תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    שלום, אני חדש פה בפורום ואחותי עכשיו בניו יורק אז יכול להיות שהיא תביא לי Wii (ואם לא אז אקנה בארץ). רציתי לדעת מה מומלץ לקנות יחד עם הWii. הבנתי שהקונסולה מגיעה כבר עם Wii remote controller אחד ועם Wii Nunchuck controller אחד ועם Wii Sports. אבל מה קורה כשרוצים לשחק עם עוד שחקן? צריך לקנות עוד Nunchuck ועוד Wii remote או רק עוד Wii remote?

מה לגבי classic controller? אם אני ארצה לשחק במשחקים הישנים מהVC אז צריך גם classic controller או שניתן לשחק גם עם Wii remote ו Nunchuck?

זאת הקונסולה הראשונה שאני קונה ולרוב החברים שלי יש PS2 כך שאין לי שלטים אחרים. אני מתכוון לשחק בעיקר Zelda TP ו Super Paper Mario ואני מקווה שיצאו לWii עוד משחקי מכות כדי שאני אוכל לשחק עם חברים (אנחנו בדרך כלל משחקים בPS2 שלהם משחקים כמו Guilty Gear או Tekken) במשחקים שהם אוהבים.

לסיכום, מה עוד כדאי לקנות כאשר קונים Wii? (כן/לא)
    א. עוד Wii remote
    ב. עוד Nunchuck
    ג. עוד classic controller

אם יש עוד משהו חיוני כמו כרטיס זיכרון או צ'יפ (בשביל לקרוא משחקים אירופאיים + גיבויים) אני אשמח לדעת. תודה על העזרה
    שתף ב-Google+

אם אתה מתכוון לשחק סופר פייפר וזלדה אתה לא צריך עוד שלט
    אלה שני משחקי סינגל פלייר.
    אתה צריך גם מתאם מתח כדי שהווי שלך לא יצלה כשתחבר אותו לשקע כאן, וכאבל קומפננט בשביל איכות תמונה נורמאלית על טלויזיות LCD ופלזמה.

ועד כמה שאני יודע לא כל משחקי הVC דורשים שלט קלאסי.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    נכתב במקור על ידי spam
    אם אתה מתכוון לשחק סופר פייפר וזלדה אתה לא צריך עוד שלט
    אלה שני משחקי סינגל פלייר.
    אתה צריך גם מתאם מתח כדי שהווי שלך לא יצלה כשתחבר אותו לשקע כאן, וכאבל קומפננט בשביל איכות תמונה נורמאלית על טלויזיות LCD ופלזמה.

ועד כמה שאני יודע לא כל משחקי הVC דורשים שלט קלאסי.
    כן שכחתי לגמרי מהמתאם מתח XD
    התכוונתי לשחק עם חברים בWii sports ובעוד משחקי multiplayer (יש כאלה? :confused1: ). אני אחכה שמשחקים כמו Mortal Kombat , Bleach ואחרים יגיעו לWii - אחרי הכל עם הפופולאריות של הWii עוד ועוד חברות משחקים ירצו להוציא משחקים לWii כי יש יותר קונים.

אני מקווה שלא יהיו בעיות בחיבור של הWii לאינטרנט, אני לא מתמצא בדברים האלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    לאלו מביניכם שקנו Wii (ולפי מה שאני זוכר יש לכמה מכם Wii), מה קניתם בתוספת כדי שתוכלו לשחק עם חברים? עוד Wii remote או גם עוד Nunchuck?

אני צריך תשובה בקרוב כדי שאני אוכל להגיד לאחותי שבניו יורק מה לקנות לי.

נ.ב. אם זה לא מקובל בפורום הזה אז סליחה על double posting
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    עד כמה שידוע לי, רוב משחקי המולטיפלייר דורשים רק שלט לכל שחקן, בלי ננצ'ק.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    WiiBoxing מצריך את הננצ'ק. תקנה שיהיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי HealingAura
    לאלו מביניכם שקנו Wii (ולפי מה שאני זוכר יש לכמה מכם Wii), מה קניתם בתוספת כדי שתוכלו לשחק עם חברים? עוד Wii remote או גם עוד Nunchuck?

אני צריך תשובה בקרוב כדי שאני אוכל להגיד לאחותי שבניו יורק מה לקנות לי.

נ.ב. אם זה לא מקובל בפורום הזה אז סליחה על double posting
    בינתיים יש לך קצת מאוד משחקים שצורכים גם נאנצ'אק בשביל מולטיפלייר (סוניק, ריימן, ווי-ספורטס[איגרוף], רד-סטיל, מונקי בול, מארבל ועוד כמה משחקי 3rd party גרועים), שבמחשבה שניה רובם די מאפנים, אבל סביר להניח שבעתיד המבחר יהיה גדול יותר ואיכותי יותר, ולכן בשביל "רק" 20$ מומלץ גם לקנות נאנצ'אק, זה מה שאני עשיתי לפחות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    תודה רבה על העזרה F.P, ADi, No Kidding ו spam
    עם כל הדיבורים על הWii, אני מאוד מקווה שיש אי שם בניו יורק Wii שעוד לא קנו :un1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני הבנתי שמאוד כדאי ללכת לנינטנדו וורלד סטור, שנמצאת ברוקרפלר סנטר אם אני לא טועה.

www.nintendoworldstore.com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אם אתה בקטע של משחקי מסיבה, אז קנה כמה שלטים (ווי-מוט ונונצ'וק), במיוחד אם אתה בקטע של מריו פארטי, הוא הולך להיות מהנה מאוד כמשחק מסיבה. כמה שיותר חבר'ה - יותר כיף!

חוץ מזה, אינך צריך יותר, חוץ מטרנספורמטור - חובה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    אין לי מושג אם אני בקטע של משחקי מסיבה מהסיבה הפשוטה שאף פעם לא יצא לי לשחק בהם. הם נראים כיף אבל אני לא בטוח אם חברים שלי יאהבו את הסיגנון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מריו פארטי + 4 חברים + 4 ווי-מוט ונונצ'וק = כיף לא נורמלי.
    שתף ב-Google+

הרשמה