תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    היי
    בעמוד הראשי של האתר יש לכם משבצת אחת גדולה ובולטת, ובתוכה אתם מנסים לדחוף כמה שיותר דברים, ע"י זה שהמשבצת מתחלפת כל כמה שניות. יש לי כמה הערות לגבי המשבצת הזאת.
    1. היא מהירה מדי ואי אפשר להספיק לקרוא שום דבר בתוכה (זה נראה כאילו כל פעם שאני נכנס לאתר היא יותר ויותר מהירה... לא ברור)
    2. אם כבר קולטים משהו מעניין - אי אפשר לעצור אותה לרגע. לפחות שהיא תעצר במעבר עכבר או משהו - אפילו כשלוחצים עליה בשביל להכנס למשהו לפעמים היא מתחלפת תוך כדי הלחיצה ומגיעים לעמוד הלא נכון.
    3. היא עובדת בצורה נוראית (מבחינת הסקריפט), היא גורמת לדפדפן כל הזמן לטעון! זה משגע! כל שנייה וחצי הדפדפן מתחיל לטעון מחדש משהו, וכשלוחצים על לינק כדי לעבור לעמוד אחר, אי אפשר לראות את התקדמות הטעינה של העמוד שאליו רוצים להגיע (כי זה מפסיק את הטעינה באמצע וטוען את התוכן במשבצת הזאת שוב), וזה גורם לטעינה ממושכת כי הדפדפן לא טוען רק את העמוד שאליו רוצים להגיע אלא עושה הפסקות כדי לטעון את משבצת התוכן.

בקיצור... תעשו עם זה משהו, זה בלתי אפשרי ככה.

תודה

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    צודק. יש לי מקרים שאני מנסה להכנס ל"קהילות" ואני לא מצליח בגלל שכל פעם זה מעביר משהו חדש בשקופית.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עם כל הכבוד, שקופית מתחלפת זה משהו שמתאים לאתר מ2001.
    עדיף להשקיע את המקום הזה בכותרות, ולחסוך קצת סרבול ומקום בדף.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אייטם ראשי מתחלף זה משהו שקיים כמעט בכל אתרי המשחקים הגדולים בעולם:
    1UP, Gamespot, IGN וכולי.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    עם כל הכבוד, שקופית מתחלפת זה משהו שמתאים לאתר מ2001.
    עדיף להשקיע את המקום הזה בכותרות, ולחסוך קצת סרבול ומקום בדף.
    נכתב במקור על ידי choopy
    אייטם ראשי מתחלף זה משהו שקיים כמעט בכל אתרי המשחקים הגדולים בעולם:
    1UP, Gamespot, IGN וכולי.
    מה שהוא אמר poke.

הבעיה יובל, שאצלכם זה לא עובד טוב, ואצל כל אתרי המשחקים הגדולים בעולם זה נראה טוב, פועל טוב, ועם ממשק פשוט (הם משתמשים בפלאש, ויש מספרים או נקודות שעוזרות לך לדפדף).

poke, איזה 2001? ב-2001 לא היה בכלל פלאש (או שלא היו יכולים להגיע לרמה כזאת של שימוש).
    בכל מקרה, ב-2001 לא ראיתי שום אתר עם תפריטים כמו שיש ב-GT, IGN, GAMESPOT, 1UP ועוד ועוד.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    ב-2001 עשו את זה עם Javascript, כמו כאן. והיה עוד היה פלאש וברמה כזאת, פשוט לא השתמשו בו.
    בכל מקרה, אוקיי, אז אפשר לעשות את זה טוב, אבל כאן זה דורש עבודה, זה הכל.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    בכל האתרים מחו"ל שאתם מנסים לחקות יש ריבוע תוכן מתחלף כזה שעשוי בפלאש בצורה שלא מעיקה על הגלישה, וההחלפה שם יותר יפה ויותר נעימה לעין.
    פה עשיתם את זה עם JS. האמת היא שזה לא רע, אפשר לעשות את זה בJS טוב, אפשר אפילו לשחק עם השקיפות עם JS אם רק רוצים. אבל לטעון מחדש כל שנייה וחצי - זה לא טוב...
    ואני עדיין חושב שזה ממש נוראי שכל העמודים באתר עושים לעצמם refresh כל כמה דקות, אמנם ביטלתם את זה בעמוד הוספת התגובה בפורום, אבל בכל שאר העמודים זה עדיין שם מסיבות שלא ברורות לי...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    ב-2001 עשו את זה עם Javascript, כמו כאן. והיה עוד היה פלאש וברמה כזאת, פשוט לא השתמשו בו.
    בכל מקרה, אוקיי, אז אפשר לעשות את זה טוב, אבל כאן זה דורש עבודה, זה הכל.
    בדיוק, זה דורש עבודה.

והייתי שמח (ואני מאמין שגם משתמשים אחרים) שיעדכנו אותנו קצת עם מה שקורה באתר (כמו ההכרזה על השרתים החדשים, חדשה שבהחלט הייתה משמחת).

וכבר פתחנו מלא ת'רדים על בעיות ואמרתם שתעקבו אחריהם, אבל לא נראה שזה קורה.
    אני פותח עכשיו ת'רד כזה, ונראה כבר מה יהיה.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הרשמה