תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    מודיעין
    אם נוכל יכול לתקוף פעמיים[2 נשקים] ויש לו הזדמנות להתקפת פתע,הוא יוכל לבצע שתי התקפות פתע באותו הסיבוב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    הגיונית לא - אחרי ההתפקה הראשונה הקורבן כבר לא מופתע.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    זה כבר תלוי בסיטואציה עצמה, אם מדובר בהטעיה צריך לעשות הטעייה לכל התקפה בנפרד, אם אתה מסתתר בחושך ויורה במהירות שני חצים אז זה לא פועל אך אם יש לך פגיון בכל יד ואתה תוקף איתם זה פועל.

תחפש בFIQ של וויזארדס בטח יש שמה תשובה רשמית

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי idansh
    זה כבר תלוי בסיטואציה עצמה, אם מדובר בהטעיה צריך לעשות הטעייה לכל התקפה בנפרד, אם אתה מסתתר בחושך ויורה במהירות שני חצים אז זה לא פועל אך אם יש לך פגיון בכל יד ואתה תוקף איתם זה פועל.

תחפש בFIQ של וויזארדס בטח יש שמה תשובה רשמית
    איך בודקים את ההטעייה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    למיטב ידיעתי, התשובה היא דווקא כן, בהחלט, ברוב המצבים. המותקף נשאר באופן פורמלי במצב נטוע במקומו במשך כל הסיבוב. (ליתר דיוק, בודקים מחדש האם הוא כבר לא נטוע במקומו רק בסיבוב הבא).
    כמובן שאם זה לא מוצא חן בעיניך, מה זה משנה מה החוקים אומרים? ההתקפה הראשונה היא התקפת פתע, השנייה כבר לא. אבל תזכור שהתקפות פתע זה השוס של הנוכל, ואם הוא לא זוכה לעשות אותן מספיק, הוא ירגיש נפגע, ובצדק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אצלי התשובה היא כן, אבל רק עם נשקים מאותו הסוג.
    נגיד חותך-חותך,דוקר-דוקר, כי קשה בצורה יעילה לדקור ואז לחתוך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    לי הייתה הבעיה הזאת עם שוריקאנים שכל אחד גורם 1 נזק אך אפשר לזרוק 3 בהתקפה אחת כך שנוכל בדרגה בינונית יכול לעשות הרבה מאוד נזק מטווח קרוב (96 נק"פ בממוצע) בהתקפה הראשונה שלו ולכן אני הורדתי את התקפת הפתע רק למכה הראשונה בשביל האיזון. אך אני מסכים שעם נשקים אחרים זה טוב יותר לתת כמה התקפות פתע גם אם זה לא הגיוני אלא פשוט כיף.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הרשמה