תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    היי לכולם.
    מסתבר שגל האנטישמיות שמציף את אירופה גולש גם ל-WOW. השבוע הצטרפו לגילדה שבראשותי 2 חברים מאנגליה, שאחד הביא את השני. לאחר כמה ימים שהיו פעילים דווקא, פתאום אחד מהם שואל בצ'אט של הגילדה אם יש יהודים. שאלתי אותו לסיבה של השאלה הזאת, והוא אמר שראה עכשיו את בוראט והוא רוצה לצחוק על היהודים. כמובן שמיד העמדתי אותו על מקומו ואף הסברתי לו שסאשה ברון כהן (הלא הוא בורט) הוא יהודי ישראלי בעצמו, והסברתי לו שלא אסבול כל מקרה של גזענות בגילדה. הוא קצת התקשה לענות לי כשככה תפסתי אותו בקילקלתו, אבל כעבור שעתיים, גם הוא וגם החבר שלו, שעד אז היו פעילים והביאו חברים רבים לגילדה, עזבו את הגילדה. וכן, בגלל שהגילד מאסטר הוא יהודי ושיש עוד חברים ישראלים ויהודים בגילדה.
    פשוט גועל נפש. מה דעתכם, כדאי לדווח על כך לבליזארד?

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    לא, בגלל שהם לא עשו שום דבר. גם אני נקלתי באנטישמיות במשחקי רשת, אין כל כך מה לעשות... הם צוחקים על יהודים, כמו שאנחנו צוחקים על ערבים...
    ובקשר למה שאמרתי, שהם לא עשו כלום, זה כי הוא רצה לצחוק על יהודים, אבל לא עשה את זה.

לא כל מי שצוחק על יהודים אנטישמי, וחשוב לזכור את זה.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    גם אני נתקלתי באנטישמיות אבל לא מאירופאים
    פעם היה איתי בגרופ איזה ערבי ממצריים וככשאלו מאיזה ארץ כל אחד בא ואמרתי ישראל הוא התחיל להגיד שישראלים רוצחים בשביל הכיף וכו(בקיצור הילד מפגר(כמה מחדירים להם למוח כמה?))

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    לי היו פעם בגילדה איזה 3 טורקים וערבי מהולנד, ולא הייתה שום בעיה בינינו...
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    לא מזמן, לפני חודשיים בערך, דיווחתי על שחקן עם השם Hezbolla (חיזבאללה באנגלית קלוקלת). הזדעזעתי לראות שלא דיווחו עליו לפני, והשחק היה ברמה 53. אני לא יודע איך בליזארד טיפלו בזה, אבל לא ראיתי את השם הזה שוב. אולי הם הכריחו אותו לשנות שם, או שפשוט סילקו אותו מהמשחק. בכל מקרה, אני אומר שוב - לבליזארד יש את צוות המנהלים המקצועי ביותר שנתקלתי בו עד היום.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אני רואה לפעמים בוטים ואני מדווח עליהם וראיתי כבר אנטישמי אחד שצעק "הייל היטלר",
    אומנם כשדיברתי איתו הוא אמר שזה היום האחרון שלו ב ואו אבל זה עדיין לא אומר שלא צריך לדווח.
    ככה שבכל מיקרה מומלץ לדווח על מיקרה כזה ישירות ל גיים מאסטר!

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    אני שיחקתי לפני בשרת צרפתי(הי לי חבר ששיחק שם והוא אזר לי המון) ובאותו שרת ניתקלתי בהרבה אנתישמיות ופאם אחת דיוחתי אבל זה לא אזר...אולי תיפלו בו אבל למחרת באו אנשים אחרים אני לא יחול לדבח אל 300 אנשים(ובאמת היו כולכך הרבה)...בסוף אברתי לשרת אחר אבל בכול מקום יש אנתישמיות...לדאתי הדרך היחידה היא לאשות מה שאנחנו אושים ולהיות ביחד(אז כול מי שצוחק אליחה כי אתה יהודי יקבל 40 הודאות מאנשים שונים {מואד אצבנים} זה בתח ישפיאה....אבל בסופו של דבר אני מסקים צריך לדבח אל כול אחד ואחד מהם.
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    א- יש לי כמה אנשים ערבים בגילדה והם מדברים ומתנהגים כמו כל מערבי נאור לא היתי שם לב אם לא היו הינו מספרים מאיפה אנחנו
    ב- סיבה גדולה מהאנטישמיות ושנאת ישראל היא פשוט מבורות וחוסר הבנת המצב כאן וכמובן אפקט העדר כי זה פופולרי להיות אנטישמי כיום אם אתם רואים שזה אדם שאפשר לדבר איתו תנסו לשאול אותו קצת ולראות מה הבעיה שלו אם זה אדם טיפש או סתם שמנסה לחרחר מלחמה עדיף כמובן להתעלם אבל בינינו.. מי מסוגל P: אז תרדו עליו קצת ותעשו צחוק אבל אלוהים ישמור אם אין משהו שנון לומר אז בבקשה אל תתחילו לקלל בלי הפסקה ולקרוא לו נאצי ולא יודע מה (אני מודע לזה שרוב החברים פה בוגרים מספיק בשביל להבין זאת לבד.. אז בשביל ה"מתלמדים")
    ראיתי הרבה מקרים כאלה שילדים ישראלים נכנסים למצב APESHIT ופשוט גורמים לעצמם להראות מפגרים ומוציאים שם רע יותר לכל השאר
    ג-הכי חשוב לזכור dont take the interbutts too seriously רוב השנאה והגזענות שמופיעה במרחבי האינטרנט בכלל מזוייפת או מוקצנת ומופיע בעיקר בשביל לגרום לוויכוחים צחוקים ו\או דיונים
    (אני מודה שגם אני לפעמים זורק הערות בסגנון הזה בשביל הלולז - אני זוכר שלא מזמן היה לנו מרתון בדיחות שחורות בוורלד צ'אט וכמה אנשים קיבלו באן של יום XD)

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    ת"א city!
    כם אני ינתקלתי בכמה מיקירם של אנטישמיות בוטה עד כדי כך שאנשים צעקו בצאט הייל היטלר וכל מיני דברים אחרים אני יודע אישית שאותם אנשים קיבלו בנד מיבליזאר לכמה חודשים טובים ככה שיש מי שדואג לסדר שם אין יותר מידי מה לדאוג

הרשמה