תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    Hello.
    I'm using a U.S console and Cables & Bezeqint broadband connection.

I'm having problem connecting to the Wii Shop Channel. The system freezes (blue circle stops moving) and nothing I do causes the Wii to respond. All is left is to force-shutdown it by pressing the OFF button for several seconds.

Anyone here managed to connect to the Shop channel using a US console? If so please give a systems description (Router, Internet supplier, etc...).

System details:
    Wifi connection via Linksys BEFW11S4 v4 Router. (Also tried the Nintendo USB Connector with the same results)

More important information:
    1. The connection test passed successfully.
    2. I've been able to download the updates for the console's firmware.
    3. I've been able to use the Wii News Channel and Forecast Channel with no problem.
    4. I've tried already several different Wireless channels with no luck, as well as disconnecting/shutting down all other wireless device and devices which also use the internet.
    5. While the Wii system is stuck, it still returns pings when I test it using my home computer.
    6. The firmware of my Router is updated, and I've also tried another router (Linksys WRT54G), and the system still freezes when trying to connect to the shop channel.

Thank you,
    ZoRAXE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    מאוד מוזר שגם לך וגם לעוד בחור פתאום יש את אותה הבעיה. ושזה קורה רק בערוץ הקניות.

גם לי יש קונסולה אמריקאית ואני עובד עם Netvision (ADSL(, מודם של אלקטל ו[email protected] 400 כאשר לא נתקלתי בשום בעיות מהסוג הזה. האמת שלא ניסיתי להיכנס לערוץ כבר כמה חודשים... אולי זה משהו זמני?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אה, החבר שלי, זה ZoRaxe... עליו דיברתי. אני חושב שזה או בגלל בזק בינלאומי, או בגלל הקונסולה עצמה. שזה מוזר ,כאילו, מה כבר יכול להיות דפוק בקונסולה עצמה ?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    אה, החבר שלי, זה ZoRaxe... עליו דיברתי. אני חושב שזה או בגלל בזק בינלאומי, או בגלל הקונסולה עצמה. שזה מוזר ,כאילו, מה כבר יכול להיות דפוק בקונסולה עצמה ?!
    קושחה דפוקה... אם אני לא טועה עידכוני הקושחה הראשוניים של הקונסולה גרמו לבעיות דומות.

בכל אופן בדקתי עכשיו ולא היו לי שום בעיות להתחבר. אולי זה בזק בינלאומי באמת, אבל חסימה של הפורטים הרלוונטים מהצד שלהם (מה עוד הם יכולים לעשות?) לא אמורה לגרום לקונסולה לקפוא. תנסו לשים את ה-Wii על DMZ... או לקחת את ה-Wii לבית עם ספקית אחרת. אם גם זה לא עובד אז כנראה באמת מדובר בבעיה בקונסולה עצמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    קושחה דפוקה... אם אני לא טועה עידכוני הקושחה הראשוניים של הקונסולה גרמו לבעיות דומות.

בכל אופן בדקתי עכשיו ולא היו לי שום בעיות להתחבר. אולי זה בזק בינלאומי באמת, אבל חסימה של הפורטים הרלוונטים מהצד שלהם (מה עוד הם יכולים לעשות?) לא אמורה לגרום לקונסולה לקפוא. תנסו לשים את ה-Wii על DMZ... או לקחת את ה-Wii לבית עם ספקית אחרת. אם גם זה לא עובד אז כנראה באמת מדובר בבעיה בקונסולה עצמה.
    ניסיתי כבר את ה-DMZ, ללא הצלחה.
    סוף סוף מידע חיוני לגבי ספק אינטרנט. יעזור אם עוד כמה אנשים יפרסמו פו עם איזה ספק הם מצליחים להתחבר ועם איזו תשתית. אני אנסה לבדוק בבית של חבר ונראה. תודה על המידע.

בקריאה של פורומים בארה"ב נראה כי העניין הזה ממש מגיפה ובדיחה גרועה. פשוט צורה עלובה לשחרר קונסולה שהיתה בפיתוח כל כך הרבה זמן. נינטנדו איכזבו אותי לראשונה בצורה כזו קיצונית. אני כבר מתגעגע לימים שעשיתי "פו" לקסתות של הנינטנדו הישן... לפחות אז זה היתה איזו רוח חיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בעיניי, זה בכלל לא סביר שזה קשור לספקית, הרי הקונסולה קופאת.

זו בעיה שלא שמעתי עליה. אם זו הייתה מגפה, אז היינו ממהרים להאשים את נינטנדו, אבל אולי קרה דבר אחר.

התקנת צ'יפ בקונסולה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    נכתב במקור על ידי רונן
    בעיניי, זה בכלל לא סביר שזה קשור לספקית, הרי הקונסולה קופאת.

זו בעיה שלא שמעתי עליה. אם זו הייתה מגפה, אז היינו ממהרים להאשים את נינטנדו, אבל אולי קרה דבר אחר.

התקנת צ'יפ בקונסולה?

לא ביצעתי שום שינויים בקונסולה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי zoraxe
    לא ביצעתי שום שינויים בקונסולה.
    אולי זה באשמת צירלה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני גם מצליח להתחבר לעדכונים ולערוצים אחרים מבוססי רשת, אך עדיין נתקל בקשיי התחברות לחנות הווירטואלית, וגם לג'ימס זה קורה. לכן, כנראה אין קשר בין השניים.

אתה מנסה להתחבר דרך ראוטר? פנית בכלל למחלקת התמיכה של נינטנדו?

אפשרות נוספת היא שקיבלת קונסולה פגומה. כמעט תמיד יש כמה כאלה בקו ייצור (ואולי הוא נפגע בדרך אליך), במיוחד כשהוא ראשוני. במקרה כזה, שלח זאת עם מישהו שטס לארה"ב, נינטנדו תחליף לך אותו.
    שתף ב-Google+

הרשמה