זקני מיאמי ממשיכים להוכיח שהם הדבר האמיתי. הלילה (בין שלישי לרביעי) היה זה אנטואן ווקר, עוד אחד שכבר ראה כמה משחקים בימיו, שהוביל את ההיט לניצחון 86:88 על מיאמי, אחרי שקבוצתו כבר פיגרה ב-17 נקודות.

ווקר קשישא תפר 13 נקודות ב-11 הדקות האחרונות. "אנטואן היה נפלא", אמר פט ריילי בסיום, "כשהגענו לזמן המכריע, הוא גרם להכול לעבוד", אמר המאמן וידע על מה הוא מדבר. בכניסה לרבע המכריע, ווקר החזיק במאזן לא מחמיא במיוחד של 0 מ-6 מהשדה.

"נחנקנו, פשוט נחנקנו", אמר דרון וויליאמס של יוטה, "שיחקנו טוב, אגרסיבי, אבל פשוט התפרקנו ברבע המכריע. הם שיחקו יותר טוב מאיתנו ונלחמו יותר מאיתנו".

"אנחנו חייבים להתבגר ולהתחזק ולא לתת לקבוצות להוציא אותנו מהמשחק שלנו", אמר מאמן הג'אז, ג'רי סלואן, בחירת הזריקות שלנו ברבע המכריע היתה מחרידה".

גם שאקיל אוניל שיבח את חבריו עתירי הניסיון וחכמת המשחק: "שום דבר כבר לא מזיז לנו. הרבה פעמים אנחנו נקלעים לפיגור וזה משום שאנחנו לא מתאמצים יותר מדי. אין הרבה קבוצות שיכולות להשבית אותנו, ואנחנו תמיד מצליחים להתרומם ברגעים הנכונים".

אחרי הרצף של הסאנס והרצף של המאבריקס, הגיע תורם של הספרס להחזיק את הרצף החם של הליגה, שעומד כרגע על 13 ניצחונות. בתפקיד הקורבן האחרון היו הקליפרס, שנכנעו לסן-אנטוניו 93:84.
לפני 13 משחקים, לא אמרנו לעצמנו 'אנחנו צריכים 13 ניצחונות כדי לחזור לעניינים'" אמר טים דאנקן, "אנחנו פשוט מנסים להשתפר כקבוצה, כדי שעם בוא הפלייאוף, נוכל לדעת שאנחנו מסוגלים לנצח משחקים כל לילה מחדש".

"אתה פשוט רוצה לנצח את המשחק הבא בתור, אנחנו לא חושבים על הרצף. כל משחק מחדש הוא זה שחשוב. אנחנו עדיין לא מסתכלים על הדירוגים" אמר דאנקן, "אם נשחק כמו שצריך, הטבלה כבר תסתדר לטובתינו".