תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 67
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    שלום לכולם.
    אני חדש פה...
    אני מתעתד להצטרף בקביעות - הזמנתי XBOX חדש מחבר בחו"ל. יגיע עוד שבוע ואני כבר לא יכול לחכות... (חוץ מהטלווזיה HD שכבר קניתי על הדרך ותגיע היום.. )
    בכל מקרה יש לי שתי שאלות:
    1. מה הדברים שכדאי לי לקנות לXBOX? החבר עם בחו"ל ואני יכול להגיד לו להוסיף דברים. ביקשתי כבר: חבילת פרימיום, 2 בקרים, כרטיס זהב לשנה, 2 משחקים (GEARS ו GR2 החדש)

2. מה נדרש לחיבור לXBOX LIVE? המחשב שלי בחדר אחר, ואין לי רשת אלחוטית. האם ניתן להתחבר ישר דרך הXBOX דרך מודם נפרד בלי לעבור דרך מחשב שמוחובר לרשת? (אני אשמח גם למעט הסברים טכניים)

מקווה שתוך שבוע יהיה גם לי גייםטאג...
    תודה

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    שלום לכולם.
    אני חדש פה...
    אני מתעתד להצטרף בקביעות - הזמנתי XBOX חדש מחבר בחו"ל. יגיע עוד שבוע ואני כבר לא יכול לחכות... (חוץ מהטלווזיה HD שכבר קניתי על הדרך ותגיע היום.. )
    בכל מקרה יש לי שתי שאלות:
    1. מה הדברים שכדאי לי לקנות לXBOX? החבר עם בחו"ל ואני יכול להגיד לו להוסיף דברים. ביקשתי כבר: חבילת פרימיום, 2 בקרים, כרטיס זהב לשנה, 2 משחקים (GEARS ו GR2 החדש)

2. מה נדרש לחיבור לXBOX LIVE? המחשב שלי בחדר אחר, ואין לי רשת אלחוטית. האם ניתן להתחבר ישר דרך הXBOX דרך מודם נפרד בלי לעבור דרך מחשב שמוחובר לרשת? (אני אשמח גם למעט הסברים טכניים)

מקווה שתוך שבוע יהיה גם לי גייםטאג...
    תודה
    ברוך הבא לדור הבא!! תתחדש!

1. בפרימיום יש לך את כל הדברים החשובים ביותר (דיסק קשיח, חיבור HD ובקר אלחוטי ואוזנייה ומיקרופון) אולי תרצה שלט אם אתה תראה על זה DVD או אולי איזו אוזנייה אלחוטית...

2. לא נראה לי שתיהיה בעייה לחבר את ה360 ישירות למודם. תנסה עם המודם של המחשב שלך וכמובן אתה צריך שלמודם תיהיה יציאה לכבל רשת... אם כבר אתה הולך לקנות עוד מודם לסלון לא עדיף להשקיע על רשת אלחוטית? לא עסק יקר בימינו אבל החיבור האלחוטי של ה360 עולה 100$...

אגב איזו טלוויזיה HD קנית? אני מאד מבסוט מה42" LCD שלי!!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תודה על התגובה.
    אבל אשאל יותר לעניין - האם אני יכול לחבר מודם ישיר לXBOX (לא ראוטר) והXBOX יתחבר לספק עצמו?
    קניתי טושיבה "37 רגזה (במחיר מצויין מהעבודה)

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    לא, אין מצב שבו לאקסבוקס יהיה חייגן לספק שלך. רק מודם ללא חייגן יעזור שכבר מחובר לספק שלך.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי sprqy
    לא, אין מצב שבו לאקסבוקס יהיה חייגן לספק שלך. רק מודם ללא חייגן יעזור שכבר מחובר לספק שלך.
    בטח שיש מצב. לאקסבוקס יש חייגן פנימי. הבעיה היא שאני לא ממש בטוח שהוא מותאם לספקים ישראלים, ואני די משוכנע שספקי האינטרנט בארץ לא יעזרו בחיבור.

ההמלצה? תוציא עוד 300 שקל על ראוטר (אפילו חוטי, העיקר שיהיה ראוטר), ותעביר כבל בינו לבין הקונסולה (בנוסף לכבל שיעבור בינו לבין המחשב, כמובן). בנוסף, בדוק שהמודם הנוכחי שלך הוא לא מודם USB. אם הוא כן, תצטרך להחליף אותו למודם רשת.

תתחדש!

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    צודק שכחתי לגמרי שיש בקונפיג של ה360 אופציית חייגן...

יש כאן עזרה בחיבור ה360 יכול לעזור לך:

http://www.xbox.com/en-US/support/co...vitywizard.htm

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תודה על התשובה.
    אני אבדוק את הנושא כשהאקסבוקס יגיע (נו....) ואז אעדכן את כולם - אולי עוד משהו יצטרך להשתמש במידע.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    תודה על התגובה.
    אבל אשאל יותר לעניין - האם אני יכול לחבר מודם ישיר לXBOX (לא ראוטר) והXBOX יתחבר לספק עצמו?
    קניתי טושיבה "37 רגזה (במחיר מצויין מהעבודה)
    טלבזיה מטורפת. יש לי כזאת בדיוק בחדר ואין טלבזיה בשוק שמגיעה לרמה שלה מבחינת איכות תמונה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    טלבזיה מטורפת. יש לי כזאת בדיוק בחדר ואין טלבזיה בשוק שמגיעה לרמה שלה מבחינת איכות תמונה.
    הגיעה אתמול הטלווזיה - חבל על הזמן! רואים מעולה - רק שפתאום שבכל הערוצים נראה כאילו התמונה מה זה לא איכותית (לעמות מה שהטלווזיה מסוגלת להציג) - פתאום שמתי לב שלכתוביות יש סדקים!
    אני כבר לא יכול לחכות לבדוק אותה עם האקסבוקס (יום שישי הבא- יום שישי הבא- יום שישי הבא)

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    הגיעה אתמול הטלווזיה - חבל על הזמן! רואים מעולה - רק שפתאום שבכל הערוצים נראה כאילו התמונה מה זה לא איכותית (לעמות מה שהטלווזיה מסוגלת להציג) - פתאום שמתי לב שלכתוביות יש סדקים!
    אני כבר לא יכול לחכות לבדוק אותה עם האקסבוקס (יום שישי הבא- יום שישי הבא- יום שישי הבא)
    איכות שידורי הTV דפוקה כאן בארץ ולכן בכל LCD זה יראה לא משהו. ב'יס' האיכות משתנה מערוץ לערוץ למשל ערוץ הספורט רואים דפוק...
    אין שידורי HD בארץ וגם לא יהיה הרבה זמן אבל ניתן "להשיג" איכויות HD ממקורות אחרים...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    סתם שאלה: אקסבוקס מציג על כל המסך רחב (מנצל אותו)?

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    בטח מנצל את המסך הרחב! אצלי ה360 מוגדר על הרזולוציה המקסימלית של הLCD שלי: 1360X768 זה בפורמט הרחב 16:9 כמובן...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    סתם שאלה: אקסבוקס מציג על כל המסך רחב (מנצל אותו)?
    מנצל אותו כמו משה קצב ו-3 מתמחות.
    כל המשחקים של ה-360 באים במסך רחב ב-720P, אבל אם יש משחקים של XBOX המקורי שלא תומכים במסך רחב (כמו HALO 1) אז מן הסתם זה לא יהיה מסך רחב על הטלבזיה.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    מה הדגם של הטלוויזיה שלך?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי pok madui
    מה הדגם של הטלוויזיה שלך?
    לי יש WL66 בגודל 37 אינצ' של טושיבה (או בשמה השני רגזה). LCD מטורפת. בדקתי בערך 3 חודשים על כל הדגמים שיכלתי למצא ופשוט לא מצאתי אף LCD בגודל 37" שמציגה דברים בצורה כל כך חיה.
    וחוץ מאיכות התמונה גם יש לה מצבי תצוגה הרבה יותר טובים מהמתחרות כמו SUPER LIVE 1 ו-2 שיכולים לגרום לשידור 3:4 להראות לגמרי 9:16 בלי לאבד כמעט בכלל מהשידור(אולי 2 ס"מ מלמטה ולמעלה) בניגוד לטלביזיות של LG למשל ששידורים 3:4 נראים עליהם כמו מריחה אחת גדולה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    היילו 2 הציע מסך רחב גם הוא, אבל בסופו של דבר שנאתי את זה והגדרתי את הבוקס כדי שיחשוב שיש לי טלוויזיה רגילה רק בגלל זה. משום מה במשחק לשני שחקנים במסך רחב, היילו חוצה את המסך לימין ושמאל במקום למטה ולמעלה מתוך מחשבה שבמסך רחב יהיה לך יותר נוח לשחק בשני ריבועים מאשר בשני מלבנים ארוכים. אבל במשחק הזה (וברוב משחקי הFPS) עדיין הרבה יותר חשוב שדה ראייה גדול לרוחב ופחות חשוב לגובה. זה ממש הציק לי לשחק ככה.
    כשאני חושב על זה, זו בעצם התלונה הכי גדולה שיש לי למשחק הזה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    גם אני בהתחלה חשבתי שמסך לאורך עדיף אבל אחרי שעה בסינגל של GEARS עם חבר הבנתי שגם במסך מפוצל עדיף לרוחב...

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי DrKeo

לי יש WL66 בגודל 37 אינצ' של טושיבה (או בשמה השני רגזה). LCD מטורפת. בדקתי בערך 3 חודשים על כל הדגמים שיכלתי למצא ופשוט לא מצאתי אף LCD בגודל 37" שמציגה דברים בצורה כל כך חיה.
    וחוץ מאיכות התמונה גם יש לה מצבי תצוגה הרבה יותר טובים מהמתחרות כמו SUPER LIVE 1 ו-2 שיכולים לגרום לשידור 3:4 להראות לגמרי 9:16 בלי לאבד כמעט בכלל מהשידור(אולי 2 ס"מ מלמטה ולמעלה) בניגוד לטלביזיות של LG למשל ששידורים 3:4 נראים עליהם כמו מריחה אחת גדולה.
    אח... בדיוק מצאתי את הטלוויזיה שלך במכרז בP1000 בהצעה הכי גבוהה של 699 שקל והמכרז נגמר ב22:30 אח... כל כך בא לי להגיש הצעה... אבל אין סיכוי שאמא שלי תרשה לי... עולם אכזר:sad3:

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מכיוון שקניתי אותה השבוע.... אחרי סקר מקיף הנה המחירים שמצאתי:
    קניתי 6700 מהעבודה.
    הכי זול ברשת 7600.
    בדיוטי פרי 8500 (+מערכת קולנוע ביתית אבל אני לא זוכר עד מתי המבצע)
    בחנויות רגילות 9000-11000

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    מכיוון שקניתי אותה השבוע.... אחרי סקר מקיף הנה המחירים שמצאתי:
    קניתי 6700 מהעבודה.
    הכי זול ברשת 7600.
    בדיוטי פרי 8500 (+מערכת קולנוע ביתית אבל אני לא זוכר עד מתי המבצע)
    בחנויות רגילות 9000-11000
    לא משתלם יותר לקנות במכרזים? או שהמחיר הנמוך נשאר עד איזה חצי שעה לפני הסוף ואז מתחילים אנשים אחרים להביא הצעות מטורפות?

הרשמה