תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ב10 במרץ 1997 שודר הפרק הראשון של סדרה בשם "באפי ציידת הערפדים" ברשת ה WB שאז החלה את צעידה הראשונים. את השאר כולם יודעים.

פתחתי את הת'רד לחגוג את המאורע ואתם מוזמנים לכתוב את איחולכם.
    בנוסף , אני מעלה את השאלה בנוגע לגליון הראשון של הקומיקס של עונה 8 הרשמת של באפי שיוצא בעוד ימים ספורים. האם אתם מתכוונים לקרוא?

באפי, כמובן, היא הסדרה האהובה עלי ביותר. לוותה חלק נכבד בחיי. האהבה הטלוויזיונית הראשונה שלי , והתוכנית הזו שמה את הרף גבוה מאוד אצלי. היא עדיין ותמשיך להיות הסדרה הנאהדת ביותר עליי למרות שראיתי סדרות איכותיות נוספות אחרות.

יש לי הייפ מסויים לגבי הקומיקס. המשך רשמי לסדרה אהובה. אז נכון שכמובן הייתי מעדיף המשך טלוויזיוני\קולנועי , אך הסיכויים לכך נמוכים אבל אני די נרגש לקראת הקומיקס למרות שלא קראתי בחיים שלי עלילון. בכל זאת , מדובר פה בבאפי ובג'וס ווידון.

עכשיו תורכם.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אחח איזו סדרה נהדרת. תמיד אהבתי אותה בגלל שהיא הסדרה היחידה שהספיקה גם ליצור ז'אנר וגם לעשות עליו פארודיה.
    מתגעגים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    באמת סדרה מעולה, למרות שהפסקתי לעקוב אחרי העונה השנייה או השלישית אני חושב.
    אחחחח שרה מישל גלר... :inlove:

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."
    שתף ב-Google+

הרשמה