תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני באמת לא חשבתי שאני אראה דבר כזה מכם...
    אני ממש רציתי בטובתכם עם הטורניר, ככה שיהיה משהו נחמד גם השבוע, ופתחתי את ההרשמה כבר בתחילת השבוע.
    נתעלם מהעובדה שהטורניר אפילו לא התמלא, חצי מהזמן עניתי להודעות פרטיות ששאלו אותי מה השעה של הטורניר (מה אתם ילדים קטנים? אז מה אם לא כתוב בעמוד הראשון, תסתכלו בתגובה האחרונה בנושא. להבא אני אדאג לעדכן את העמוד הראשון, אבל יכולתם להראות קצת "יוזמה" ולחפש לבד O_ם ) וכשביקשתי יומיים לפני אישור נוכחות כדי לוודא שבאמת כדאי לפנות לאולג בכלל ולנעול את השרת וכל שאר הדברים שכרוכים בזה ענו לי שני אנשים ועוד אחד שנזכר שעה לפני.

אז מה? אני הייתי לא בסדר, נכון. הייתי קצת מנותק בימים האחרונים (חלק מסיבות שלא בשליטתי וחלק מסיבות שכן) והייתי צריך לדאוג להודיע רשמית שאין טורניר.
    אבל בחייאת! השרת לא נעול, אני מאמין שגם כתבתי שאם לא יאשרו לא יהיה טורניר, אין שום הודעה ביום לפני או כמה שעות לפני עם הפרטים כמו שתמיד יש...
    קשה לעשות אחד ועוד אחד?
    אז זהו. אני פישלתי בתחום שלי ואתם בשלכם. בכל מקרה אני אשא אחריות מלאה לכישלון הטורניר הזה.
    תעשו לי טובה ותעדכנו את עצמכם בפורום כל כמה זמן, חוץ מזה שככה תוכלו לשים לב לדברים (כמו שאין טורניר) אתם גם לא פה רק בשביל התחרויות, יש כאן קהילה שלמה.

אני אוהב את כולכם, תרגישו חופשי לסקול אותי באבנים עכשיו.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אתבכיין בבוקר, אני עייף ;D
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    ספיר נגיד אתה נרשם לטורניר לא שם לב שרשום לאשר נוכחות
    אתה נרשם ואחרי כמה זמן בודק בדיון רואה באחת מהתגובות שרשום ב8 אז סבבה ב8 אני יודע שב10 ל8 צריך ליהיות בשרת
    לא שמתי לב בכלל שצריך לאשר
    ואני מאמין שעוד הרבה כמוני
    אבל אתה צודק גם אנחנו לא בסדר
    אבל לטורניר הבא מקווה שיהיו גם עידכונים בעמוד הראשי של הדיון זה פשוט עובד יותר טוב
    ואישור של יומיים לפני לא הייתי מסוגל מיום חמישי בצהריים עד שישי בערב לא הייתי בבית בכלל
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    טורניר הבא:

1 על 1 XD
    Which is better, eternal happiness or a ham sandwich? It would appear that eternal happiness is better, but this is really not so! After all, nothing is better than eternal happiness, and a ham sandwich is certainly better than nothing. Therefore a ham sandwich is better than eternal happiness.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן

הנה מטול אבנים משופר: לסקילה של שנות האלפיים.
    "ויסקלוהו בני השרת ויצהלו וישמחו עד מאוד".
    ואני כבר פיניתי את כל הלו"ז שלי... XD
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    לדעתי לא צריך לאשר נוכחות, זה אמור להיות הפוך, מי שלא יכול להגיע - צריך לבטל. ומי שלא מבטל(ולא הגיע, מן הסתם) לא יוכל להשתתף בטורניר הבא(בדיוק מה ש Avram כתב בדיון ההרשמה לטורניר).

לא נורא, יהיה גם שבוע הבא.
    למרות שהיה ניסיון נחמד מאוד מצד HiViH לארגן את הטורניר בכל זאת, ואני חייב לומר שהיה דיי כיף! (אז מה אם היינו רק חמישה? ).
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    יאיר אידיוט >< בגללו הלכה לי כל ההודעה.
    נראה לי שאפשר לוותר על האישור. זה לא כ"כ עבד, ונראה לי שאפשר להסתדר עם עשרה אנשים. מי שמבריז בלי להודיע, יחטוף משהו.
    עכשיו, לגבי הפרטים של הטורניר... אני לא יודע מה עם האחרים, אבל אני בודק רק הודעות חדשות בטופיק. לעיתים רחוקות אני חוזר לקרוא את ההודעה הראשונה. בנוסף להכל, אני חושב שאחרי כמה טורנירים שהתקיימו במוצ"ש בשמונה, אפשר להתייחס לשעה הזאת כשעה "רשמית" לטורנירים. אפשר אפילו להפוך אותה לשעה רשמית באמת, ואם אין מספיק אנשים שנרשמו, פשוט לדחות את הטורניר בשבוע (לאותה שעה) במקום לבטל ולהתחיל הכל מחדש אח"כ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    תודיע עכשיו על הטורניר שוב לשבוע הבא אותה שעה וערוך בעמוד הראשון ;D
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הרשמה