אתם כבר מכירים בוודאי את הנוהל...

לכבוד פסח, ובגלל שאביב בחו"ל, ובגלל שליובל בירב יש שיער ארוך, ולאור הביקוש בפורום, אנו מכריזים על תחרות "וי בריבוע - עשה זאת בעצמך" השלישית: צרו קומיקס וזכו בפרסום ובחולצה. יאי!

שימרו וגיזרו לרצונכם את הדמויות והעצמים מסטריפים 100, 112, 143, ומהסטריפ המיוחד לפסח. אתם יכולים להשתמש גם בסטריפים אחרים (הביטו למשל בסטריפים שעשינו לפסח שעבר), אך אל תגזימו. אתם מוזמנים כמובן גם לצייר בעצמכם.
  • צרו סטריפ קצר (לא נתנגד גם לתמונות בודדות או פרויקטי פלאש מושקעים!) שעוסק בגיימרים, משחקים, או החדשות האחרונות - וקשור לפסח. תתפרעו, אנחנו גמישים.
  • פיתחו נושא חדש בפורום קומיקס והעלו את היצירה שלכם להודעה הראשונה. רק יצירות שיועלו בנושא חדש ישקלו בידי צוות השופטים.
  • שלושת היצירות שהכי ימצאו חן בעינינו יזכו את יוצריהן בחולצת ויגיימס מהקולקציה החדשה, כמו גם בתהילת האימפריה ובגזע עבדים שיעשה כרצונו ואף יבנה עבורו פרמידות שם תשמר גופתו כרוכה כמומיה לעולמי עד! (עד גמר המלאי)
כולם מוזמנים להשתתף, מגדול ועד קטן. התחרות תמשך שלושה שבועות, עד ה-1 באפריל, יומיים לפני סדר פסח, וכל אחד יכול להעלות כמה קטעים שהוא רק רוצה. הראו לנו מה אתם יכולים לעשות!

לחצו כאן לצפייה בסטריפים הזוכים בתחרות הקודמת - הם בהחלט משעשעים.

למען ההבהרה, כל הדמויות כפי שהופיעו בסטריפ וי בריבוע שייכות לנו מבחינת זכויות יוצרים. אבל לצורך התחרות הזו והפרסום בפורום, אתם מוזמנים לעשות איתן מה שאתם רוצים. רק לא להוציאן ממצרים ביד חזקה וזרוע נטויה, זה עושה ליוליה כאבי גב.