תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 37
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אני יודע שלא לכולם פה יצא לחשוב על זה אבל הייתי רוצה לדעת מה דעתם של חברי הפורום לגבי הצבא, הולכים על קרבי?
    או שאולי 02 רעל בעיניים?
    חוויות מגיבושים?
    יש לכם זימונים? יכול להיות שתהיו עם מישהו מהפורום שם!

אני אישית פרופיל 97, משובץ לנח"ל, אני גאה בזה מאוד כי הנח"ל חטבה איכותית ואני מקוה לעבור את הגיבוש ליחידות המיוחדות שם.
    אח שלי התחיל את הטירונות שם לפני יומיים והוא אומר שקשה אבל זה כי הם מחכים לעוד סיבוב של מתגייסים לפני שהם מתחילים את הדברים הרציניים...
    אבא שלי היה תותחן, וסבא שלי היה תותחן ונחלאוי...

בחרתי קרבי כי אני חושב שעם כל הכבוד כדי להגיש קפה לא צריך מדים
    סתם, אני לא בראש של או סיירת או ניירת אבל אני חושב שאני אוכל לתרום הכי הרבה כלוחם ואני יודע שזה קשה ושכל הזין, אבל אני בטוח שבסופו של דבר זה ישתלם ואני ארגיש שמיציתי את ה3 שנים האלה.

אני מעריך את כל המקצועות בצה"ל, באמת, בלעדי אנשים כמו הג'ובניקים לי למשל לא הייתה תחמושת תקינה, או מידע טוב, שלא תבינו לא נכון, פשוט אני מכיר את עצמי ויודע שאני אתרום הכי הרבה כלוחם.

אני מתגייס תאריך ראשוני ב18.11.07
    Far, far beyond the island
    We dwealt in shades of twilight
    Through dread and weary days
    Through grief and endless pain
    It lies unknown
    The land of mine

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עדיין לא קיבלתי צו ראשון
    אבל אני יודע בערך מה אני רוצה
    אני לא רוצה ליהיות ג'ובניק אני רוצה קרבי
    אבל אני לא רוצה את היחידות האלו שהרבה מאוד מדברים אליהם 669 מטכ"ל וכל אלה
    אני רוצה קרבי בלי שום דבר מובחר אני פשוט לא מתאים למשהו כזה (כושר לא הכי טוב בואו נגיד ככה והרצון גם לא בשמיים)
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    למה אתה מוותר לעצמך? אתה לא רוצה לנסות אפילו?

תנסה ללכת ל"אחריי" או "עמית לכושר" או "יובל עילם" יש אחלה מקומות להתאמן על הדברים האלה, אני אישית באחריי אני לא אומר שאני רזון, אבל אני באחריי כבר 4 חודשים ותאמין לי שלהזיק זה לא, זה ממש מועיל, זה כיף לרוץ עם כמה חבר'ה, לעשות מסע אלונקות וכל מיני דברים שתעשה בצבא (מיני גיבושים, סימולציות, קווארדינציות) ואפילו לוקחים אותך לפיינטבול ודברים ממש מגניבים...

אבל יש לך זמן לזה, תתחיל שנה לפני ככה
    It lies unknown
    The land of mine

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני הולך להתחיל ניראה לי ביב
    אבל בכל מקרה להגיע לרמה של כושר שמתאים ליחידה מובחרת זה יותר מידי בשבילי
    גם להגיע למצב שיש לי כושר כזה
    וגם לשמור על כושר כזה
    אני פשוט לא יכול :\ אבל אני הולך להיכנס לקצת כושר
    ככה שאני לא יצא איזה ג'ובניק (לא שיש לי משהו נגדם אני פשוט לא רוצה ליהיות אחד)
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    הממ כרגע אני עומד על קרבי (אם אפשר לקרוא לזה ככה) של פרופיל 72, אבל זה עומד לרדת בגלל בעיות מגרנה שאם כל הכבוד לקרבי אני לא מתכוון לעשות את זה עם מגרנות |:

הממ, אח שלי היה קרבי במודש נהנה מאוד ומאוד הצליח שם, כמעט חתם קבע אבל בעיות ברגע האחרון אז הוא לא עשה את זה, אצלנו במשפחה כולם שירתו, והרוב קרבי, ככה שרוח התרומה וזה קיימת, רק שאצלי הפעם זה לא יהיה ככה זה יהיה בדרך לא קרבית.

זהו, כרגע תאריך הגיוס שלי הוא 20/22.7.07 לא בטוח איזה אחד
    אבל 97% שזה עוד ישתנה.

אגב, אם אתה הולך לנחל, תביא איתך גיטרה
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    יש לי זמן

אני בגישה הזורמת

אני ילך לאן שהצבא רוצה ואני לא מתנגד בתוקף ללכת (תפקידים שאני לא רוצה האזנה תרגום ושאר חרא או גלי צה"ל כי זה לא תרומה )
    בכיף אני ילך לקרבי
    או לעתודה או ליחידות הכי מובחרות
    נראה מה יתאים לי באותו הרגע
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    למה נראה לך שהאזנה או תרגום לא תורם?

ואם ככה אתה חושב, אז למה שעתודה יתרום?
    אם ללמוד כימיה בעתודה זה תורם, ללמוד פיסיקה זה תורם אז למה האזנה לא תורם?

מה, לבנות פצצות או טילים מיוחדים זה תורם יותר מאשר להאזין לשיחת טלפון ולזהות איזה איום טרור גדול?
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    פרופיל 72. ירד בגלל בעיות ברכיים+עיוורון צבעים "קריטי" לפי הצבא :X

יש לי זימון ליום מיונים של חיל קישור ב28. נראה מה זה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    72 לך לתותחנים לאיפה שבונזי זה ענק :X
    It lies unknown
    The land of mine

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אמ, עדיין לא היה צו ראשון.
    כנראה שריון. לא אוהד גדול של הצבא, אבל בטווח של מה שכנראה יהיה לי, זה הכי פחות גרוע.
    תותחנים זה ערימות של ערסים עד כמה שהבנתי, אבל דוגרי זה פשוט חופשה. כל מה שאתה עושה שם זה להזיז את התותח ממקום למקום, ממש לכוון ולירות עושות כבר יחידות מיוחדות עם פרופיל קצת יותר גבוה. אז זה אפשרות, אבל לא יודע.

למישהו יש איזה משהו להגיד לגבי שריון? כי אני באמת צריך חוות דעת מאנשים, אני לא מבין בצבא בשיט.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    רבק עם הצבא הזה... הייתי בצו ראשון, אמור להיות לי 97 (מקפיים רק סעיף, פלטפוס לא יוריד כי הבהרתי לו ב200 אחוז(לרופא) שזה בכלל לא מפריע, ואין משהו אחר) אבל עדיי ןלא קבעו לי כי מצאו לי חלבונים בבדיקת שתן \: אז שלחו אותי להשתין עוד פעם לתוך כוס בקופת חולים ועוד פעם מצאו לי חלבונים \: אז עכשיו אני צריך לעשות "איסוף שתן", שזה בדיקת שתן שבה אתה כל היום אמור להשתין לכלי ענק(זאת אומרת, כל היום לאותו כלי) ולשלוח את התוצאות ללשכה.... רבק איתם!

אני נמשך להיות צלף במצבא. יש לי ניסיון קודם בנשק (באמ16 צבאי סטנדרטי פגעתי 10 מתוך 10, היחיד השכבה..תנו לי להשוויץ :] ) ומטווחים קודמים שהיו לי (והיו לא מעט) תמיד היו לי תוצאות טובות. דוד שלי תמיד דוחף אותי להיות או ביחידות המובחארות או טייס (מה שאין ממש סיכוי....אני לא מרגיש אחראי מספיק להפעיל מכונה בשווי ובעוצמה שכזאת, וגם המשקפיים עושים את זה די בלתי אפשרי...למרות שיש טייסות אז אי אפשר לדעת P: ) מצד שני אבא שלי דוחף אותי לעתודה...ואמא דוחפת לתפקיד שנמצא הכי רחוק מהגבול :X ואני רק לא רוצה להתקע במשהו משעמם 3 שנים.

טוב אני חייב להוציא קצת חלבונים מהמערכת...לפחות זה לתוך אסלה ולא לתוך כוסית פלסטיק!
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    שריון=שבת ראשונה יוצאים והשאר נשארים.

שריון=כומתה שחורה, חיים שחורים.

ואני מניח שיש עוד מלא
    אני עשיתי ועושה הכל כדי לא להתקרב למה שנקרא שריון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    כן, שמעתי שזה קשה ושיש משמעת רצחנית והכל, אבל מצד שני אמורים להיות שם אחלה חבר'ה.
    אני רק רוצה להזכיר שאני סוציופת חסר מצפון ושלשים אותי באיזשהו מקום עם ערסים וM16 זה רעיון ממש ממש ממש רע...
    השאלה היא אם זה שווה את זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    אמ, עדיין לא היה צו ראשון.
    כנראה שריון. לא אוהד גדול של הצבא, אבל בטווח של מה שכנראה יהיה לי, זה הכי פחות גרוע.
    תותחנים זה ערימות של ערסים עד כמה שהבנתי, אבל דוגרי זה פשוט חופשה. כל מה שאתה עושה שם זה להזיז את התותח ממקום למקום, ממש לכוון ולירות עושות כבר יחידות מיוחדות עם פרופיל קצת יותר גבוה. אז זה אפשרות, אבל לא יודע.

למישהו יש איזה משהו להגיד לגבי שריון? כי אני באמת צריך חוות דעת מאנשים, אני לא מבין בצבא בשיט.

אתה לא מבין בשיט הא? :\
    ממתי הסטיגמה של תותחנים זה ערסים? תותחנים זה סטיגמה של צהובים שתקעו אותם בקרבי והם רצו להיות ג'ובניקים בכלל :\

חוץ מזה, כבר מ67 אנחנו משתמשים בתותח מתנייע (תומ"ת) ואם התפקיד שלך יהיה נהג אז יכול להיות שזה מה שתעשה, אבל אתה בחור איכותי ואני מאמין שאם תנסה תוכל לעבור בקלות יתר את המיונים לMLRS שזו יחידה מגניבה לאללה (קרבי עם בנות, מה עוד אפשר לבקש כשסוגרים 21?)
    וכולם שם צהובים, כמו שאתה אוהב

שריון יש לי רק חבר אחד שם והוא אומר שבגדול זה קשה קשה קשה וגריז וחרא אבל כשאתה נכנס לזה אתה ממש מתאהב בטנק שלך שהוא מפלצת שאתה וחברים שלך שולטים עליה (תחשוב על זה, מכונה שיורה בדיוק למטרה במהירות 90 קמ"ש היא בהחלט דבר שכיף להיות בו) וחוץ מזה הם גם עושים כל מיני דברים של חיל רגלים (שמירות, מוצבים, מארב) שזה נחמד

מבחינתי אחד הדברים הגדולים שלא טובים בשריון זו הפגיעות שלו, במלחמה האחרונה רוב ההרוגים והפצועים היו שריונרים :\
    אבל אמרו שדווקא אחרי המלחמה שמו איזה מערכת הגנה חדשה "מעיל רוח" אז יכול להיות שזה ישתנה, אבל תחשוב על זה שאתה נכנס עם משהו בגודל קראוון לתוך עיר שמכל חלון קטן יכול לצאת לך איזה מניאק עם RPG ולשרוף אותך ואת החברים שלך :\\ נשמע לי מפחיד
    It lies unknown
    The land of mine

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    נכתב במקור על ידי Artigo
    רבק עם הצבא הזה... הייתי בצו ראשון, אמור להיות לי 97 (מקפיים רק סעיף, פלטפוס לא יוריד כי הבהרתי לו ב200 אחוז(לרופא) שזה בכלל לא מפריע, ואין משהו אחר) אבל עדיי ןלא קבעו לי כי מצאו לי חלבונים בבדיקת שתן \: אז שלחו אותי להשתין עוד פעם לתוך כוס בקופת חולים ועוד פעם מצאו לי חלבונים \: אז עכשיו אני צריך לעשות "איסוף שתן", שזה בדיקת שתן שבה אתה כל היום אמור להשתין לכלי ענק(זאת אומרת, כל היום לאותו כלי) ולשלוח את התוצאות ללשכה.... רבק איתם!

אני נמשך להיות צלף במצבא. יש לי ניסיון קודם בנשק (באמ16 צבאי סטנדרטי פגעתי 10 מתוך 10, היחיד השכבה..תנו לי להשוויץ :] ) ומטווחים קודמים שהיו לי (והיו לא מעט) תמיד היו לי תוצאות טובות. דוד שלי תמיד דוחף אותי להיות או ביחידות המובחארות או טייס (מה שאין ממש סיכוי....אני לא מרגיש אחראי מספיק להפעיל מכונה בשווי ובעוצמה שכזאת, וגם המשקפיים עושים את זה די בלתי אפשרי...למרות שיש טייסות אז אי אפשר לדעת P: ) מצד שני אבא שלי דוחף אותי לעתודה...ואמא דוחפת לתפקיד שנמצא הכי רחוק מהגבול :X ואני רק לא רוצה להתקע במשהו משעמם 3 שנים.

טוב אני חייב להוציא קצת חלבונים מהמערכת...לפחות זה לתוך אסלה ולא לתוך כוסית פלסטיק!
    אממ תכלס, אני ממש בספק אם יתנו למישהו עם משקפיים (גם אם רק סעיף) להיות צלף... (אמיתי, כן? לא סתם איזה אמ16 טיפה ארוך עם כוונת טלסקופית ושיפצורים שעושים הרבה רעש).

*נכנס לאקט פנטזיה על איזה בארט קטן וחמוד והולך לישון*
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    יש כבר צלף עם משקפיים, לפחות אחד...זה ידוע כי עושים מזה עיין בערך כמו טייסות בצבא :X
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Bloody Angel
    אתה לא מבין בשיט הא? :\
    ממתי הסטיגמה של תותחנים זה ערסים? תותחנים זה סטיגמה של צהובים שתקעו אותם בקרבי והם רצו להיות ג'ובניקים בכלל :\

חוץ מזה, כבר מ67 אנחנו משתמשים בתותח מתנייע (תומ"ת) ואם התפקיד שלך יהיה נהג אז יכול להיות שזה מה שתעשה, אבל אתה בחור איכותי ואני מאמין שאם תנסה תוכל לעבור בקלות יתר את המיונים לMLRS שזו יחידה מגניבה לאללה (קרבי עם בנות, מה עוד אפשר לבקש כשסוגרים 21?)
    וכולם שם צהובים, כמו שאתה אוהב

שריון יש לי רק חבר אחד שם והוא אומר שבגדול זה קשה קשה קשה וגריז וחרא אבל כשאתה נכנס לזה אתה ממש מתאהב בטנק שלך שהוא מפלצת שאתה וחברים שלך שולטים עליה (תחשוב על זה, מכונה שיורה בדיוק למטרה במהירות 90 קמ"ש היא בהחלט דבר שכיף להיות בו) וחוץ מזה הם גם עושים כל מיני דברים של חיל רגלים (שמירות, מוצבים, מארב) שזה נחמד

מבחינתי אחד הדברים הגדולים שלא טובים בשריון זו הפגיעות שלו, במלחמה האחרונה רוב ההרוגים והפצועים היו שריונרים :\
    אבל אמרו שדווקא אחרי המלחמה שמו איזה מערכת הגנה חדשה "מעיל רוח" אז יכול להיות שזה ישתנה, אבל תחשוב על זה שאתה נכנס עם משהו בגודל קראוון לתוך עיר שמכל חלון קטן יכול לצאת לך איזה מניאק עם RPG ולשרוף אותך ואת החברים שלך :\\ נשמע לי מפחיד
    הפגיעות של טנקים זה בעיקר בלוחמה עירונית. במלחמה האחרונה כמה אידיוטים החליטו שצריך לשלוח טנקים לתוך עיר וזה פשוט משהו שלא עושים. טנק מאבד את כל, אבל כל, היתרונות שלו בתוך עיר: הוא לא יכול לסובב את הצריח, הוא לא יכול לסוע מהר מידי, היכולת תמרון שלו נעלמת... הוא בעצם מטרה נורא גדולה עם תותח.
    שימוש אמיתי בטנקים עושים בשטח פתוח.

אבל כן, נשק נגד טנקים הוא רצחני כרגע. המעיל רוח אולי יעזור... לא יודע... לא קטע בטיחותי משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אם אתה רוצה להיות כמו אותו צלף מיוחד עם המשקפיים(כן יש רק אחד נכון לעכשיו), אתה צריך להיות ממש ממש (ואני מתכוון \ממש\) טוב.

בהצלחה X:
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    אני לא מאבד תקווה :] הכל לטובה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    טוב, כמה תיקונים למה שכתבתם פה. אני אחרי צבא (הייתי בהנדסה) אז כנראה שהידע שלי מבוסס על ניסיון ולא על שמועות...

א. אין שום בעיה להיות צלף או קלע עם משקפיים
    ב. תותחנים הם ממש לא ערסים וגם העבודה שלהם לא קלה. בנוסף, למרות שזה לא כלכך מפורסם המשמעת שם הרבה יותר קשה מאשר בשריון
    ג. במלחמת לבנון 2 לא נפגעו יותר שריונרים מאשר חי"ר ובסה"כ המיגון של הטנקים הוכיח את עצמו (מספר פגיעות בכלי לעומת פגיעות באנשי צוות). הבעיה האמיתית עם השריון היא שבשנים האחרונות רמת האימונים כל כך ירדה ששכחו איך עובדים עם טנקים.
    אם עוד שאלות אני יכול לנסות לעזור
    שתף ב-Google+

הרשמה