תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    23.01.2007
    אני מביא לכם כל מיני סרטים הממחישים את הטכניקות שלגביהן צריך לתרגל אותם בכל מיני מפות אפשריות המצויות בתיקיה cstrike של Counter-Strike המותקנת אצלכם במחשביכם . לכן אני מבקש ממכם להסתכל בסרטים שאני מביא לכם ותתרגלו כמה שיותר ותקפידו לא לעשות סתאם שטויות על מנת להראות כישורים ובגרות בלאן שלכם ובמיוחד הבאתי לקהילת VGAMES...

- סרט באורך מלא , מוזיקה טובה יחסית , פרטים טובים למדיי .

- סרט באיכות גבוהה המתבסס על תחרות בין שני קלאנים מובילים , האחד SK והשני NOA , אלה קלאנים ממש מקצועיים הזוכים לתגובות חיוביות במיוחד .

- זה סרט ייחודי על שחקן בשם Kikooooooo0 הנמצא בתוך קלאן מקצועי בשם mibr , ועשה על עצמו סרט של דמואים על מנת להוכיח שהוא ממש פרו ושחקן רציני . לכן סרט זה מתאפיין באיכות ממש טובה , מוזיקה טובה בהחלט , וכל מיני דברים ושיפצורים .

- סרט מקורי המציג את הקלאן MIBR תוך כדי המחשת הטכניקות המדהימות של השחקנים מחוץ לארץ , לכן הסרט הזה ממש טוב על מנת לעקוב אחרי הטכניקות המיושמות בידי השחקנים הרציניים והאכפתים ביותר . בנוסף לזה אני ממליץ לכם לראות אותו בשל איכות הצפייה והמוזיקה הכי טובות שיש בעולם .

MIBR shgOpen 2007 Champion PART 1 inferno - זה בעצם סרט ייחודי הממחיש את הפעילות של השחקנים בעת ביצוע הטכניקות המיושמות בזמן משחק במפה de_inferno הוותיקה והנוסטלגית [מכיר את המפה] , לכן הסרט הזה נחשב להכי מקצועי בזכות שקבוצת MIBR מברזיל זוכה לתגובות חיוביות בהחלט .

MIBR shgOpen 2007 Champion PART 2 nuke - זה בעצם סרט המתבסס על הסרט הקודם ע"י המחשת הטכניקות הזכורות לטובה שנערכו בידי המקצוענים והשחקנים האלה ממש רציניים ומביאים לנו תוצאות של טכניקות מדהימות ויפות במיוחד בשבילכם . חוץ מזה אני ממליץ לכם גם לראות אותו .

ESWC Tentpole Ace Vs MIBR Counter-Strike - סרט זה מתבסס על הקלאנים הכי סוסים בעולם ששמם MIBR ו Tentpole Ace הממחיש את כל הדוגמאות של הטקטיקות שנאספו מכל שחקן ושחקן תוך הקפדה על ביצוע מושלם עבור כל טקטיקה ומלווה בעיקר את הטכניקות המיושמות בעיקר בידי מקצוענים נחשבים הזוכים לתגובות חיוביות . לכן זהו סרט משוחק בלאן של ESWC בחוץ לארץ המראה סרטון ממשחקי רשת המדגים את היכולות ואת הפאר של הקלאן המדהים הזה MIBR ושאר הקלאנים בסורס וב1.6 .

MIBR Entrevista - Age - סרט חדשותי המדבר בעיקר על הקלאן המדהים הזה MIBR על היכולות שלהם ועל הכישורים שלהם , מפרט את חייהם בסצינת הCounter-Strike העולמית תוך כדי הבאת צילומים מקוריים ממשחקי הרשת שלכם הממומנים ע"י החברות המצליחות ATI , NVIDIA , Linksys , Intel , ועוד רבות שמסייעות לקבוצות שמריצות משחקי רשת בעולם ובישראל .

זהו פירסמתי בשבילכם על מנת שאתם תתאמנו ותהיו שחקנים טובים בעתיד
    !

באהבה ממני ,

מעידו .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    נתניה
    וואלה מגניב ביותר.
    כל הכבוד על ההשקעה.
    תודה רבה.