תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    ומחזקת את מעמד הקונסולות

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    שתי השורות האחרונות הן היחידות שנכונות במאמר הזה. לכל העולם ואחותו היה ג'וק בפלייסטיישן2, אקסבוקס פרוץ עם כוננים קשיחים גדולים (או סתם פרוצים שמריצים דיסקים צרובים) הXBOX360 נפרץ וגם ה WII נפרץ. אם תשוו כמה כסף הכניסה מייקרוסופט ממכירת משחקים ל360 בשנה האחרונה מול כמה כסף הכניסה בליזארד מWOW לדעתי תגיעו לסכום דומה או שאולי עם יתרון לבליזארד. הבעיה היא, שמסתכלים על משחקי RETAIL, שנמכרים בחנות כשבודקים כמה כסף מכניסים משחקי מחשב. Valve עושה אחלה כסף מהמשחקים שהיא מפיצה דרך Steam ואת בליזארד הזכרתי למעלה אבל הן לא נחשבות בנתוני המכירות. פלטפורמות מכירה אונליין שנותנות לך ערך מוסף עם הקניה (כמו קהילת steam הפורחת וכמו WOW שכבר עברה את הפריחה והגיעה לרמת יערות גשם) הן העתיד ורק הן יתנו צ'אנס אמיתי למפתחי המשחקים.
    אם מישהו מתכנן לקנות משחק בGreenManGaming, אודה לו מאוד שירשם דרכי, כך שנינו נקבל 2$, לאחר הרכישה. תודה!

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    הם אמרו את זה כאילו אין פיראטיות לPS2,זה המכשיר הכי פרוץ בעולם.
    וכל קונסולה שתצא יפרצו אותה,אז מה הם נטפלים למחשב?
    חוץ מזה,החנויות משלמות על הסחורה,ככה שאם אנשים לא קונים החנויות נדפקות יותר מאשר היוצרים

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    להבים
    הפיראטיות מסננת המון משחקי זבל מלצאת לשוק, וממוטטת חברות כמו 3DO שהייתה אלופה ב JUNK GAMES שלה.
    ברור שזה לא דבר חיובי, אבל אין איך לתקוף את התופעה אלא רק לשחק לפיה.
    עם כל הכבוד תעשיית המשחקים מגלגלת המון כסף בשנה (אם אני לא טועה יותר מתעשיית הקולנוע).
    וגם הפיראטים הכי גדולים יקנו משחק ממש טוב של חברה שהם מאוד מעריכים.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אין שום מחשב עם טכנולוגיה מספיק חזקה לצרוב משחקי בלו ריי ולא יצאו מחשבים שתומכים את הבלו ריי עדיין מסובך מדי לפרוץ את הPS3

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    יפרצו את הPS3 יותר מהר ממה שאתה חושב. כבר ככה אפשר להתקין עליו מערכת הפעלה חלופית (כמו לינוקס) ויש לו דיסק קשיח שיוכל להכיל משחקים. בינתיים אין משחק PS3 בגודל של יותר מ8-9GB (לא מתחייב על זה, אבל ממה שראיתי) שזה כמו דיסק DL.. בקיצור, לא צריך לצרוב בלו ריי בשביל להפעיל משחק אם יש דיסק קשיח D:
    אם מישהו מתכנן לקנות משחק בGreenManGaming, אודה לו מאוד שירשם דרכי, כך שנינו נקבל 2$, לאחר הרכישה. תודה!

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    בתור gamer שאין לו שום קונסולה (אני משחק רק במחשב) אני שם לב איך עם הזמן יוצאים פחות ופחות משחקים טובים למחשב האישי. רוב המשחקים היום הם הרבה פחות טובים מאשר משחקים ישנים ששיחקתי בהם ועדיין משחק. לפי דעתי, הבעיה היא לא הפסד הכסף בעקבות הפיראטיות, אלא העובדה שהרבה חברות משחקים מרשות לעצמן להוציא משחק לשוק גם כשהוא לא גמור. כאשר מדובר במשחק עבור המחשב אז החברה מוציאה משחק לא גמור ואז אחרי כמה זמן מעדכנת אותו בעזרת patch. לעומת זאת, עבור משחקי קונסולה זה שונה משום שהם חייבים שהמוצר יהיה גמור ושהוא יצדיק את המחיר שלו, אחרת אנשים לא יקנו אותו. איך זה קשור לפיראטיות? מי ישלם 200 שקל על משחק חצי גמור? מה שאני מנסה לומר זה שחברות שמייצרות משחקים טובים לא צריכות לדאוג מפיראטים משום שיהיו להן מספיק שחקנים שכן מוכנים לשלם על איכות. בקונסולות אם משחק יוצא לא גמור אז הוא מת עוד לפני שהקופסא הראשונה שלו נפתחה (במשחקי מחשב לפחות יש patches). חברה שמייצרת משחק מחשב ולא מתכוונת להוציא אותו כמו שצריך (כמו שBlizzard עושה עם המשחקים שלה) אלא להוציא אותו כמו שהוא ללא שום דחיות צריכה להבין מראש שאנשים יבינו שגם אם זה משחק עם פוטנציאל, לא שווה לזרוק כסף על משחק כזה.

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    אם יש הימור אחד בטוח בתעשיית המשחקים, המוזיקה והקולנוע הביתי, היא שהפיראטיות תימשך. המאמץ שדרוש לפרוץ מנגנון כלשהו תמיד יהיה שבריר מזה שנדרש לפתח אותו.
    קוראים לזה "חופש המידע".
    הפתרון ההגיוני היחיד, גם אם הינו חלקי בלבד, הוא הורדת מחירים, והגיע הזמן שהפלצנים האלה בחברות ההפצה יכניסו את זה לראשים שלהם.
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    וואי איזה בכיינים!

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    אם כל המקום על הדיסק הולך לסרטים, אז פשוט יוציאו ריפים כמו שעשו עם הדרימקאסט . השאלה היא כמה אנשים יסכימו לוותר כדי לשחק, היום אף אחד כמעט לא משתמש בריפים, כי יש מעט משחקים שעוברים את ה4.7 GB לקונסולות.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אין לי PS3 וגם לא מתכוון ליקנות, ככה שאני לא מתחיב על מה שאני אומר...

אבל אפשר פשוט להתקין לינוקס ( או כל unix אחר) ופשוט להריץ משחקים פרוצים כמו במחשבים רגילים שמריצים unix.

וגם אם לא בגרך הזאת, אני בטוח שהיכולת להתקין תוכנות צד 3 נותנת אפשרות קלה להריץ משחקים פיראטים...אם לא דרך לינוקס, אז תצא איזה תוכנה .. כמו דימון טולס, רק לps3 או משהו.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    Necromancer אני מצטער אבל אתה לא מבין איך דברים כאלו עובדים. לינוקס לא יכול להריץ משחקים גם על PC, אז אתה רוצה שזה יריץ על PS3?
    לגבי Deamon Tools, נכון, אבל זה מיותר להעתיק את המשחק לכונן בשביל לשחק בו. יהיה יותר פשוט לפרוץ את ההגנה וזהו, מה שיעשו דיי מהר אני מניח.

הצטרף בתאריך
    03.03.2007
    לכל אלה שאומרים שיש פיראטיות גם בקונסולות, נכון. אבל זה הרבה הרבה יותר נפוץ במחשב.
    היום כל ילד בכיתה ב' מוריד את המשחק שהוא רוצה מקאזה...
    לעומת זאת, לקונסולות צריך צ'יפ, ולצרוב את המשחק, שזה קצת יותר מסובך.
    אני יודע שיש משחקים פרוצים לאקסבוקס360, ולwii, ואני מניח שגם לps3. אבל זה ממש לא באותה רמה של המחשב.
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זה ארנב.
    הוא לא רוצה להשתלט על העולם. הוא רוצה לחיות את חייו בשקט בחתימה שלי. בבקשה, אל תעתיקו אותו לחתימה שלכם.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אם הפיראטיות מסננת את הזבל, איך לעזאזל ממשיכים לצאת כל הכותרים של EA?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    לינוקס מסוגל להריץ משחקים, הבעיה שכל המפתחים מפתחיל רק לWindows בגלל הExE (למיק' יש פטנט על זה) ובגלל הDX.
    ובוא תזכיר לי משהו, לPS3 יש משהו שקוראים לו DX או EXE או Microsoft?
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני כמובן התכוונתי למישחקים שלא הותאמו ללינוקס, כי אין מצב שזה יקרה בPS3. גם הפורמט של PS3 הוא סגור, ולא סביר שיבנו לו אימולציה בקרוב.

הרשמה