תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    *ספויילר*
    יש לי בעיה, בקווסט של נישקה שבו צריך לפרוץ לתוך הבית של ללדון, כל פעם שאני מנסה להתגנב דרך השומרים הם תוקפים, אני אפילו ניסיתי לעבור הכל רק אם נישקה, אבל עדיין השומרים רואים ותוקפים. כל מה שקשור ליכולת שלה להתגנב(move silently ו-hide ואחרים) די גבוהים(יחסית לשלב הזה של המשחק). ולא, אני לא מכיר את חוקי 3.5.
    אז מישהו יכול לעזור לי?

תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    ואי הלוואי הלוואי הלוואי שאני אצליח להסביר את זה כמו שאר חברי הקהילה
    אז ככה Stealth mode בנוי משתי יכולות ופיטים שונים שעוזרים לפתח אותו
    היכולות(Skills) הן בעצם
    Hide וMove Silently כפי שציינת,יש פיטים שיכולים לשפר את התגנבות כגון Skill focus,חפצים מסויימים גם יכולים לשפר ואפילו גזע מסויים כגון האלפלינג נותן לך בונוס ראוי להתגנבות,
    עכשיו אם אתה מדבר על נוור 2 אין לי ממש הסבר אבל בנוור אחד ההתגנבות חייבת להתבצע ממקום שלא רואים אותך בכלל זאת אומרת שאתה לא יכול לעבור בריצה על פני השומרים ובאמצע להכנס להתגנבות (אלא אם כן אתה Shadowdancer)
    ישנם עוד דברים שמשפיעים על הצעדים שלך כגון חליפה כבדה וכו.
    Music=LIFE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    בקיצור ופישוט: כשאתה נכנס לstealth mode אתה מגלגל hide ו-move silently מול הspot והlisten של כל דבר אחר. אם הם לא בdetect mode הם מקבלים רק חצי מהתוצאה של הגלגול או משהו כזה, אם אני לא טועה. אתה חייב להיכנס לstealth mode כשאתה מחוץ לטווח ראייה של מי שאתה רוצה להתחבא ממנו, אחרת הוא רואה אותך אוטומטית. כעיקרון, אם אתה רואה אותו, הוא רואה אותך.
    הכי טוב זה להיכנס לstealth mode כשאתה באזור אחר או בחדר עם דלת סגורה או משהו. ככה אתה יכול להיות בטוח שלא ראו אותך ולא יגלו אותך אוטומטית.

אם עדיין תופסים אותך, זה אומר פשוט שהspot ו-listen שלהם פשוט יותר טובים מההhide וmove silently שלך.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    טוב, לא הצלחתי להתגנב אז פשוט הרגתי את כולם בדרך. ודבר מוזר קרה בסוף, יש סירטון, שתי שומרים עוברים כזה ומדברים:"אני נשבע ששמעתי משהו". אבל WTF?!???! אני הרגתי את כולם בדרך ועשיתי רעש וכו' וכו' ובסוף יוצא ש"כאילו" התגנבתי? מישהו עוד נתקל בזה? ומישהו בכלל הצליח לעבור את המשימה רק דרך התגנבות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    ראוי לציין שהקלאס shadowdancer (ואם אני לא טועה בNWN2 שמו את זה גם לranger בשלב מסויים) מקבל feat שנותן לו אפשרות להתחבא מול האויב (Hide in plain sight).
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    כן, לשחק SD בסינגל זה כיף גדול. במיוחד כשמשלבים עם Duelist ונוכל. ואומן נשק.

אני מתגעגע לזה..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי mugagaga
    טוב, לא הצלחתי להתגנב אז פשוט הרגתי את כולם בדרך. ודבר מוזר קרה בסוף, יש סירטון, שתי שומרים עוברים כזה ומדברים:"אני נשבע ששמעתי משהו". אבל WTF?!???! אני הרגתי את כולם בדרך ועשיתי רעש וכו' וכו' ובסוף יוצא ש"כאילו" התגנבתי? מישהו עוד נתקל בזה? ומישהו בכלל הצליח לעבור את המשימה רק דרך התגנבות?
    הסרטים לפעמים יוצאים מטופשים

ובטח שהצלחתי

מה ש 24 skill בhide לא עשה
    שיקוי אל נראות עשה מצוין
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2007
    מי צריך להתגנב כשיש קסם ^^
    invisibility שולט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    באר שבע
    ואו, יש כאן עוד אנשים שבחרו בצד הזה?

הייתי בטוחה שאני היחידה.
    :X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    זה לא קשור לצד, זה סיידקווסט שכולם יכולים לעשות.
    לא יודע, לא חשבתי אפילו על התגנבות, אני לא רגיל לסינגלים כאלה מתוחכמים. פשוט נכנסתי וביצעתי רצח עם.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הרשמה