תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    ברוכים הבאים לסקירה של ECW.
    התוכנית נפתחה בווידיאו של אורטון מעוצבן על אדג' שהכניס אותו לקרב עם לאשלי, אחרי שיחה עם וינס אדג' שיכנע את מקמהון להגיד לאורטון שאם הוא לא משתתף- הוא מאבד את ההזדמנות שלו בMITB, אדג' הרגיע את אורטון ואמר שהוא יגבה אותו בקרב.
    מיק פולי נכנס לזירה. בהתחלה נראה שהוא בא רק כדי לקדם את הספר שלו, אבל אח"כ הוא הודיע למקוריים של ECW שהוא יעודד אותם ברסלמניה.
    בזמן שלמקוריים יש עידוד מפולי, הזן החדש ניסה לגייס את CM פאנק, שלא אמר מילה לאחר שקיבל את החולצה שלהם...
    באותו עניין, טומי דרימר ניצח בבאטל רויאל 8 אנשים- הזן נגד המקוריים. דרימר ניצח לאחר שנשאר אחרון עם מאט סטרייקר ואלייג'ה בורק, אותם הדיח בסדר הזה.
    בקרב הדייביוט שלו, סניצקי ניצח שני ג'וברים אחרי ביג בוט.
    בקרב המרכזי לאשלי פגש את אורטון. למרות שאדג' היה בצד של אורטון היה ניתן לראות וויכוחים ביניהם, בעוד הקרב ממשיך, ונראה כאילו אף אחד לא מצליח לגבור על יריבו.
    באמצע הקרב, בלי שום אזהרה, אדג' קופץ לזירה עם חגורת ECW מול העיניים של השופט- שמגרש אותו מהקרב. בעוד אורטון צועק על אדג', הנ"ל נראה מחייך, "כאילו" העיף את עצמו בכוונה.
    אורטון מסתובב- בום! שובר גב ענק מלאשלי! כיסוח קצר בפינה ופאוורסלאם, 1-2-3. והמנצח: לאשלי.
    אחרי הקרב מקמהון בא לצד הזירה והסתכל על לאשלי בעצבים, לסגירת התוכנית.

זהו, מקווה שנהניתם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    תודה על הסקירה אחי, נראה כאילו היה ECW טוב סוף סוף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תגיד מה אתה בסדר? לא ראית שאני כבר פתחתי סקירה אחת של ECW?
    ולא ראית שלפני כמה זמן y2pach כתב שאני אחראי על הסקירות ושאם מישהו רוצה לכתוב סקירה הוא צריך לבקש ממני רשות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לא נורא אם בגלל חוסר הבנה שניכם פתחתם סקירה אני בטוח שכולם ייקראו את שני הסקירות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שיהיה אבל אני רוצה שלהבא, לפני שמישהו כותב סקירה שיבקש ממני אישור.
    ושלא יחזור שוב. תלה את זה בחוקי הפורום או משהו למה זה קרה כבר יותר מדי פעמים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני הצעתי לסלדגאמר לכתוב סקירה לECW כדי להוריד ממך את העומס.
    זה היה טעות שלי הפעם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    בסדר. סליחה אם פגעתי במישהו כשכעסתי, זה פשוט מעצבן לראות משהו שעבדת עליו רבע שעה כתוב בשכפול כמעט מדוייק עשר דקות אחרי זה.
    אולי סלאדג'האמר יעשה את הסקירות ל-TNA?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני מאמין ששינכם אנשים בוגרים תסגרו ביחד כדי שיהיה מקובל על כולם, בכל מקרה שני סקירות מעולות.

שתף ב-Google+

הרשמה