תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    טוב, בגלל שכל יום רואים כמה הודעות חדשות בנושא, ולי די נמאס, אני עושה מדריך.

פרק א - התמחויות.

1. skinning- נותן לכם לפשוט עור של חיות (beasts), שימושי לצורך התמחויות אחרות, או למכירה פומבית.
    2. leatherworking- ההתחמות הזאת נותנת לכם להכין שריונות עור,
    (leather), ובדרגות גבוהות, חפצי mail.
    3. mining- ההתמחות הזאת נותנת לכם את האפשרות לכרות מינרלים ומתכות מעורקים שמצואים בעולם, ולהתיך אותם למטילי מתכת. שימושי להרבה התמחויות אחרות.
    4. blacksmithing- התמחות זו, שדורשת לרוב גם mining לצורך השגת החומרים, נותנת לכם להכין חפצי מתכת- נשקים, שריונות mail, ובדרגות גבוהות גם plate. כמו כן, אפשר להכין אבני השחזה לנשקים, וכל מיני פריטים ומנגונונים שדרושים להתמחויות אחרות.
    5. engineering- התמחות זו, מומלצת לשחקנים בעלי ממון- היא דורשת השקעה מרובה יותר מהאחרות. רוב החומרים שהיא דורשת מושגים באמצעות mining, אבל יש חומרים רבים שדורשים התמחויות אחרות. engineering תאפשר לכם לבנות מכשירים מורכבים, ביניהם קסדת צלילה, שוקרים להחייאה, משקפת, ועוד.
    6. jewelcrafting- התמחות זו תיתן לכם להכין תכשיטים- טבעות, עגילים ושרשראות, ובדרגות גבוהות גם אבני חן שתוכלו להכניס לשריון שלכם, ולהעניק לו בונוסים מיוחדים. החומרים שדרושים להכנת התכשיטים מושגים באמצעות mining.
    7. enchanting- התמחות זו נותנן לכם להכין חפצי קסם, כמו שרביטים ומטות, וגם לכשף ציוד ולהעניק לו בונוסים מיוחדים. החומרים הדרושים לשימוש בהתמחות מושגים באמצעות פירוק (disenchant) של חפצים בעלי רמת נדירות ירוקה ומעלה.
    8. tailoring- התמחות זו תיתן לכם לתפור תיקים ובגדים, והחומרים שלה מושגים באמצעות חפצים שתוכלו למצוא על מפלצות בעולם, כמו בד.
    9. herbalism- התמחות זו תיתן לכם ללקט צמחים משיחים בעולם.
    10. alchemy- התמחות זו תיתן לכם להכין שיקויים מעשבים שניתן ללקט על ידי herbalism, ובדרגות גבוהות, להמיר מתכות.

בפרק הבא, בו יסופר על המקצועות וההתמחויות המומלצים להם, כל התמחות תצוין על ידי המספר שלה.

אני אישית, משחק עם mining ו- skining, כיוון שאני אדם לא סבלני ואין לי סבלנות להשקיע בהתמחויות. עם שתי ההתמחויות שבחרתי, אני מוכר הכל, ועושה כסף טוב. אני לא ממליץ לכם לעשות זאת, כיוון שהתמחויות הן חלק חשוב מהמשחק, ונותנות לכם להשיג חפצים חזקים ונדירים, וחוץ מזה, זה יצור תחרות וכידוע אני יפסיד מזה כסף.

פרק ב - מקצוע, התמחויות מומלצות לו ומדריך לעליית רמות.

פלדין - paladin.
    הפלדין הוא ה"אביר" במשחק. הוא משלב תכונות של הגנה וריפוי, ולכן לא מומלץ לשחקנים שרוצים לגרום נזק מהר. פלדינים מוכשרים, מסוגלים גם לגרום לנזק רב על ידי שימוש ביכולותיהם, אבל לרוב לעולם לא יגיעו לרמה של מקצועות שנועדו לכך. פלדינים יכולים להשתמש בשריונות mail, ובדרגה 40 plate.
    ההתמחויות המומלצות לפלדין הן - 3 ו-4.
    http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=199759977&postId=1996319997&si d=1#6

לוחם - warrior.
    הלוחם הוא פשוטו כמשמעו, לוחם. הלוחם יכול להשתמש בכמעט כל נשק במשחק, ולגרום באמצעותו נזק רב. ללוחם יש שני כיוונים אפשריים- הגנה או התקפה. לוחם שמתמחה בהגנה הוא אחד האויבים הקשים ביותר לחיסול, בעוד שלוחם מומחה בהתקפה יגרום נזק רב מאוד. לוחמים יכולים להשתמש בשריון mail, ומדרגה 40, plate.
    ההתמחויות המומלצות ללוחם הן - 3 ו-4.

(מדריך בקרוב)

קוסם - mage.
    הקודם הוא מקצוע שכל תפקידו לגרום נזק, בצורות שונות. קוסם מוכשר יכול לחסל כמות גדולה של אויבים בזמן קצר, לצאת ממצבים מביכים, ולעשות דברים כיפיים כמו להפוך דברים לכבשה. קוסמים יכולים ללבוש אך ורק שריון cloth.
    ההתמחויות המומלצות לקוסם הן 8. ניתן לבחור התמחות נוספת, לפי בחירתכם האישית. אני הייתי ממליץ על 1 או 3, ולמכור במכירה פומבית את מה שתקבלו, וכך להרוויח כסף. http://80.239.174.205/thread.html?to...621037&sid=1#9

וורלוק - warlock.
    הוורלוק הוא קוסם אפל, שמתמחה בקסמים אפלים, קללות וזימון שדים. הוורלוק יכול לזמן שד שילחם לצידו, וזה עוזר לו בעיקר כשהוא לבד. הוורלוק מסוגל לגרום לנזק רב, ויכולתו העיקרית היא נזק במשך זמן- קללות שגורמות לנזק כל מספר שניות, מעצבנות את האויב ומחסלות אותו. וורלוקים יכולים ללבוש אך ורק שריונות cloth.
    ההתמחויות המומלצות לוורלוק הן 8, ועוד אחת לבחירתכם. (כמו קוסם)
    http://forums.wow-europe.com/thread....geNo=1&sid=1#5

כוהן - priest.
    הכוהן הוא מקצוע שיכול לרפאות, או לגרום נזק, בצורה מצוינת, אבל לא את שניהם ביחד. מה זאת אומרת? כוהן שישקיע בריפוי, יגרום נזק מועט, ולהפך. הכוהן הוא מקצוע מומלץ, כיוון שכמעט תמיד ירצו אתכם בקבוצה, בשל יכולת הריפוי שלכם, ובמקרה שפניתם לגרימת נזק, לא תזדקקו לקבוצה.
    כוהנים יכולים ללבוש אך ורק שריונות cloth, וההתמחויות המומלצות להם הן 8, ואחת נוספת לבחירתכם (כמו וורלוק וקוסם) המדריך שמובא הוא לכוהני חושך, גורמי נזק, כיוון שכוהני ריפוי זקוקים לרוב לקבוצה.
    http://forums.wow-europe.com/thread....17702302&sid=1

נוכל - rogue.
    הנוכל הוא המקצוע שבליזארד הגדירו כהמקצוע שאמור לגרום את הנזק הרב ביותר במשחק, עם כל הנובע מכך. העיקרון שעליו מבוסס המקצוע הזה, הוא הגחה מהצללים, תקיפה מהירה והפעלת יכולות רבות והשפעות מזיקות על האויב, וחיסולו לפני שהוא הבין מה קרה. בדרגות הראשונות תרגישו כאילו המשחק הוא על easy, ולאחר מכן, זה כבר תלוי בכישרון שלכם. נוכלים לובשים שריונות leather, וההתמחויות המומלצות להם הן 1 ו-2.
    http://forums.wow-europe.com/thread....05730930&sid=1

דרואיד - druid.
    הדרואיד הוא מקצוע משולב- הוא מאפשר לעשות הכל- ריפוי, גרימת נזק, והגנה. הוא מקצוע שקל לשחק, וגם כיף. הדרואיד הוא איש הטבע, המגן עליו ופוגע באויביו. דרואידים יכולים להטיל קסמים, ולשנות את צורתם לצורת חיה.
    דרואידים לובשים שריונות leather, וההתמחויות המומלצות להם הן 1 ו-2.
    (מדריך בקרוב)

צייד - hunter.
    הצייד הוא לרוב קשת, מלווה בחיה, ששולח אותה לתקוף ויורה מרחוק. כך הוא מסוגל להתמודד עם אויבים רבים, ובזמן קצר. הוא מקבל יכולות כגון הנחת מלכודות, ושימוש ביכולות חיתיות, כדי לקבל בונוסים למהירות או לנזק. הצייד הוא מקצוע קל וחזק, הן לבד והן בקבוצה, ואף שקל לשחק אותו, כדי להגיע לרמה גבוהה דרושה מיומנות גבוהה - היכולת לעשות kiting. ציידים לובשים שריונות leather, ומדרגה 40, mail. ההתמחויות המומלצות הן 1 ו-2.
    http://forums.wow-europe.com/thread....98760050&sid=1

שאמאן- shaman.
    השאמאן הוא שילוב די גדול של הרבה יכולות, שמבוסס על כל שהשאמאן, פונה לרוחות, ועל היסודות כדי לחזק אותו. הוא מסוגל לגרום נזק, לרפאות, לשנות צורה, ועוד שלל יכולות נחמדות, כגון הליכה על המים. השאמאן מסוגל להניח מסביבו טוטמים, שיעניקו לו בונוסים, או מגרעות לאויביו, ויעסיקו את האויב בנטרול אותן מגרעות במקום להגן על עצמו. שאמאנים לובשים שריונות leather, ומדרגה 40, mail. ההתמחויות המומלצות לשאמאנים הן 1 ו-2.
    http://forums.wow-europe.com/thread....11401218&sid=1

וכמה מילים לסיום:
    המדריך צפוי להתעדכן ולהשתנות רבות, ואני מבקש להעיר כראות עינייכם, להגיב, לומר מה דעתכם, להצביע על טעויות ולעזור לשפר את המדריך. נא לא להגיב תגובות סתמיות, שלא קשורות ישירות למדריך או לתגובה של מישהוא אחר, כולל תגובות כמו "אחלה מדריך אחי תמשיך ככה", שהן סתם סתמיות ופוגמות באיכות המדריך.
    אשמח אם המדריך יודבק, אם הוא ימצא מתאים לכך.
    כל הזכויות שמורות לי, YoAvOn, או בשביל השחקנים, Yoavenzru.

Long live holy.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    תודה על ההשקעה אבל רשום מדריך לעלית רמות ואין פו שום דבר שקשור לעלית רמות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    וואו מאוד מושקע!
    במיוחד לאחד שרוצה להתחיל לשחק במקורי (כמוני)
    אבל דבר אחד הייתי רוצה שיהיה במדריך, יותר תמונות שמראות וממחישות את מה שכתוב במדריך, איפה נמצא כל דבר איך מכינים את הדברים ורשום וכו' כאחד שמתחיל אני יכול להגיד לך שזה יעזור יותר לי ולעוד הרבה מתחילים כמוני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אוקי, אני אתחיל בתגובה לplada. במקצועות שהוספתי להם לינק, הלינק יוביל אותך לדף שבו רשום מידע על talents שאתה צריך לבחור, או טיפים לשחק.
    אין דבר כזה מדריך לעליית רמות. הדרך לעלות רמות, היא להרוג מפלצות ולעשות משימות. יש מדריכים שאומרים לך בדיוק לאן ללכת ומה לעשות, אבל לדעתי, הזמן שהם חוסכים לך, לא שווה את הזמן שהם מבלבלים לך בשכל.
    הלינקים שנתתי, יתנו לך את הבילד הכי טוב שיש לעליית רמות, וחוץ מזה, אין ממש מה להסביר.

בקשר לך RoDeX, אני יכול להביא תמונות של כל דבר, אבל אין בעצם למה. לתת תמונה שלי ליד כל מורה של התמחות? זה לא יעזור. אני ארשום את המקום שלהם בעידכון שאני אעשה עוד כמה ימים, אבל בעיקרון, אתה יכול לשאול בכל עיר ראשית את השומרים איפה המורה נמצא. פשוט דבר איתם, בחר באפשרות "proffision masters" ואת ההתמחות שאתה רוצה למצוא את המורה שלך, והוא יופיע על המפה שלך.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    לא הלכתה לבית-ספר היום, הא? ובאמת כתבתה מדריך לעלית רמות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    /clap

רק אני חושב שעדיף לקרוא ל-Professions מיומנויות מלאכה, או מקצועות מלאכה, או אפילו סתם מלאכות, כי זה מה שהן. התמחות היא כבר שלב אחד מעבר (אפשר למשל להגיד שמי שבוחר במלאכת ההנדסה יכול להתמחות בהנדסה גובלינית או נומית).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    אדיר ממש אהבתי
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    אחי, פצצה של מדריך!
    תודה!

btw אני חדש בפורום יש לי שאמאן רמה 54 ולוחם רמה 12 P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    יש לי דמות גמד hunter רמה 14 ואמרתה שמומלץ skining ו lather warking, ואני לא יכול ללמוד lather warking. תענה לי למה כי זה ממש חשוב לי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    קבל ח"ח יפה ומושקע אבל אני לא בתוך בקשר להיתמחות שהבאתה אין את 5 6 ו7 תקן אותי עם אני טועה לזה שמעליי כל דבר טוב ומה שלכחתה זה בסדר זה לא כזה נורא

עריכה: עכשיו היסתקלתי בתאריך של המדריך הזה 11/3 מי העלה את המדריך הזה עד לכאן!?
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי ayd43kz0
    יש לי דמות גמד hunter רמה 14 ואמרתה שמומלץ skining ו lather warking, ואני לא יכול ללמוד lather warking. תענה לי למה כי זה ממש חשוב לי!
    אתה יכול ללמוד LEATHER WORKING.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    השילוב של HERBALISM עם LEATHERWORKING יכול לעבוד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    השילוב של HERBALISM עם LEATHERWORKING יכול לעבוד?
    למה שתרצה לעשות את זה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Sitri
    למה שתרצה לעשות את זה ?
    כי סקינינג לא נותן הרבה כסף, וצריך לעשות FARM משעמם כדי לקבל מספיק עורות בשביל בגדים. שמעתי שהרבליזם זה מקצוע שמכניס הרבה כסף, אז התקווה שלי שיהיה לי גם מספיק כסף בשביל לקנות עורות ב-AH, וגם כסף לבזבוז על RECIPES ונשקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    LW BS & TAILORING הם מקצועות כמעט לחלוטין חסרי תועלת עד לרמה 70 וגם אז הם שווים משהו רק כשאתה מתחיל HEROICS ויכול להשיג PRIMAL NETHERS
    לפני זה פשוט אין שום דבר שאפשר להכין שטוב יותר מהחפצים שמשיגים בדרכים הרגילות

הרבה אנשים בוחרים לקחת 2 מקצועות אסיפה בשביל ממון וברמה 70 לעשות POWERLEVEING למקצועות יצירה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    התקופה שיואב עוד שיחק
    חבל שהוא עזב, בכול מקרה אני נועל בגלל ההקפצה האדירה הזאת.
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity
    שתף ב-Google+

הרשמה