וינס מקמהון נגד קורט אנגל
לא ממש קטטה, אלא עוד השתטות של אנגל. במטוס, וינס הזכיר בבדיחות לאנגל שהוא היה היחיד שהפיל אותו. אנגל החליט לכייף קצת, והפיל את וינס במעבר. עד סוף הטיסה, וינס ניסה להפיל את אנגל בכל הזדמנות. באחת הפעמים הללו הרעש הפיל את אנדרטייקר, שאו שלא ידע מי התאבק עם וינס או שלא הבין שהם צוחקים, תפס את אנגל מאחור וחנק אותו.


ז´ק רוז´ו נגד דיינמייט קיד
דיינמייט הואשם על לא עוול בכפו על ידי האחים רוז´ו בגזירת בגדיהם (זה נראה כמו משהו שמתאים לבולדוגים, למרות שעל המקרה הספציפי הזה היה אחראי קורט הניג). בקצרה, דיינמייט התגבר על שני האחים. שבועיים מאוחר יותר בפורט וויין, אינדיאנה, האחים השיגו נקמה כשז´ק הכה את דיינמייט במכה לא צפויה, ושבר לו ארבע שיניים. דיינמייט קיבל כסף מהWWF לתיקון השיניים. כש-וינס ישב עם שני הצדדים דיינמייט הציע שהאחים ישלמו על התיקון. ללא ידיעה שהWWF שילמו כבר, האחים הסכימו. ודיינמייט יצא עם 1,800 דולר לעצמו, וכמובן הוא המנצח כאן.


ECW סטייל!

ניו ג´ק נגד דנסס וית´ דדליז, 1995
לא ברור איך זה התחיל, אבל ג´ק התעצבן בקשר לקרב זוגות שכלל את השניים. הוא התגנב מאחורי דדליז והכה אותו בראש עם אלה. דנסס חזר במהירות והצליח להכות חזרה, לפני שהשניים הופרדו עי מתאבקים אחרים.