה ידי אמן, חרבו הנאמנה "סופת-להב" מונחת בכנה
    על גבו של ביין. ביין נוהג להשתמש בכריזמתו על מנן למשוך שכירי חרב אחרים, ובכך ליייצר לעצמו מאיין "צבא".
    ביין חי רוב חייו בדוג'ו, באימונים בלתי נגמרים אצל המאסטר שלו, שאנג.
    צבא:
    הצבא שלו מחולק ליחידות.
    אש: ה"אש" הינם החיילים היותר "מנופחים" בצבאו של ביין. הם מסתערים על אויביו, והן יחידות קפא"פ חזקות למדי

מים: ה"מים" הינם חיילי טווח רחוק, הממטירים חצים כגשם על כוחות האויב
    רוח: ה"רוח" הינם חייליו הזריזים של ביין. מתוחכמים, זריזים ומסוכנים להפליא, מפתיעים הם את האויב, מרעילים
    את מזונו, ועוד משימות התגנבות
    אדמה: ה"אדמה" הינם כוחות משוריינים המתפעלים את התותחים. חזקים ומדוייקים, אז אייטיים מאוד, מהווים הם חלק
    חשוב בהורדת מחסומי אויב
    צבא: 100

כריזמה
    טקטיקה
    מהירות
    כוח
    לחימה

להאסטור: יש לך הרבה יותר מדי חיילים.
    המקסימום זה 100
    שתף ב-Google+

תקשיב- בתכלס 20 לוחמים לא משפיעים מי יודע מה

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    כן אבל ביקשתי בסופו של דבר לא לעבור את המאה.
    חוץ מזה אנשים עשו לי טובה לא לחלק את הצבא שלכם ליחידות כי זה פשוט לא מקובל שמי שהוא לא מפקד של צבא שכירי חרב יחלק את היחידה שלו לחלקים.
    ורק שתדעו 20 אנשים בקרב של כמה אלפים לא ישנו הרבה שהם לבד אבל קבוצה של מאה בעלת תפקיד ספציפי בשדה הקרב כן תוכל לשנות טיפה במיוחד שהיא חלק מתוכנית.
    וההבדל הוא עצום.
    שתף ב-Google+

טוב אני משנה- אבל לפי לדעתי אפילו בן אדם אחד יכול לשנות את ול הקרב
    ואגב- רעיון החילוק היה שלי ולכן אני אשאיר אותו (אבל יצמצם את מפר היחידות) טוב?

האסטור(ואצלי שלושת היחידות הגדולות באמת עובדות ביחד כמו צבא- החילוק רק בא להביא הבדלים בין האנשים וכלי הנשק שלהם)

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    תקוע
    אני די חדש לכל הנושא הזה של מ"ת, אז נא לסלוח לי אם אעבור בשוגג על חוק זה או אחר.

דף דמות:
    שם: לאנור "הצופה הדומם"
    מראה: מראהו של לאנור אינו יוצא מגדר הרגיל. גילו מוערך כ-35, גובהו ממוצע ומגיע ל-1.75 מטר, ומבנה גופו רזה, כמעט כחוש. לבושו מיועד בעיקר להסוואה, ועל כן משתנה על פי תוואי השטח.
    ביו: מעט מאוד ידוע לגבי עברו של לאנור, והוא אינו מרבה לדבר עליו. ידוע שהוא היה חבר בחבורת שכירי חרב אחרת, "הלהבים המשספים", שהתפרקה לפני חמש שנים. ישנן שמועות עקשניות על כך שלאנור בגד בחבורתו הקודמת, דבר הגורם לחלק מהזאבים הכחולים להתייחס אליו בחשדנות. שתקנותו וקרירותו תורמים גם הם לריחוק שלו, והחברים היחידים שלו הם אנשי הצבא שלו, ובורק, שמשום מה הצליח להתחבר עמו.
    לאנור השתמש בנשקים רבים במהלך הקריירה שלו, ומבכר לא להגביל את עצמו לנשקים ספיצפיים. עם זאת הציוד "הרשמי" שלו מורכב מקשת ארוכה ושני חרבות קצרות, ולפיכך הוא מיומן יותר בשימוש בנשקים אלה.

צבא: צבאו של לאנור מורכב מחמישים איש, אשר מיומנותם העיקרית, כפי שהם קוראים לה, היא "הישרדות". תפקידם העיקרי הוא להתיש את צבא האויב לפני הקרב ולפגוע ברוח הלחימה שלו, במלכודות, עיכובים ושאר תחבולות. בקרב עצמו, לאנור ואנשיו צופים על הקרב, ומחפשים הזדמנות לפגוע באויב מבחינה טקטית (הורדת מנהיג, פגיעה באספקה, ניטרול כלי נשק כבדים וכו'). כמו כן, ישנו מלומד בצבא בשם קארלו, המיומן בהכנת רימונים פרימיטיביים. מכיוון שלעתים פשוט אין ללאנור מספיק אנשים כדי להוציא לפועל את המשימות שניתנו לו, הוא מבקש מפעם לפעם תגבורת מצבא אחר (בד"כ מצבאו של לומיס, בעל היכולות המגוונות)

יכולות:
    טקטיקה
    מהירות
    יכולת לחימה
    כוח
    כריזמה

שאלה לישמעאל: אני משער לעצמי שמבנה ה"טריז" (חוד חנית) הוא מבנה צפוף למדי, אחרת כוחות האויב יצליחו לפצל את הכוח. פטיש דו-ידני מצריך מקום להנפה. נקודה למחשבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    טוב יש סיכוי לא קטן שנתחיל מחר ורוב הסיכוי שכולם התקבלו.
    שתף ב-Google+

נו מה קורה?

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    שישי שבת שבסוף לא הייתי בבית ומתי שכן הייתי זה כדי לישון.
    אני לא שוכח ואני פשוט רוצה לעשות את ההתחלה מתי שאני יכול לגייס הרבה כוח כדי לשבת כמו שצריך על הודעת פתיחה שתקבע את הקשרים בין הדמויות.
    שתף ב-Google+

הרשמה