תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    ליגת העל בכדורסל תוכרע בפיינל פור גם בשנתיים הבאות, כך סוכם הערב (שלישי) בפגישה בין יו"ר מנהלת הליגה אבנר קופל ליו"ר מכבי ת"א שמעון מזרחי.

מכבי ת"א הייתה המתנגדת הראשית לשיטה, אולם לאחר שמזרחי התייעץ עם דירקטוריון המועדון הוחלט ליישר קו עם רצון יתר הקבוצות.

בתמורה להסכמתה של מכבי ת"א לשיטת המשחקים, הקבוצה תמשיך לייצג את ישראל ביורוליג עד 2012. כיום מחזיקה מכבי בחוזה עד 2010 עם יול"ב. בישיבה הקודמת של המנהלת התנגד יו"ר הפועל ירושלים לעסקה כזאת.

"אני מודה ליו"ר מכבי ת"א", אמר אבנר קופל לאתר מנהלת הליגה, "שהסכים למהלך. זוהי הוכחה נוספת שדירקטוריון מנהלת הליגה מקבל את החלטותיו פה אחד".

מזרחי: "כפי שהיה לפני שנתיים, שקלנו בכובד ראש והגענו למסקנה שאנחנו לא רוצים להשתמש בזכות הווטו שקיימת לנו, דבר שהיה יכול לגרום לאחד משני דברים: 1. השיטה לא הייתה מיושמת. 2. היינו גורמים לקרע ולפרוקה של המנהלת. בעקבות זאת ובכפוף לכך שמדובר בשנתיים הקרובות בלבד, החלטנו שלא להטיל את הווטו, ובשנתיים הקרובות נשחק בשיטה זו".

"מכבי, כפי שחשבה בעבר, סוברת ששיטת הפיינל פור היא שיטה בלתי ספורטיבית בעליל. לא ייתכן שקבוצה העושה הכל כדי להגיע עם מירב הניצחונות לשלבי הסיום תתמודד בסופו של דבר על הכרעת האליפות במשחק בודד בחצי הגמר ובמשחק בודד בגמר.

"גם מבחינת ההכנסות הכספיות, שבהן מנסים לראות את האטרקציה, אני בטוח שבשיטת הטוב מחמישה משחקים הקבוצות והמנהלת היו מכניסים כספים רבים יותר והיו גורמים למתח ועניין גדולים יותר. לשיטה זו אין אח ורע בכל אירופה, למעט אולי בצרפת, ובוודאי שלא ב-NBA".

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    ההחלטה נותנת סיכוי לקבוצות פחות חזקות ואני בעד זה מוסיף עניין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    החלטה טובה לכדורסל , נותן עניין לליגה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    החלטה טובה לליגה גרועה למכבי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    כן החלטה טובה !