תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    מגה פיצוץ - משחק של קרבות צורחים בחלל!
    משחק קלפים מופרע למדי, שהוסיפו לו איורים מופרעים למדי מאת ג'ון קובליק (המאייר של מנצ'קין), ושידרגו אותו למהדורה 3 (ומופרעת למדי) זמין החל מהיום בהזמנה מוקדמת באתר כוכבי כסף www.silverstars.co.il

אז למה אתם מחכים!!!! זה הזמן לכבוש את החלל בצרחות!!!

קריאת הקרב נשמעת ברחבי הגלקסיה! השלום נכשל! עכשיו הזמן למלחמה בין-כוכבית! ב-"מגה-פיצוץ" שולט כל שחקן בספינת דגל וצי ספינות חלל אימתני. כמפקד הצי, עליך להגן על ספינת הדגל שלך תוך ניסיון לפוצץ את ספינת הדגל של יריבך באמצעות קרני-לייזר, להקי מפציצים, וכל כח האש של הצי שלך - כולל המגה-פיצוץ הקטלני. זוהי המהדורה השלישית של MAG BLAST, באיורים חדשניים ומוטרפים של ג'ון קובליק, הכוללת ספינות דגל חדשות, ספינות צי חדשות, וקלפי פעולה חדשים ומפתיעים לשימוש נגד יריבך. במהדורה זו גם קלפים לשדרוג הספינה בתותחים נוספים, צריחי-מגן, מעגני חלליות-קרב, ועוד!
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    המשחק הזה בעיברית?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    לא, הוא נכתב בשפת המלכה וכך הוא נשאר (עד שיתרגמו אותו כמובן).
    בנוסף באמת 2 היה אחד מהמשחקים הקצרים הטובים ביותר ואני מקווה ש-3 יהיה טוב באותה המידה, רק חבל שהרסו את הציורים והפכו אותם לבדיחות זה פשוט לא מתאים לאווירת המשחק כמו שהכרתי.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    המשחק בעברית, כן.

אם הייתם נכנסים לעמוד הראשי שלנו (כאילו WWW.SILVERSTARS.CO.IL כאילו) הייתם רואים שהוא בעברית, לפי האריזה.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    בעיברית, באמת. באמת יצאתי מפגר כאן, מצטער על השפיטה המוקדמת ותרגם מבורך ביותר.
    נ.ב. אם תביאו לדוכן בביגור אני בטח אעדיף לקנות שם.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אפשר לשחק בשניים?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    2-8 שחקנים.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    אני חושב שהמשחק מגניב ודווקא אוהב את הציורים של קובאליק. המשחק לא היה רציני במיוחד מקודם והציורים לדעתי מוסיפים. עיצוב קצת יותר צבעוני ומתאים לכולם.

החלליות הנוקשות והמד"ב-יות שהיו מקודם אולי מרחיקים קהל שפשוט מחפש משחק קלפים כזה לכל המשפחה.

גם אפשר להפוך אותו לקצת יותר משחק מלחמתי אם מחליפים את "שיטת הקרב" (מי ששיחק מבין למה זה במרכאות), בשיטה יותר מחוכמת, אולי קוביות הגנה והתקפה או דברים בסגנון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני דווקא חושב שטוב ששיטת הקרב מהירה כל כך (וכוללת את מכניקת ה-"השמע קול טיפשי" (TM) הרשמית), כי זה חלק מהקטע של המשחק. הוא אמור להסתיים בתוך 20 דקות בערך.
    שתף ב-Google+

שיחקתי בזה בכנס של פריק- היה מגניב...

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הרשמה