תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    רציתי לשאול כמה שאלות
    עם אני רוצה לקנות ישר את החבילת הרחבה, אני צריך את WOW הרגיל?
    הדבר השני הוא, האם כדאי לי לקנות את הרגיל, להגיע לרמה 60 להכיר את המשחק ולהתרגל ואז לרנות את ההרחבה או ישר את ההרחבה?

תודה לעונים

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    א. כן, בשביל לשחק בחבילת ההרחבה The Burning Crusade חובה בחשבון WOW המקורי, על מנת שתוכל לשדרג מעליו את החשבון לחשבון TBC (וגם צריך את הWOW בשביל להתקין מעליו את הTBC, לא רק בשביל לשדרג). אם אתה כבר גם ככה מתכוון להוציא את ה70 שקל האלו בכל חודש, ההוצאה החד פעמית של 100 שקל נוספים בשביל עותק של WOW היא אפסית.

ב. משיקולים שלך, אם אתה לא רוצה לשחק באחד מהRACES החדשים אז אני לא רואה כרגע שום סיבה אחרת לקנות בינתיים את הTBC. הרי אתה עדיין לא בטוח או תאהב את המשחק או לא.

Alpha
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Alpha
    א. כן, בשביל לשחק בחבילת ההרחבה The Burning Crusade חובה בחשבון WOW המקורי, על מנת שתוכל לשדרג מעליו את החשבון לחשבון TBC (וגם צריך את הWOW בשביל להתקין מעליו את הTBC, לא רק בשביל לשדרג). אם אתה כבר גם ככה מתכוון להוציא את ה70 שקל האלו בכל חודש, ההוצאה החד פעמית של 100 שקל נוספים בשביל עותק של WOW היא אפסית.

ב. משיקולים שלך, אם אתה לא רוצה לשחק באחד מהRACES החדשים אז אני לא רואה כרגע שום סיבה אחרת לקנות בינתיים את הTBC. הרי אתה עדיין לא בטוח או תאהב את המשחק או לא.

Alpha
    מה זה הTBC הזה? חשבון?
    והיתכוונתי בשאלה הראישונה לא עם צריך חשבון, היתכוונתי עם צריך עותק של WOW הריאשון

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    כן, אתה צריך שיהיה לך WoW רגיל בשביל להתקין את חבילת ההרחבה.
    ו- TBC זה קיצור ל- The Burning Crusade

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Brin
    כן, אתה צריך שיהיה לך WoW רגיל בשביל להתקין את חבילת ההרחבה.
    ו- TBC זה קיצור ל- The Burning Crusade
    אוקי תודה

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    מכיוון ש WOW המקורי עולה בערך 100 שקל היום ומקבלים איתו חודש חינם וחודש משחק עולה קצת יותר מ 70 שקל בכל מקרה, אל תתבאס שאתה צריך לקנות את המשחק... פשוט תקנה אותו!
    אם לא שיחקת מעולם ולא אכפת לך לא לשחק את אחד הגזעים החדשים אתה לא חייב את ההרחבה מההתחלה לדעתי. עד דרגה 50 בערך זה לא משנה כל כך, נראה לי.

הרשמה